FOTO in VIDEO: NŠ Mura visoko premagala Veržej

Murska Sobota, 23.5.2018

Danes, 23. maja 2018, je na Fazaneriji bila odigrana polfinalna tekma Pokala MNZ MS med ekipama NŠ Mura in Veržejem. NŠ Mura je premagala Veržej z rezultatom 9:0.

NŠ Mura : Veržej   9:0 (4:0)

NŠ Mura je začela s postavo: Matošević (vratar), Kozar, Bobičanec, Kouter, Šušnjara, Žiger, Lorbek, Lukač, Dodlek, Karničnik in Sirk

V 2. minuti vodstvo NŠ Mura 1:0. Strelec zadetka je bil Žan Karničnik. V 17. minuti je bilo višanje vodstva NŠ Mura na 2:0. Strelec zadetka je bil Nino Kouter. V 35. minuti 3:0 za NŠ Mura. Strelec zadetka je bil Luka Šušnjara. V 36. minuti menjava pri domači ekipi. Iz igre je odšel Luka Bobičanec, v igro pa je vstopil Sebastjan Šlak. V 45. minuti 4:0 za NŠ Mura. Svoj drugi zadetek je na tekmi dosegel Luka Šušnjara. 1. polčas se je končal z rezultatom 4:0 za črno-bele.

V polčasu je prišlo do menjave pri domači ekipi. Iz igre je odšel Antonio Dodlek, v igro pa je vstopil Klemen Pucko. V 56. minuti je bilo ponovno višanje vodstva NŠ Mura na 5:0. Strelec zadetka je bil Sebastjan Šlak. V 69. minuti 6:0 za NŠ Mura. Zadetek je dosegel kapetan Alen Kozar. V 82. minuti 7:0 za NŠ Mura. Svoj drugi zadetek je na tekmi dosegel kapetan Alen Kozar. V 84. minuti 8:0 za črno-bele. Svoj drugi zadetek je na tekmi dosegel Sebastjan Šlak. V 87. minuti 9:0 za črno-bele. Svoj tretji zadetek je na tekmi dosegel Luka Šušnjara.

Tekma se je končala z zmago domače ekipe z rezultatom 9:0.

Posnetek tekme si lahko ogledate spodaj.

23.05.2018 ob 18:20 gost

Drugoligas Verzej pa ze med polcasom pokasira stiri komade!?

23.05.2018 ob 19:20 gost

Verzej brez borbe, zelje in s tem kadrom se v tretji ligi nemores igrati.

23.05.2018 ob 20:07 gost

kak je grad špilo

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.05.2018 ob 20:30 gost

Če sam dobro gledal Veržej špilal z 5 mladinci in tudi rezervisti se vijdi da dečkom sploj nej za špilati brez voule Boljše da bi ostali doma golman pa njim katastrofa keri tou brano.

23.05.2018 ob 20:50 gost

Veržej igral močno oslabljen. Mura rutinirano premagala. Je pa v verzeji nekaj dobrih igralcev, desni stoper, golman nede slab isto samo ka češ če je taka ekipa. Tude desno krilo nede slab pa oni mali špic vezne

1 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.05.2018 ob 21:08 gost

glejte res je škoda veržeja dečki brez vole v 3 ligi tudi nedo zdržali

23.05.2018 ob 21:11 gost

Mala Mura se znaša nad kadeti pa mladinci Veržeja, na velkih tekmah se je vidlo kam spada ta mura..

0 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.05.2018 ob 21:12 Hdzgpvzyz gost

Čùdno ka se nej odali aja veržej nema pejnez kak Drava;

2 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.05.2018 ob 22:43 gost

To je prava igra Mure,to se rado gleda,gospod Šimundža mala pripomba,proti Dravi ste sedeli in nič dirigirali,proti Veržeju pa zopet na liniji igrišča,maximalno motiviran,??

0 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      23.05.2018 ob 23:17 gost

Veržej je sramota za Pomurski nogomet,Belec in njegov Lešnik kam sta pripeljala Verži.ŽALOST.

24.05.2018 ob 7:56 gost

Kaj sta ta dva kriva GABOR ZIKO je natiral 25 nogometašev Veržeja samo da bi obdržal službo to ti ni jasno ali kje živiš pa tisto Gliha in td. Denar je vladar, klub pa obesi na klin !!!! Trener bi trebal delati za dobro kluba je tak fantje naj ti povejo pubeci kaj so vse doživljali ...........................................................................................................

1 4 Prijavi neprimerno vsebino
        24.05.2018 ob 21:44 gost

Pubeci,dokle je v Veržeju bija Ziko,je Verži igra v dobri drugi ligi,uspešno,ziko vrni se v Verži.

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
      24.05.2018 ob 9:03 gost

Ziko nic ni kriv, on kot trener je z Verzejom naredil odlicen rezultat prvak v pravi tretji ligi in odlicno igral v dosti mocnejsi drugi ligi le z desetimi klubi! Igralci so odsli zato, ker so drugje dobili vecje placilo in ne krivit nekoga!

24.05.2018 ob 11:32 gost

Moja izkušnja je drugačna kak praviš ti Drži da smo meli rezultate ko pa pride do nasičenosti ( slabi rezultati ) je potrebno menjati trenerje ali igralce nekateri vemo kako in kaj je pa Gabor dober trener vendar.

