POM NOGOMET: Ptuj premagal NŠ Mura, Nafta 1903 premagala Brda, Beltinci premagali Odrance

Murska Sobota, 21.5.2018

Ta vikend so bile odigrane tekme 29. kroga 2. SNL. Nafta 1903 je v zadnjih minutah premagala Brda, NŠ Mura je izgubila proti Ptuju z rezultatom 1:2, Brežice so 5:2 premagale Veržej. Odigrane so bile tudi tekme 25. kroga 3. SNL. Odranci so doma izgubili proti Beltincam z rezultatom 1:2, Rakičan je premagal Radgono, Polana pa je z rezultatom 7:2 premagala Bogojino.

2. SNL

29. krog

NŠ Mura : Drava Ptuj    1:2   (0:2)

Strelci: 0:1 Fanimo (10), 0:2 Fanimo (15), 1:2 Boškovič (86)

Gledalcev: 1500

Mura:  Šafarić, Boškovič, Kozar, Bobičanec, Maruško, Kouter (od 60. minute Sirk), Kous, Maroša (od 75. minute Šlak), Dodlek, Kurbus, Vaš (od 46. minute Karničnik)

……………………………

Brda : Nafta 1903      0:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Monjac (93)

Gledalcev: 110

Nafta 1903: Raduha, Malešević, Novinič, Zeljko (od 63. minute Monjac), Oštrek, Cekovski (od 82. minute Šeruga), Leuštek, Živko, Roginić, Grabant (od 56. minute Osmanaj), Vinko

…………………………………

Brežice-Terme Čatež : Veržej    5:2   (1:1)

Strelci: 1:0 Anton (7), 1:1 Bardi (ag. 26. min), 1:2 Grmek (50), 2:2 Krajček (53), 3:2 Čagalj (56), 4:2 Jin (74), 5:2 Drugovič (78)

Gledalcev: 150

Veržej: Irgolič, Ftičar (od 52. minute Horvat), Kolar Robnik, Maučec, Volmajer (od 59. minute Fanedl), Vok (od 68. minute Barbarič), Čuk, Lah, Šošterič, Ahmetović, Grmek

25. krog

Grad : Avto Rajh Ljutomer     2:2   (1:1)

Strelci: 0:1 P. Mlinarič (38), 1:1 Belna (39), 2:1 Fujs (76), 2:2 Celec (83)

Gledalcev: 80

Grad: Špilak, Celec, Bernjak, Krauthaker, Stošić, Belna, Buček Huber (od 88. minute Gašperšič), Pejnovič (od 65. minute Andrejek), Kolmanko, Fujs, Tomo Marič

Avto Rajh Ljutomer: U. Mlinarič, Bogdan, Nemec (od 61. minute Brumen), P. Mlinarič, G. Semenič (od 61. minute Celec), Munda, Kardinar (od 64. minute Bukovec), Rakovec, Markovič, T. Semenič, Panič

ŠNK Radgona : Rakičan      1:3   (1:1)

Strelci: 1:0 Kolarič (24), 1:1 Gerendaj (33), 1:2 Godvajs (67), 1:3 Meolic (88)

Gledalcev: 70

ŠNK Radgona: Topić, A. Klobasa, Bračič, J. Klobasa, T. Klobasa (od 80. minute D. Kolarič), K. Kolarič (od 53. minute Pučko), Adam, Sterniša, Drašak, Uhan, Kocet

Rakičan: Klemenčič, Lovenjak, Brunec, Miličevič, Gregor, Casar, Godvajs, Vrhovski (od 82. minute Senčič), Gerendaj (od 89. minute Prelec), Emruli (od 68. minute Meolic), Car

Polana : ŠD Bogojina     7:2   (3:1)

Strelci: 1:0 Sermek (18), 2:0 Sermek (33), 3:0 S. Žalik (11m v 35. min), 3:1 Černela (40), 4:1 R. Žalik (52), 5:1 R. Žalik (58), 6:1 Drevenšek (ag. v 61. min), 7:1 R. Žalik (75), 7:2 Černela (78)

Polana: Šaruga, Jakšič, Klujber (od 75. minute Vuk), S. Žalik, Horvat Kapun, Tompa (od 65. minute Zadravec), Novak, Sermek, Polajžer, R. Žalik, Vori (od 79. minute Jeranovič)

ŠD Bogojina: Tkaučič, Šinkec, Drevenšek, D. Rac, Černela, D. Horvat (od 23. minute Piberčnik), Vogrinčič, Berden, U. Ošlaj, Ivanič, Kocet

