POM NOGOMET: Nafta 1903 slavila v Fazaneriji, mrežo nasprotnikov pa sta polnila vodilna v 3. SNL Odranci in Polana

Murska Sobota

Na stadionu Fazanerija, se je pred polnimi tribunami odvijal pravi prekmurski ˝el clasico˝ med večnima rivaloma NŠ Mura in Nafto 1903. Zmagala je Nafta 1903 z rezultatom 1:2. Veržej je v gosteh izgubil 3:0 proti Cherrybox 24 Tabor Sežana. Vodilni v 3.SNL, Odranci so z rezultatom 6:0 premagali Turnišče. Drugouvrščena Polana je 3:0 premagala Tromejnik. Vse tekme 1. MNL Murska Sobota, 2. MNL Murska Sobota, 1. MNL Lendava in 2. MNL Lendava so preložene in bodo odigrane v soboto, 31. marca 2018, in v ponedeljek, 2. aprila 2018.

2. SNL

20. krog

Mura : Nafta1903      1:2   (1:0)

Strelec: 1:0 Sirk (7), 1:1 Roginić (50), 1:2 Vinko (74)

Gledalcev: 3800

Mura: Matošević, Pucko, Žiger, Kurbus, Kous (od 80. minute Šušnjara), Lorbek, Kozar, Kouter (od 71. minute Vaš), Karničnik (od 53. minute Maroša), Bobičanec, Sirk.

Nafta 1903: Raduha, Vinko, Roginić (od 93. minute Grabant), Novinić, Osmanaj, Monjac (od 58. minute Zeljko), Oštrek, Malešević, Živko, Leušter, Šeruga (od 78. minute Cekovski).

…………………………………

Cherrybox 24 Tabor Sežana : Veržej      3:0   (2:0)

Strelci: 1:0 Sever (11m, 6. minuta), 2:0 Bačanin (37), 3:0 Kosmač (51)

Gledalcev: 223

Farmtech Veržej: Irgolič, Ftičar, Kolar Robnik, Maučec, Volmajer, Vok (od 88. minute Pargan), Čuk, Lah (od 82. minute Martinac), Šošterič, Horvat (od 77. minute Fanedl), Grmek.

16. krog

Avto Rajh Ljutomer : ŠD Bogojina      3:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Piberčnik (48), 1:1 Markovič (54), 2:1 Munda (69), 3:1 Bogdan (80)

Gledalcev: 50

Avto Rajh Ljutomer: Mlinarič, Hriberšek, Celec, Bukovec, Lotrič (od 76. minute Rakovec), Munda, Brumen, Kardinar (od 60. minute Bogdan), Markovič, Šumak (od 60. minute Nemec), Panič

ŠD Bogojina: Tkaučič, Gregorec, Vogrin (od 65. minute Kosi Lovrenčec), Drevenšek (od 50. minute Šinkec), Černela, Piberčnik, D. Horvat (od 79. minute Berden), R. Horvat, Vogrinčič, Ošlaj, Ivanič

Grad : Hotiza      3:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Vrabelj (32), 2:0 Buček Huber (48), 3:0 Andrejek (70)

Gledalcev: 100

Grad: Škodnik, Celec, Vrabelj, Krauthaker, Stošić (od 83. minute Pejnovič), Buček Huber, Potočnik, Gašperšič (od 75. minute Kolmanko), Fujs (od 85. minute Tadej Marič), Andrejek, Tomo Marič

Hotiza: Prekupec, Borna Belaj (od 58. minute Karlovčec Dino), Mario Imre (od 80. minute Magyar), Miran, Skoliber, Polareczki, Horvat, Labaš, Recek, Kocuvan, Rozsa Ruben (od 84. minute Sabo)

ŠNK Radgona : Radenska Slatina      0:0   (0:0)

Strelci: /

Gledalcev: 200

ŠNK Radgona: Topić, Šilec (od 63. minute Sterniša), A. Klobasa, Cvetko (od 46. minute Kolarič), J. Klobasa, T. Klobasa, Adam, Drašak, Uhan, Kocet, Lehko (od 83. minute Šoštarec)

Radenska Slatina: Hozjan, D. Kavaš, Turk, Ž. Kavaš, Kaučič, Šajnović, Šteiner (od 85. minute Podlesek), Klemenčič, Madon, Ajlec, Vujisić (od 73. minute Tušak)

Polana : Tromejnik      3:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Vori (23), 2:0 R. Žalik (66), 3:0 R. Žalik (79)

Polana: Šaruga, Jakšič, Klujber, Šemen (od 85. minute Tompa), S. Žalik, Horvat Kapun (od 81. minute Vugrinec), Šiško, Sermek, Polajžer, R. Žalik (od 89. minute Lebar), Vori

Tromejnik: Šafer, Kotnik, Suhač, Pihler, Kisilak, Bokan, Kovač (od 76. minute Fašalek), Seršen, Kous (od 56. minute Rogač), Janža, Lovrec (od 83. minute Bokan)

Odranci : Turnišče      6:0   (3:0)

Strelci: 1:0 Graj (4), 2:0 Vinkovič (16), 3:0 Balažic (40), 4:0 Vinkovič (73), 5:0 Raduha (80), 6:0 Balažic (88)

Odranci: Prša, Jerebic, Matjašec (od 35. minute Horvat), Zagorec, Graj (od 77. minute Levačič), Copot, Gerencsér, Vinkovič, Balažic, Raduha, Kuzma (od 58. minute Sreš)

Turnišče: Vučko, Dominko (od 46. minute Roškar), Nemec, Lutar, Horvat (od 63. minute Županić), Koren (od 46. minute Kolar), Koznicov, Ternar, Kovač, Koren, Verbančič

Čarda Martjanci : Črenšovci      1:4 (1:2)

Strelci: 1:0 Horvat (4), 1:1 Tompa (11m, 14. minuta), 1:2 Virag (40), 1:3 Kardoš (ag, 49. minuta), 1:4 Biro (66)

Čarda Martjanci: Buzeti, Kardoš, Titan (od 46. minute Bushaj), Horvat (od 57. minute Recek), K. Poredoš, Žganjar (od 78. minute Sočič), B. Ošlaj, Malačič, Cipot, M. Poredoš, Legen

Črenšovci: Božek, Lebar (od 34. minute Kociper), Kapun, Skuhala, M. Tompa (od 73. minute Vuk), Törnar, Biro, Koznicov, Treska (od 82. minute Cigan), Virag, Nemanja

Rakičan : ND LUŠT Beltinci      0:0   (0:0)

Strelci: /

Gledalcev: 150

Rakičan: Klemenčič, Lovenjak, Miličevič, Meolic (od 77. minute Rajnar), Gregor, Casar, Godvajs (od 92. minute Vrhovski), Bagari, Poredoš (od 33. minute Brunec), Emruli, Car.

ND LUŠT Beltinci: Zver, Kristl, Tkalec, Trstenjak (od 74. minute Hartman), Ciglarič, Ropoša (od 62. minute Mauko), Hartman, Kosi, Kotnik, Šnajder (od 84. minute Pavel), Bertalanič.