Nafta 1903 ugnala Ljutomerčane

9.3.2017

Minulo soboto je bila v lendavskem Športnem parku odigrana prijateljska nogometna tekma med Lendavčani in Ljutomerčani. Na tekmi so slavili domačini s 4:3 ob polčasu 2:2.

Nafta 1903 – NK Avto Rajh Ljutomer 4:3 (2:2)

Gledalci so na lendavskem stadionu videli eno izmed atraktivnejših srečanj v prijateljskih obračunih, saj so na tekmi videli kar sedem zadetkov.

Na srečanju so prvi iz protinapada povedli gostje v 25. minuti. Zadetek je dosegel še pred kratkim igralec Nafte 1903, Lotrič. Izid je že v 31. minuti izenačil hitri Vinko. Le minuto po izenačujočem zadetku so bili znova uspešni domači, saj je Vinko dosegel drugi zadetek. Ljutomerčani so dosegli izenačujoč zadetek v 42. minuti, ko je napako v domači obrambi izkoristil Celec.

V drugem polčasu je za 3:2 zadel Cekovski. Rezultat je na 4:2 v 79. minuti povišal Zagorec z izjemno lepim udarcem z glavo po kotu z desne strani. Za končni izid 4:3 je iz protinapada pet minut pred koncem tekme zadel Kardinar.