Odranci : ND LUŠT Beltinci     1:2   (0:2)

Strelci: 0:1 Kristl (6), 0:2 Trstenjak (41), 1:2 Raduha (65)

Gledalcev: 700

Odranci: Prša, Horvat, Jerebic, Zagorec, Graj, Copot (od 46. minute Sreš), Gerencsér, Vinkovič (od 63. minute Tompa), Balažic, Raduha, Kuzma

ND LUŠT Beltinci: Zver, Šnajder, Bertalanič, Ropoša (od 53. minute Ciglarič), Trstenjak, Mauko, J. Hartman, Tkalec (od 81. minute Ž. Hartman), Kotnik (od 66. minute Kosi), Kristl, Apatič

Čarda Martjanci : Hotiza    1:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Belaj (68), 1:1 Korpič (81)

Gledalcev: 100

Čarda Martjanci: Litrop, Banfi, Andrejč, Titan, Horvat (od 89. minute Kardoš), Bushaj, Žganjar (od 77. minute Žganjar), N. Ošlaj, Malačič, Korpič, Legen

Hotiza: Prekupec, Evald, Magyar (od 59. minute Belaj), Skoliber, Polareczki, Markoja, Kustec (od 67. minute Horvat), Recek, Kocuvan, Horvat (od 21. minute Karlovčec Dino), Toth

….……………………………

Črenšovci : Radenska Slatina     3:1   (0:0)

Strelci: 1:0 Virag (46), 2:0 Skuhala (61), 3:0 Biro (11m v 64. min), 3:1 Podlesek (90)

Gledalcev: 50

Črenšovci: Miholič, Kapun, Skuhala (od 69. minute Vuk), M. Tompa, Biro (od 77. minute Horvat), Treska, Virag, Kociper, R. Tompa, Koznicov (od 63. minute Tivadar), Cigan

Radenska Slatina: Hozjan, Turk, Sečko, Čolnik, Ž. Kavaš, Podlesek, Šajnović, Slekovec, Madon, Vujisić, Ivanič

Turnišče : Tromejnik     2:0   (0:0)

Strelci: 1:0 Verbančič (51), 2:0 Županić (53)

Turnišče: Vučko, Dominko, Nemec (od 67. minute Koznicov), Lutar (od 55. minute Roškar), Županić, Horvat (od 46. minute Verbančič), Tigeli, Ternar, Kovač, Pavel, Koren

Tromejnik: Šafer, Kotnik, Suhač, Pihler, Kisilak, Rogač, Fašalek, B. Bokan, Janža, R. Bokan, Lovrec (od 46. minute Kous)

NK Dokležovje : Hodoš     1:2   (1:1)

Strelci: 1:0 Šebjan (15), 1:1 Andrejek (39), 1:2 Toth (93)

Kema Puconci : Bakovci    3:1   (0:0)

Strelci: 1:0 Bukvič (49), 2:0 Budja (66), 2:1 Lapoši (74), 3:1 Budja (83)

Gledalcev: 40

Križevci : NK AQUA Ižakovci    2:1   (2:1)

Strelci: 0:1 Krauthaker (12), 1:1 Vöröš (25), 2:1 Šlihthuber (42)

Mura veterani : NK Goričanka      1:1   (1:1)

Strelci: 0:1 Knap (20), 1:1 Gabor (35)

Gledalcev: 60

Aluvar Gančani : ŠD NK Rotunda    2:0   (2:0)

Strelci: 1:0 Markoja (5), 2:0 Dugonjić (44)

Gledalcev: 120

Serdica Kl. Šinko : ŠD Cven     1:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Skledar (9), 1:1 Novak (79)

Tišina : Lipa      1:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Breznik (81), 1:1 Lebar (90)

NK Apače : Cankova      13:0   (13:0)

Strelci: 1:0 Golob (3), 2:0 Kučan (12), 3:0 Kuzmič (14), 4:0 Golob (21), 5:0 Kuzmič (23), 6:0 Kozar (25), 7:0 Kuzmič (27), 8:0 Golob (28), 9:0 Kozar (31), 10:0 Kučan (35), 11:0 Tropenauer (36), 12:0 Potočnik (37), 13:0 Potočnik (40)

Mostje : ŠD Kobilje     0:3   (0:2)

Strelci: 0:1 Strojko (19), 0:2 Kolarič (26), 0:3 Miholič (89)

