Prekmurka Jasmina Opec tudi uradno postala poslanka

Uredništvo Pomurec | Ljubljana, 14.02.2012 ob 14:47

Državni zbor je danes potrdil mandate nadomestnim poslancem, ki tako v poslanske klopi prihajajo namesto poslancev, ki so postali ministri.


Med njimi je tudi 26-letna Jasmina Opec (SLS) iz Rakičana, ki je tako tudi uradno postala poslanka. Mlada Prekmurka je zamenjala novega ministra gospodarski razvoj in tehnologijo Radovana Žerjava.

Jasmina Opec na zasedanju Mandatno-volilne komisije Državnega zbora

Nadomestni poslanec je po statustu enakovreden poslancu, ki je bil izvoljen na parlamentarnih volitvah z vsemi obveznostmi in pravicami. Med drugim je tako upravičen do poslanske imunitete in do enoletnega nadomestila za plačo po prenehanju funkcije. V primeru vrnitve prvoizvoljenega poslanca nazaj v državni zbor pa nadomestnemu poslancu preneha njegov mandat.

Nadomestni poslanci Državnega zbora

Foto: Državni zbor




    Oceni prispevek:
    12345
    12345
    Povprecje: (5)

    PREKMUREC
    PREKMUREC

    Končno nešče nouvi pa neobremenjeni.
    legenda57
    legenda57

    ka pa,če je obremenjeni.............................?
    PREKMUREC
    PREKMUREC

    No vejpa vidli mo.
    amazone
    amazone

    Sneja od Središkoga V....a, pa še kako obremenjena. Ona de zdaj bole za manjšine, somo še mladoga Tibija more nikak notri porijnoti.Žerjav ima dug do oba.
    tarantela
    tarantela

    Očitno zavist v naši državi res nima meja. Jasmina je izredno sposobna ženska in razen vaše očitne zavisti ne vidim nobenega razloga, da bi kakorkoli podvomili v njeno poštenost in delovnost! Če je kdo primeren za poslanko, je to ona! In do tega mesta je prišla samo s trdno voljo in trudom! Sploh pa ne vem zakaj se razpravlja o obremenjenosti pri ljudeh!? Vsi smo obremenjeni, že samo zaradi tempa življenjja! Kako da poslanci nebi bili? Saj so vendar iz dneva v dan deležni samo kritik! nihče pa ne vidi, kako stresno je dejansko delati v takšnih razmerah! Prosim, če ste malo bolj strpni do sočloveka in pokažete vsaj malo spoštovanja!
    asomi
    asomi

    Se pridružujem taranteli. Hahahaha vidim, de ne morete mirno spati,.... joj, joj, joj!!!! :-P Ne pozabite, kjer je želja, tam je moč!!!! Čestitke Jasmina, izjemna si, le tako naprej! P.S. Za vse tiste zavistneže pa priporočam živ prenos na rtv3 - TAM BO JASMINA OPEC- NE POZABITE!!!! :-) DA BOSTE LAŽJE ZASPALI! :-)

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
    Prijavi se z računom: line line line

    ali komentiraj kot gost:

    Ime ali vzdevek:


    e-pošta: (samo za potrditev veljavnosti)




    IZPOSTAVLJAMO
    Letos bodo v Puconcih investirali 10 milijonov evrov in zaposlili 60 ljudi.   "Da bi družbo še bolj pripravili na globalno tekmo, smo  Seaway očili na dve podjetji, Seaway Yacht se bo ukvarjal z izdelavo plovil, Seaway Design z razvojem bark za druge izdelovalce in za nas. P...
    FOTO UTRINKI
    KRONIKA
    VREMENSKA NAPOVED  ( Murska Sobota )
    Trenutno

    14
    Jutri

    14/24
    Četrtek

    13/27
    Petek

    11/23
    Sobota

    10/20
    POMUREC.COM NA FACEBOOKU
    NAJBOLJ BRANO TA TEDEN
    FOTO in VIDEO: Sijajno, Mura 05 je v Evropi!
    FOTO: Kingstoni razgreli Radence (1. del)
    FOTO: Na Bogračiadi v Murski Soboti tudi igralci Mure 05
    FOTO: Dolnji Slaveči zaplesali svojih 80. let
    Trejza bo nogometašem Mure 05 spekla pogače, Šimundža se jim je poklonil z besedami
    NAZADNJE KOMENTIRANO

    KOLEDAR DOGODKOV
    Četrtek, 24.05.2012
    Petek, 25.05.2012
    Sobota, 26.05.2012
    Torek, 29.05.2012
    Sobota, 02.06.2012
    9:00 Moravske Toplice
    Ponedeljek, 04.06.2012