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
      24.05.2018 ob 10:39 gost

evo mura bo igrala z pobratenim gradom 15 .8 2018 pri gradu na goričkem v sklopo tradiconalne velike maše bo tekma tudi finale mnz m.sobota in bo tudi velika fešta

24.05.2018 ob 11:25 gost

Zanimivo ne. Pravite, ka Mura ni mela motiva proti Dravi, ka je že prvak. Odkod pa te zdaj volja pa motiv da ubogim golobradim Veržejcem nasujejo 9 zadetkov. O tem bi se dalo na dolgo razglabljati, kaj je Murašem le v nekaj dnevih šinilo v glave in jih čudežno motiviralo in dalo voljo. V nedeljo pa skupaj z Dravaši jedli pečenega vola, ojoj pičke prodane, še niste v prvi ligi pa že prodajate tekme, kaj bo šele v prvi ligi, ko vam zmanjka denarja in boste prisiljeni prodajati vsepoprek, ka boste meli za plače igralcem.

4 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.05.2018 ob 14:31 razocaranje veliko gost

Mura je proti Verzeju igrala s pol moci. Verzej niti enkrat prav ni streljal na gol in jaz bi te igralce Verzeja vprasal, da se proti ekipi kot je Mura treba trgati in dokazati, saj le tako lahko igras nogomet na nekem nivoju! Nic ne recem, da so izgubili z borbo, ampak tak se v Verzeju ze dolgo ni igralo in so bili se mocnejsi tekmeci, pa si take sramote nismo privoscili. Kaj bi se bilo, ce bi Mura zaigrala z najmocnejso pstavo, si niti pomisliti ne upam!

24.05.2018 ob 15:03 gost

Veržej bi že lani mogo ispaSTI TO JE BIL TA VRŽENI DENAR VSE JE PRIŠLO NA PRAVO MESTO KO JE VELIKI GOSPOT MURI KRAL IGRALCE ČE TI DELAŠ KOMO GRDO DOBIŠ VSE NAZAJ

24.05.2018 ob 15:16 gost

Za pokop Veržeja obsojam Beleca,(ki je sedaj pri Muri veteranih,blizu Kuzmičevega bankomata,) Belec je lani v Veržej pripeljal trenerja Lešnika,igralce iz Maribora Derviševiča,in so ispadli,tako se je začel pokop Veržeja,in sedaj je Belec pobegnil v Muro.Veržej pa pustil na cedilu,propada.

6 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.05.2018 ob 16:02 gost

Gos.Belec,bo svetovalec Gos.Kuzmiču,

24.05.2018 ob 16:15 gost

Koga briga ta klub Veržej v Rasulu,včeraj sramota še Selo bi boljše špilali.

19. gost
      24.05.2018 ob 17:32 gost

Verzej je imel clansko ekipo v drugi ligi, mladinci in kadeti so bili v prvi ligi in u15 so v prvi ligi, tako, da je to klub , ki ima neko spostovanje in se kako nas briga, kaj se tam dogaja! Treba bo zaceti z svojimi igralci in se bo hitro vrnil tja, kjer mu je mesto! Tudi vecji klubi so padli v nizjo ligo in se z pravim pristopom tudi dvignili!

20. gost
      24.05.2018 ob 19:53 gost

Mura in Nafta nista padla kaj da Beltinci ne govorim že več kot 10 let jih ni više od 3 lige puste Veržej bo spet prišel njihov čas IN KJE SO IGRALCI VERŽEJA V BELTINCIH ODRANCIH V LJUTOMERU RADENCI IN ŠE BI NAŠTEL KOLIKO MLADIH BO VERŽEJ DAL VEN V PREKMURSKE KLUBE IN ŠE KAM TUDI V MARIBOR LAHKO SMO VSI HVALEŽNI GOSPODU KAPUNU IN OSTALIM DA SE ŽRTVUJEJO IN OMOGOČIJO MLADIM DA IGRAJO V VIŠJEM RANGU IN KJE STE PREKMURSKI KLUBI RAZEN MURE VAS NI NIKJER OBČINSKO LIGO CEPATE TOLIKO.

21. gost
      24.05.2018 ob 20:14 gost

Veržej, ne dajte se. Drujgo leto v tretji ligi postavite nove temelje, gradite na mladih te pa čim prlej v drujgo ligo. S trdin delon lejko prijdete ta, ge ste že bilij. Pravi muraši smo sigdar podperali tudi Prleke v 2. ligi, pa tuj mislin ka je bilo obratno, ka so Prleki tuj odili prejk Mure podperat Muro. Letos je šlo pač narobe, de pa drujgo leto bokše. Pa vupan ka tuj Beltinci prijdejo skos kvalifikacije v drujgo ligo in ka de njin finančno šlo skos. Nafta pa se naj rajši z Mađarami pari skuper :)

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      24.05.2018 ob 20:40 gost

Gda še je mura špilala v 1 ligi pot taktirkoj bonačiča pa čiroja smo dečki pod zikojovin vodstvon trgali pa muro meli vedno v šahu dokler nas prvo timcev ziko nej začel menjavat, ka je te mura lehko zmagala tak ,da je v veržeju kriva samo kemija med igralci. Pa lep pozdrav

23. gost
      25.05.2018 ob 8:04 rt545gr gost

Veterani Mure se financirajo sami in niso na Kuzmičevem plačilnem seznamu. Toliko v vednost. Pa lep pozdrav vsem nevoščljivcem !

24. gost
      25.05.2018 ob 8:55 mura gost

ka majo veterani mure z člani nič edino jih lejko malo pokažejo šolo nogometa in se finacerajo z svojega žepa saj pa so amateri in ta nogomet igrajo za rekeracijo in tudi imajo lepe rezultate in jih je treba pohvalit