HTS Čentiba : Olimpija Dolga vas      1:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Lebar (32), 1:1 Vida (49)

Nedelica : Dobrovnik     1:1   (0:0)

Strelci: 0:1 Meszelics (59), 1:1 Zadravec (88)

Bistrica : Nafta veterani      4:2   (1:2)

Strelci: 1:0 Žugelj (11), 1:1 Drvarič (20), 1:2 Bedo (27), 2:2 Žugelj (60), 3:2 Vuk (64), 4:2 Kocon (89)

Graničar : ND Renkovci      3:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Šakušić (3), 2:0 Šakušić (65), 2:1 Kočar (70), 3:1 Somi (78)

Veterani Turnišče : Petišovci 2017      2:1   (0:1)

Strelci: 0:1 Lisjak (17), 1:1 Prša (56), 2:1 Ternar (78)

Zvezda Dolina : Panonija Gaberje      5:0   (2:0)

Strelci: 1:0 Hozjan (17), 2:0 Požgai (21), 3:0 Požgai (50), 4:0 Požgai (70), 5:0 Požgai (84)

21.05.2018 ob 10:41 gost

Cela Slovenija se smeje iz Mure,vsi vedo da je tekma bila prodana.Žalostno,da se vi ki ste v klubu Mura delate norce iz sebe in kluba.

7 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.05.2018 ob 10:45 gost

Če maš dokaze da je bila prodana, jih pošlji na NZS in bodo ustrezno ukrepali, če nimaš potem pa tiho. Pusti ti kaj selo priča.

7 3 Prijavi neprimerno vsebino
        21.05.2018 ob 11:16 za muro je vsak igralec dal max... gost

delajo se norca iz sebe in cca 2000 ljudi kateri kupijo karte, da gledajo kako igralci hodijo po igrišču.... pa mi povejte zdaj koliko so pretekli igralci na tekmi, imajo merilnike in napiši rezultate....ali pa delajte dalje norce iz sebe..... jaz in mojih 10 prijateljev kateri smo vedno hodili na tekme v M.S sigurno ne bomo to prišli gledat, hvala lp

7 4 Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 10:44 gost

Naftaši so lekar pozabili kak so se klali proti Muri, zdaj pa so čakali ka jim bo Mura pomagala ! ha ha ha

6 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 11:39 gost

Verzej gladko zadnji! Zdaj pa ponuditi igranje svojim igralcem iz svoje sole in bo tako najboljse za vse!

21.05.2018 ob 11:44 gost

Upamo da UPRAVA dvigne stolp za TV prenose da mi ne bomo izpali kak kaki seljaki.Drava je dala od sebe 120 posto pri naših fantih ni bilo toliko motivacije kar je razumljivo drugače sem mnenja da ta kader ob treh okrepitvah zmore 1 ligo. Vsredo bi dobro bilo videti kaj zmoreta dva Mariborska ( bisera) Ahmetovič in Volmajer kupil Zahovič ( igrata za Veržej ) in bi se lahko znašla pri Muri ni dvoma da imata kvaliteto.

21.05.2018 ob 11:48 gost

Kaj je pušonje z načelom Šimundže mate čisto vest? Jebala vas mura kurva prodana, kak vas ni sram cigani sakramenski, upam, ka boste v prvi ligi tudi tak odavali tekme pa meli svojo publiko za nimake, pa da ekspresno letite ven z lige. Mura-Korupcija-Pušonje

8 9 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 11:50 mura moja zlata mura gost

Naftašje so se repenčili en mesec še po tekmi z zmago proti Muri sedaj pa so želeli in čakali ,da njim Mura pomaga .

8 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.05.2018 ob 15:36 gost

mura niti sebi ne bo mogla več pomagat, ker jim je igra v kurcu, kaj šele drugim, drava se je sprehodila skozi šuplje murine igralce.

