Beltinci, 13.8.2013

Nogometašice Teleing Pomurja so v zadnjem, tretjem krogu kvalifikacij za Žensko ligo prvakov merile moči proti Adi Velipoje iz Albanije in jo premagale z 13:0.

Ada Velipoje: Kokici, Vujosevič, Lazri, Govori, Proto, Tula, Doci, Franja, Gjini, Bajrakurtaj in Berisha. Klop: MAtija, Zlaticanin, Hoxaj, Gruda, Cadenović, Sufaj in Vesović.

Teleing Pomurje: Puš, Zelko, Vrabel, Erman, Marič, Benak, Rogan, Prša, Tibaut, Rola in Nikl. Klop: Pavlovski, KEtiš, Misja, Conjar, Eržen, Kozar in Črnko.

Glavna sodnica: Sandra Braz Bastos.

ZAČETEK TEKME!

8.min: V prvih nekaj minutah pritisk nogometašic Teleing Pomurja, ki pa si do sedaj kakšne omembe vredne priložnosti niso pripravile.

14.min: GOOOL! 1:0 za Teleing Pomurje! Kakšen zadetek Anje Prša! Prševa je prodirala po desni strani, poslala predložek pred vrata, ki pa je končal ob daljši vratnici v mreži.

15.min: Strel Manje Rogan je končal tik nad prečko.

20.min: GOOOL! Tanja Vrabel je prejela lepo podajo v kazenski prostor in zadela tik pod prečko za 2:0.

24.min: Strel Manje Rogan z roba kazenskega prostora je Kokicijeva ubranila.

34.min: GOOOL! Lepa hitra akcija Pomurk. Albanke so se dvakrat še ubranile, na koncu pa je do odbite žoge prišla Tanja Vrabel in zadela za 3:0.

38.min: Strel Nine Marič je zletel malenkost mimo desne vratnice Kokicijeve.

39.min: Strel Andreje Nikl mimo desne vratnice.

41.min: GOOOL! 4:0 za Teleing Pomurje! Po lepo podaji Tibautove je pred vrati bila najspretnejša Tanja Vrabel in tako dosegla hattrick. V Beltincih medtem pravi naliv.

45.min: Tanja Vrabl je slalomirala v kazenski prostor, ustrelila, Kokicijeva pa je žogo odbila v kot. Tri minute sodniškega dodatka.

45.min + 1. GOOOL! Po podaji iz kota je zadela Tjaša Tibaut! Rezultat je 5:0.

45.min +3: GOOOL! Tanja Vrabel je zadela za 6:0.

KONEC PRVEGA POLČASA! Popolna prevlada nogometašic Teleing Pomurja, ki zasluženo vodijo s 6:0.

ZAČETEK DRUGEGA POLČASA! Dvojna menjava pri Adi Velipoje. Gruda je vstopila namesto Lazrijeve, Hoxhajeva pa namesto Protojeve. Menjava tudi pri Teleing Pomurju - Kaja Eržen je zamenjala Andrejo Nikl.

47.min: Takoj na začetku priložnost za Pomurje. Poiskušale so Vrablova, Roganova in Erženova, a niso dosegle zadetka.

48.min: Še zadnja menjava pri Adi Velipoje. Sufajeva je vstopila namesto Docijeve.

50.min: GOOOL! 7:0! Spet je zadela Tanja Vrabel! S streli sta poiskušale Tibautova in Erženova, na koncu pa je do odbite žoge prišla Vrablova, ki je žogo le še potisnila čez črto.

53.min: GOOOL! 8:0! Zadetek je dosegla Tanja Vrabel po podaji Benakove.

56.min: Po hitrem protinapadu sta Vrablova in Tibautova zapravile priložnost za povišanje vodstva.

56.min: Lep strel Ermanove z glavo po podaji iz kota je končal tik nad prečko.

57.min: GOOOL! 9:0! Kristina Erman je zadela, po tem, ko je po strelu Nine Marič albanski vratarki žoga spolzela iz rok.

59.min: Menjava pri Teleing Pomurju. Iz igre odhaja Kristina Erman, vstopa Monika Conjar.

60.min: Strel z glavo Erženove je končal v prečki!

61.min: GOOOOL! 10:0! Po lepi podaji Pršove je z glavo zadela Tjaša Tibaut.

64.min: Strel Manje Rogan mimo leve vratnice.

66.min: Strel Kaje Eržen je zletel preko vrat.

66.min: GOOOL! 11:0! Monika Conjar je zadela z roba kazenskega prostora.

67.min: Še zadnja menjava pri Teleing Pomurju. Tjaša Misja je zamenjala Anjo Prša.

70.min: Conjareva je prodrla po desni strani, podala pred vrata, po odbiti žogi je do strela prišla Roganova, a je bila vratarka uspešnejša.

74.min: GOOOL! 12:0! Po podaji iz kota je po zmedi v kazenskem prostoru zadela Anisa Rola.

77.min: Prvi strel na vrata Ade Velipoje. Strel iz velike razdalje je končal mimo desne vratnice Puševe.

77.min: Lepa hitra akcija Pomurk, lepo je vtekla Zelkova, ustrelila, Kokicijeva pa je žogo z lepo parado odbila v kot.

80.min: Še en strel Roganove je končal nad vrati.

84.min: Strel Nine Marič čez vrata.

90.min + 2. GOOOL! Za končnih 13:0 je zadela Tanja Vrabel!