POM NOGOMET: Mura slavila na Fazaneriji, Nafta 1903 in Veržej zmagala v gosteh, Ptujčani izgubili proti Iliriji 1911

Murska Sobota, 9.4.2018

V 2. SNL so bili odigrani pari 22. kroga. Mura je po težki tekmi, le premagala NK Brežice-Terme Čatež. Veržej je presenetil z zmago v Kranju. Nafta 1903 je premagala Fužinar Ravne Systems. Ilirija 1911 pa je z rezultatom 0:4 premagala Dravo Ptuj. V 3. SNL so bili odigrani pari 18. kroga. Beltinci so premagali Avto Rajh Ljutomer. Rakičan je z rezultatom 2:1 premagal Radensko Slatino. Odranci pa so premagali Čardo Martjanci.

2. SNL

22. krog

NŠ Mura : Brežice – Terme Čatež      3:2   (0:1)

Strelci: 0:1 Krajček (31), 1:1 Maroša (57), 2:1 Sirk (72), 2:2 Drugovič (75), 3:2 Maruško (85)

Gledalcev: 600

Mura:  Matošević, Lukač (od 77. minute Dodlek), Kurbus, Žiger, Kous, Kozar, Lorbek (od 55. minute Maruško), Kouter (od 71. minute Sirk), Maroša, Vaš in Šušnjara

…………………………………

Zarica Kranj : Veržej      0:1   (0:1)

Strelci: 0:1 Volmajer (21)

Gledalcev: 120

Veržej: Irgolič, Ftičar, Kolar Robnik, Maučec, Fanedl (od 72. minute Vok), Volmajer, Čuk (od 90. minute Ćehić), Lah, Šošterič, Ahmetović, Grmek

Fužinar Ravne Systems : Nafta 1903      0:2   (0:1)

Strelci: 0:1 Novinič (5), 0:2 Novinič (69)

Gledalcev: 250

Nafta 1903: Raduha, Šeruga, Monjac (od 52. minute Grabant), Malešević, Novinič, Zeljko (od 89. minute Vöröš), Oštrek, Leuštek, Živko, Roginić (od 92. minute Pozsgai), Vinko

18. krog

Avto Rajh Ljutomer : ND LUŠT Beltinci      0:1   (0:1)

Strelci: 0:1 Kristl (34)

Gledalcev: 300

Avto Rajh Ljutomer: U. Mlinarič, Nemec, P. Mlinarič (od 62. minute Rakovec), Hriberšek, G. Semenič, Lotrič, Munda, Kardinar (od 46. minute Bogdan), T. Semenič, Šumak,  Panič (od 55. minute Brumen)

ND LUŠT Beltinci: Zver, Šnajder, Bertalanič, Ropoša, Trstenjak, Mauko (od 84. minute Ž. Hartman), Ciglarič, J. Hartman, Kotnik, Kristl, Apatič.

ŠNK Radgona : Turnišče      2:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Kolarič (5), 2:0 Kolarič (90)

Gledalcev: 100

ŠNK Radgona: Topić, A. Klobasa, Cvetko, J. Klobasa, T. Klobasa (od 87. minute Horvat), Kolarič, Adam, Sterniša (od 75. minute Lehko), Drašak, Uhan, Kocet

Turnišče: Cigut, Dominko, D. Horvat, Roškar, Županić, Koren, Kolar, Koznicov, Kovač (od 54. minute Tigeli), Koren, Verbančič (od 54. minute L. Horvat)

Rakičan : Radenska Slatina      2:1   (1:0)

Strelec: 1:0 Casar (38), 2:0 Gerendaj (66), 2:1 Klemenčič (80)

Gledalcev: 150

Rakičan: Klemenčič, Lovenjak, Brunec, Meolic (od 61. minute Gerendaj), Gregor, Casar, Godvajs, Bagari, Rajnar (od 89. minute Zečevič), Vrhovski, Car

Radenska Slatina: Hozjan, D. Kavaš, Ž. Kavaš, Klemenčič, Kaučič (od 75. minute Sečko), Šajnovič (od 64. minute Slekovec), Šteiner (od 46. minute Turk), Potrč, Madon, Ajlec, Ivanič

Grad : Tromejnik      0:0   (0:0)

Strelec: /

Gledalcev: 400

Grad: Škodnik, Fujs, Vrabelj, Krauthaker, Stošić, Belna, Buček Huber, Kolmanko (od 70. minute Andrejek), Potočnik, Gašperšič (od 86. minute Bernjak), Tomo Marič

Tromejnik: Šafer, Kotnik, Suhač, Pihler, Kisilak, G. Bokan, Seršen, Rogač, Kous (od 57. minute Fašalek), Janža, R. Bokan (od 46. minute Kovač)

Polana : Črenšovci      0:0   (0:0)

