Odranci, 1.9.2014

V Odrancih sta se pred pred okrog 350 gledalci v 2. krogu 3.SNL vzhod pomerila Odranci in Rakičan. Odranci so sredi drugega polčasa vodili že z 2:0, a so nato nogometaši Rakičana uprizorili popolni preobrat in do zmage po pravi drami prišli v tretji minuti sodniškega podaljška.

Odranci - Rakičan 2:3 (1:0)

1:0 - Vori (21.min - 11m), 2:0 - Botjak (54.min), 2:1 - Karas (63.min), 2:2 - Godvajs (78.min - 11m), 2:3 - Kos (93.min)

Odranci: F. Raduha, Mlinarič (od 62.min Zver), Jerebic, Pavel, P. Raduha, Botjak (od 86.min Horvat), Žerdin, Gostan, M. Ivanič (od 65.min L. Ivanič) in Vori.

Rakičan: Cipot, Kalamar, Karas, Žekš, Bagari, Gerendaj, Godvajs, Sečko (od 82.min Sečko), Kosi (od 86.min Rajnar), Kos in Jančar (od 65.min Bencak).

01.09.2014 ob 9:38 gost

ge si ti tou bil na tekmi?srečno zmagali??....več ste sape nej meli nej ka bi te zmagali!strli smo vas zadnjih dvajsti minut

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      01.09.2014 ob 9:59 gost

ODRANCI VODILI Z 2:0,PROSIM VAS LEPO,(Rajbar)MENJAVE SLABE,SLABO VODENJE TEKME,IZGUBILI SMO Z SLABŠO EKIPO OD NAS

01.09.2014 ob 10:23 gost

SREČKOVIČI????HAHAHA TEKMA SE ŠPILA 90 MINUT PA ŠE PODALJŠEK TAK KA MISLIM KA SMO VAM CUZEKOM POKAZALI ŠTO JE TRENUTNO BOLJŠI!V NEDELJO POVOZIMO ČARDO IN TAK DALE IZ TEKME V TEKMO!

12 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      01.09.2014 ob 10:26 nevtralen gost

odrančari priznajte rakičanci so vas lepo nasekali..fuzbal se špila 90 min in neka coj...ekipa verjetno slabo pripravlena...no bila pa je to res kvalitetna tekma. lepa igra z obeh strani...no rakičanci bokši glih za te en gol!

11 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      01.09.2014 ob 13:51 gost

RAKIČAN DOBIL DOBREGA STROKOVNJAKA (Dolgov)DOSTI USPEHA,(Cifer pozabili smo te)

5 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      01.09.2014 ob 14:46 gost

Pa dva ivanica ze pa spilata v odrancah. Najbolj zavozena nogometasa ampak sigdar najdeta neksnogaa norca ka jiva pripela v klu

01.09.2014 ob 17:13 gost

Nenad Dolgov je zelo dober trener, saj je z mladinci Mure z lahkoto ostal v prvi mladinski ligi in je eden boljših trenerjev, ki so trenrali mlade Muraše.

01.09.2014 ob 22:54 rakican gost

Odranci preveč egoizma v igri

02.09.2014 ob 0:28 ... gost

Rakičan pa skos samovšečen pa skos bou! Milin že prejšnjo tekmo ste srečo meli, tak je zaj opet ta tekma bila,dugo se van nede več tak sralo vrvlite mi! Samovšečneži!!!! Pa ne navijan nej za Odrance ka nebi što mislo! Samo vedno ste tašni sralaši...

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2014 ob 0:32 gledalec gost

Odranci kak van je of lotmerški dečko v 60 minuti dol odišo tak ste zgubleni blij.

6 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.09.2014 ob 8:27 gost

DOLGOV JE POSTAL VELIK STROKOVNJAK,CIFER BOŠ OBČUTO,KO PRIDETE V RAKIČAN

02.09.2014 ob 8:38 gost

MURA (Cifer) VAM GOR NADEVAMO TAM V VAŠEM OGRAČEKU

04.09.2014 ob 17:25 pamet gost

Največja napaka Mure, ko je iz mladih selekcij odpustila največjega trenerja z mladimi v Pomurjo Dolgova in Kovačiča, ki sta imela dobre rezultate v prvi kadetski in mladinski ligi. Poglejte kje igra Bohar v Mariboru in celo selektor Ktanec ga je uvrstil v člansko reperzentanco. Kdaj bo v Pomurjo spet kakšen trener odkril in kvalitetno treniral takšen talent. Rakičan dobro za vas, da ste v dobro ekipo vključili takšnega strokovnjaka.