6.11.2017

V nedeljo 5. novembra je v Športnem parku Beltinci ob 14. uri bilo odigrano srečanje 12, kroga 3.SNL - Vzhod, kjer sta se pred okrog 750 gledalci med sabo pomerili domača ekipa Beltinec in gostujoča ekipa Odranec. prvi počas sta se ekipi razšli brez zadetkov, v drugem pa so v napad odločneje krenili gostje, za vodstvo katerih je v 61. minuti poskrbel Darko Atanansov, le nekaj minut za tem pa je vodstvo na 2 : 0 povišal Daviv Vinkovič. Vse je že kazalo na zmago Odranec, a se domačini niso predali in v 72. minuti je sledilo znižanje na 1 : 2, ko je gostujočega vratarja premagal Luka Ciglarič. Končnih 2 : 2 pa je v 78. minuti postavil Jernej Trstenjak.

Lušt Beltinci : NK Odranci 2 : 2 (0 : 0)
(Ciglarič 72 Trstenjak 78 Atanasov 61 in Vinkovič 64)