Turnir za pokal občine Rogašovci

Objavil: roberto73

V nedeljo, 8. 7. 2012, je na nogometnem igrišču NK Serdica v Serdici potekal turnir v malem nogometu na travi za pokal občine Rogašovci v organizaciji ŠD Ledava iz Serdice. Na turnirju je sodelovalo 12 ekip. V finale so se uvrstile ekipe ŠD Piramida, ŠD Ledava in Veterani Rogašovci. Po odigranih tekmah v finalu so bili najuspešnejši igralci ŠD Ledava, 2. mesto je osvojila ekipa ŠD Piramida, 3. mesto pa je pripadlo ekipi Veterani Rogašovci. Pokal za naj vratarja je osvojil Zlatko Prepelić (ŠD Piramida), naj igralec pa je postal Jože Rogan iz ekipe ŠD Ledava. Pokal za fair play je osvojila ekipa Veterani Rogašovci.

<< Nazaj | Naprej >>

Objavi na Facebooku
Ocena: 1 2 3 4 5

Prijavi se z računom: line line line

ali komentiraj kot gost:

Ime ali vzdevek:

e-pošta: (samo za potrditev veljavnosti)