Črno-beli premagali NK Brda, Black Gringosi napadeni

Murska Sobota, 15.4.2018

Danes, 15. aprila 2018, je bila v Vipolžah odigrana nogometna tekma 2. SNL med NK Brda in NŠ Mura. Tekma se je končala z zmago NŠ Mura z rezultatom 1:4.

NK Brda : NŠ Mura   1 : 4 (0:3)

(Bobičanec 24. min, Sirk 35. min, Vaš 42. min, Sirk 53. min)

Črno-beli so pričeli s postavo: Matošević (vratar), Bošković, Kurbus, Žiger, Kous, Kozar, Maruško, Bobičanec, Maroša, Vaš in Sirk.

V 24. minuti vodstvo črno-belih 0:1. Zadetek je dosegel Luka Bobičanec. V 35. minuti povišanje vodstva črno-belih na 0:2. Zadetek je dosegel Rok Sirk. V 42. minuti 0:3 za črno-bele. Strelec zadetka je bil Arpad Vaš.

1. polčas se je končal z vodstvom črno-belih 0:3.

V 53. minuti povišanje vodstva črno-belih na 0:4. Svoj drugi zadetek na tekmi je dosegel Rok Sirk. V 59. minuti so do prvega zadetka prišli tudi domačini. Strelec edinega zadetka za domačine je bil Matija Kavčič. V 66. minuti menjava pri črno-belih. Iz igre je odšel strelec tretjega zadetka Arpad Vaš, v igro pa vstopil Žan Karničnik. V 77. minuti druga menjava pri črno-belih. Iz igre je odšel Amadej Maroša, vstopil pa Luka Šušnjara. V 81. minuti še zadnja menjava pri črno-belih. Iz igre je odšel Žiga Kous, v igro pa vstopil Antonio Dodlek.

Tekma se je končala z rezučtatom 1:4 za NŠ Mura.

Black Gringosi napadeni

Proti koncu tekme so maskirani navijači napadli in vrgli dimno petardo med Murine navijače, Black Gringose, ki so se podali za napadalci.

Maskirani navijači naj bi bili Terror Boysi, ultrasi Gorice. Ob istem času je namreč nedaleč stran potekala prvoligaška tekma ND Gorice in NK Maribora.

Posnetek tekme si lahko ogledate spodaj.