POM NOGOMET: Odranci izgubili proti Tromejniku, Beltinci pa s tekmo manj ostajajo na 1.mestu lestvice 3.SNL

Murska Sobota, 3.5.2018

V sredo, 2. maja 2018, so bile odigrane preložene tekme 15. kroga 3. SNL VZHOD. Tromejnik je premagal Odrance z rezultatom 3:1. Polana je v gosteh premagala Radensko Slatino z rezultatom 1:6. ŠD Bogojina pa je izgubila proti ekipi Rakičana z rezultatom 0:5. ND LUŠT Beltinci s tekmo manj in 52 točkami ostajajo na 1. mestu lestvice 3. SNL. Polana je na 2. mestu z 51 točkami, Odranci pa so z 50 točkami na 3. mestu. Odigrane so bile tudi tekme 17. kroga 1. MNL Lendava in tekme 17. kroga 2. MNL Lendava.

Odpovedana.

Turnišče : Čarda Martjanci      2:0   (0:0)

Strelci: 1:0 Kovač (59), 2:0 Vučko (82)

Gledalcev: 80

Turnišče: Vučko, Nemec, Lutar, Roškar (od 84. minute Koren), Županić, Koznicov, Ternar, Kovač (od 88. minute Horvat), Pavel, Koren, Verbančič (od 69. minute Tigeli)

Čarda Martjanci: Litrop, Korpič (od 73. minute Horvat), Malačič, Titan, K. Poredoš, Žganjar (od 61. minute Bushaj), M. Poredoš, N. Ošlaj (od 68. minute B. Ošlaj), Banfi, Legen, Cipot

Tromejnik : Odranci     3:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Lovrec (21), 1:1 Raduha (70), 2:1 Pihler (84), 3:1 Fašalek (86)

Gledalcev: 100

Tromejnik: Šafer, Kotnik, Pihler, Kisilak, G. Bokan, Seršen, Rogač, Kous (od 89. minute Gomboc), B. Bokan, Janža, Lovrec (od 53. minute Fašalek)

Odranci: Prša, Sreš (od 87. minute Čurič), Žugelj, Zagorec, Graj, Copot, Gerencsér, Vinkovič, Balažic (od 87. minute Levačič), Raduha, Kuzma

Radenska Slatina : Polana     1:6   (0:4)

Strelci: 0:1 Jeranovič (2), 0:2 Šemen (5), 0:3 S. Žalik (35), 0:4 S. Žalik (11m 37. min), 1:4 Slekovec (49), 1:5 Šemen (71), 1:6 Vori (83)

Gledalcev: 120

Radenska Slatina: Hozjan, Turk, Podlesek, Šajnovič, Šteiner, Klemenčič, Slekovec (od 76. minute Sečko), Madon, Ajlec, Vujisić (od 76. minute Budja), Ivanič

Polana: Šaruga, Žižek, Klujber, Šemen (od 81. minute Zadravec), S. Žalik, Jeranovič (od 46. minute Tompa), Novak, Sermek, Polajžer, R. Žalik (od 73. minute Jakšič), Vori

Hotiza : ŠNK Radgona     3:0   (2:0)

Strelci: 1:0 Polareczki (3), 2:0 Polareczki (12), 3:0 Evald (76)

Hotiza: Prekupec, Belaj, Mario Imre, Evald, Skoliber (od 55. minute Magyar), Polareczki, Labaš (od 78. minute Horvat), Recek, Kocuvan, Toth (od 14. minute Horvat), Ruben

ŠNK Radgona: Topić, Lehko, Šipek, J. Klobasa, T. Klobasa, Kolarič, Kocet, Horvat, Sterniša, Drašak, Uhan (od 64. minute Šadl)

ŠD Bogojina : Rakičan     0:5   (0:0)

Strelci: 0:1 Godvajs (11m 47. min), 0:2 Gerendaj (49), 0:3 U. Bagari (55), 0:4 Senčič (68), 0:5 Emruli (79)

Gledalcev: 50

ŠD Bogojina: Tkaučič, Šinkec, Gregorec (od 63. minute Horvat), Vogrin (od 57. minute Horvat), Drevenšek, Černela (od 60. minute D. Rac), N. Rac, Piberčnik, Vogrinčič, U. Ošlaj, Kocet

Rakičan: Klemenčič, Lovenjak, U. Bagari, Miličevič (od 73. minute Car), Gregor, Casar, Godvajs (od 65. minute Senčič), M. Bagari, Vrhovski, Gerendaj (od 70. minute Rajnar), Emruli

17. krog

Nafta veterani : ŠD Kobilje     0:2   (0:2)

Strelci: 0:1 Strojko (10), 0:2 Bukovec (44)

Gledalcev: 20

Nedelica : Mostje      10:0   (4:0)

Strelci: 1:0 Gjerkeš (11m 15.min), 2:0 Nedelko (21), 3:0 Prša (37), 4:0 Prša (39), 5:0 Nedelko (48), 6:0 Nedelko (51), 7:0 Lutar (55), 8:0 Lutar (60), 9:0 Lutar (79), 10:0 Denša (89)

Dobrovnik : Olimpija Dolga vas     4:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Meszelics (28), 2:0 Cerovec (64), 3:0 Horváth (74), 4:0 Horvat (83), 4:1 Szőke (89)

Gledalcev: 60

Bistrica : HTS Čentiba     2:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Herceg (63), 1:1 Žugelj (66), 2:1 Vuk (11m 83.min)

17. krog

ND Renkovci : Petišovci 2017      3:1   (2:0)

Strelci: 1:0 Černi (8), 2:0 Kozar (12), 2:1 Ribarič (79), 3:1 Cör (11m 90.min)

Gledalcev: 30

Malibu Kapca : Veterani Turnišče      1:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Verbančič (66), 1:1 Tibaut (90)

Graničar : Zvezda Dolina    4:1   (2:1)

Strelci: 0:1 Požgai (5), 1:1 Somi (35), 2:1 Kleiderman (40), 3:1 Šakušić (59), 4:1 Somi (11m 88.min)