28.5.2014

V 23. krogu 1.MNL je NK Kema Puconci pometla za nasprotno ekipo iz Šalovcev s kar 11:0 (2:0).

Že v prvem polčasu se je pokazalo, da bo tekmo obvladovala domača ekipa, saj nasprotniki skoraj niso imeli možnosti priti do pravega napada. Kljub manjšim napakam se je pokazala dobra organiziranost domače ekipe, ki nasprotniku kar ni hotela dovoliti, da bi preveč približal domačemu golu. Ekipa iz Šalovcev je nasprotno ves čas igrala obrambno, kar pa ji vsaj v drugem polčasu ni uspelo najbolje, saj je prejela kar devet golov, medtem ko je v prvem polčasu dobila »samo« dva gola.

Igralci NK Kema Puconci: Temlin Sandi, Kuzma Marko Slavko, Cipot Fabijan, Poredoš Mitja (od 61. Grlec Primož), Matis Nejc Jan (od 19. Kopunovič Luka), Huber Andrej, Budja Gregor, Fujs Andrej (od 74. Fartelj Andrej, od 88. Bukvič Jan), Kuronja Tomaž, Glavica Tomislav, Abdiji Samir (od 61. Budja Benjamin); trener Krančič Franc

Igralci NK Šalovci: Škalič Leon, Fujs Damjan, Korpič Leon, Verner Leon, Korpič Martin, Korpič Matjaž, Kalamar Gregor, Črnko Benjamin, Kovač Boštjan, Recek Uroš, Ožvald Daniel; trener Aleš Šebok

Strelci: Cipot Fabijan (29., 73., 78., 80.), Fujs Andrej (33.), Abdiji Samir (52.), Grlec Primož (74.), Fartelj Andrej (76., 82., 83.), Bukvič Jan (89.) – vsi NK Kema Puconci

Sodniki: glavni sodnik Fekonja Štefan, prvi pomočnik Marič Andrej, drugi pomočnik Vogrinec Dominik