Strelci: /

Polana: Šaruga, Jakšič, Klujber, Šemen, S. Žalik, Horvat Kapun (od 74. minute Lebar), Šiško (od 46. minute Novak), Sermek, Polajžer, R. Žalik, Vori

Črenšovci: Božek, Treska (od 74. minute Novak), Kapun, Skuhala, Tompa, Biro (od 83. minute Tivadar), Törnar, Kociper, Koznicov, Virag, Nemanja

Odranci : Čarda Martjanci      2:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Poredoš (58), 1:1 Raduha (11m 79.min), 2:1 Vinkovič

Gledalcev: 200

Odranci: Prša, Horvat (od 64. minute Sreš), Kalamar, Jerebic, Zagorec, Graj, Gerencsér, Vinkovič, Balažic, Raduha, Kuzma

Čarda Martjanci:Buzeti, Andrejč, Poredoš, Bushaj (od 85. minute Horvat), B. Ošlaj (od 78. minute Titan), Legen, N. Ošlaj, Korpič, Malačič (od 68. minute Žganjar), Poredoš, Cipot

ŠD Bogojina : Hotiza      0:3   (0:0)

Strelci: 0:1 Miran (55), 0:2 Labaš (58), 0:3 Labaš (75)

ŠD Bogojina: Tkaučič, Šinkec (od 80. minute Berden), Gregorec, Drevenšek (od 56. minute Piberčnik), Černela, Kosi Lovrenčec (od 73. minute Horvat), Rac, Horvat, Vogrinčič, Ošlaj, Ivanič

Hotiza: Prekupec, Imre (od 70. minute Rozsa Ruben), Miran (od 85. minute Magyar), Skoliber, Polareczki, Dino (od 82. minute Belaj), Labaš, Recek, Kocuvan, Horvat, Toth

ŠD Cven : NK Goričanka     1:3   (0:1)

Strelci: 0:1 Šuša (5), 0:2 Kutoš (50), 1:2 Kapun (71), 1:3 Šuša (90)

Gledalcev: 40

Mura veterani : Aluvar Gančani    1:3   (0:1)

Strelci: 0:1 Dugonjić (8), 0:2 Špilak (47), 1:2 Vrečič (87), 1:3 Špilak (88)

Gledalcev: 60

ŠD NK Rotunda : NK AQUA Ižakovci    1:1   (1:1)

Strelci: 1:0 Balajc (5), 1:1 Škafar (28)

Gledalcev: 50

NK Dokležovje : Križevci      0:4   (0:4)

Strelci: 0:1 Šlihtuber (14), 0:2 Sukič (23), 0:3 Šlihtuber (30), 0:4 Vöröš (42)

Serdica Kl. Šinko : Kema Puconci      1:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Zrim (37), 1:1 Svetanič (89)

Gledalcev: 80

Hodoš : Bakovci     3:1   (2:0)

Strelci: 1:0 Bencik (5), 2:0 Bencik (8), 2:1 Lukač (48), 3:1 Toth (80)

NK Apače : Lipa      6:1   (3:1)

Strelci: 1:0 Kučan (3), 2:0 Kozar (16), 2:1 Borovič (19), 3:1 Senčar (31), 4:1 Čerič (47), 5:1 Čerič (63), 6:1 Golob (83)

Tišina : NK Pušča

Tekma je prestavljena.

Šalovci : Roma      0:2   (0:0)

Strelci: 0:1 Bogičevič (64), 0:2 Bogičevič (77)

13. krog

Mostje : Nafta veterani      3:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Novak (27), 2:0 Lörinc (48), 2:1 Fehér (ag. 53. min), 3:1 Ftičar (90)

Gledalcev: 30

HTS Čentiba : Olimpija Dolga vas      2:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Kocet (31), 2:0 Gönc (ag 54. min)

Bistrica : Dobrovnik     3:3   (2:1)

Strelci: 1:0 Vučko (10), 1:1 Lutar (21), 2:1 Žugelj (31), 3:1 Vučko (63), 3:2 Meszelics (76), 3:3 Meszelics (78)

ŠD Kobilje : Nedelica      1:1   (1:1)

Strelci: 1:0 Bukovec (21), 1:1 Ritlop (ag 27. min)

12. krog

Veterani Turnišče : Graničar      1:4   (0:1)

Strelci: 0:1 Somi (11m 21. min), 0:2 Somi (59), 0:3 Šakušić (65), 1:3 Toplak (ag 81. min), 1:4 Somi (88)

Zvezda Dolina : ND Renkovci      2:4   (1:1)

Strelci: 1:0 Gazdag (13), 1:1 Kozar (40), 1:2 Kozar (66), 1:3 Maučec (75), 1:4 Maučec (78), 2:4 Požgai (85)

Panonija Gaberje : Petišovci 2017      2:3   (1:1)

Strelci: 1:0 Žalik (28), 1:1 Koša (38), 1:2 Mataič (ag 56. min), 2:2 Kosi (67), 2:3 Novak (11m 87. min)