0 2 Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 12:00 ms -mura gost

Ka je TURBAŠJE vogrski ne gre vam v glavo da vam Mura ni ugodila a ne ?Zdaj se napinjajte in nadüjvlite kak ste se napinjali ko ste premagali posreči Muro .Na kolena ste šli in čakali ,da bo vam Mura uslišala prošnje in da bi Mura zmagala proti Dravi čista vredu je tako .Turbašje boste počasi igrali v ligi tam kje so Renkovci

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 12:11 gost

Mogoče bomo mi tam kak Renkovci, samo vi boste pa tudi hitro pristali na realnih tleh pa imeli mestni derbi z Puščo. Hitro stee pozabili, še ne dugo ka ste bli v ligi z Bakovci, Goričanko pa Serdica itd, ka nete kmalu spet tam, uživajte pa se norca delajte dokler se lahko, dolgo se ne boste stoprocenten sem, že zdaj vstopate v prvo ligo z dolgovi, samo tega ti pa ostali naivneži soboški tega ne veste, kaj se dogaja v ozadju, kmalu bo vse prišlo na plano, strpite, dolgo vaša pokvarjena podkupljiva banda tega več ne bo skrivala te pa boste pa na velko djoukali kak dojenčki.

3 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.05.2018 ob 13:11 gost

12:11@@@ Tij in vsi se samo tolažite .Mi se ne delamo norca k večjemo vi .Drugo vas ni prizadelo poraz Mure z Dravo .Prav je tako po vseh sranjih kar ste pisali po forumih proti Mure ste sedaj pričakovali pomoč Mure .Bilo kje in z bilo kom bomo spet v ligi ni važno .Šteje samo trenutno stanje .Bojim se ,da se Turbaje ne razčestnete ,ker sa vam ni izšlo tako kot ste računali .Dali smo največ golov in prejeli najmanj kar pa za Turbaš klub ne morem trditi .

6 1 Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 12:22 gost123 gost

Jebala vas Mura. Pa MUra to je pol klub, to sploh ni klub. Tam so sami mafijci not nič drugo. Realno z tako ekipo ste morali biti prvi, vse ste pokupili. je pa res, da ste izgubili od nafte, krke, Drave.... kateri so vam konkurirali. Od teh vseh klubov ste slabši, to je dejstvo, edino konstanto ste imeli, zato ste prvi, drugače pa ste slabši od vseh naštetih klubov. Banda soboška

3 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 12:33 Mura je večna gost

Gost123 malo se tij doj ohladi, pa ne žali se poprejk, ne ven zakoj te lestvica obstaja či so si tej klubi boukši od Mure. Nafta si je sama krijva tou si znamo, samo vij nej. Za Muro je ta tekma bijla ne bodi ga treba, že se je pred tekmo slavijlo. Mura prejela najmenje golov dala največ pa valjda je najboukša.

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 12:47 gost

Pa Mura je najboukša ja, je imela konstanto ja, saj to sem rekel ja. Ampak realno je od teh klubov slabša če gledaš, po lestvici pa je pred njimi ja. Imeli ste dobre igralce za 2 ligo, za 1 pa boste kot rečeno kanta za smeti. nafta si je pa sama kriva seveda, kaj češ. Takoje pač, nažalost.

0 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 12:56 gost

Takega derbija kot je Mura nafta nikoli nebo v msoboti nikoli več toliko gledalcev nebo imela Mura sicer pa pustimo času čas.ne se ducat murasi,nič niste pokazali v 2 ligi,s to ekipo nikakor v 1 ligo od golmana naprej Lp

4 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        21.05.2018 ob 13:03 ggwp gost

Bo pa zato Mura - Maribor, Mura - Olimpija, kjer bo še več ljudi kot pa na tekmi Mura - Nafta.... lep pozdrav iz 1. SNL v 2. SNL

6 3 Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 13:02 tak pac je gost

ce de mura kanta za smeti kak bi pa se te nafta bila.telko bole.itak pa je po cejlon svejti tak ka kda klub pride ligo visje nuca boljse igralce.logicno.mogoce te pa v orbanovi ligi spilali ce ste boksi.

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 13:33 gost123 gost

Jebala vas Mura in 1 liga. pa idite že, komaj čakam, ker se res celo sezono samo hvalite, drugo tak nevete.

21.05.2018 ob 13:48 gost

Ha ha, kak Vaugre pa Mlajtinskoga svinjara bolij, ha ha ha ha !

7 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 13:56 gost123 gost

Boli tebe znaš ka, glupi sobočanec. Vi boste kanta za nabijanje. AJmo 1 liga. Mura-kaj je to? Nekši pol klub, ha ha.

3 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        22.05.2018 ob 6:49 gost

Ka je Viktor Časar nemreš preboleti, pa tak si se šopiro s tau tvojo Nafto ! Ha ha ha ha ha ha ....

2 1 Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 14:00 seronja Black gringos gost

MURA JE NIKO I NIŠTA, z DRUGO IN TRETJO EKIPO JE DOBILA "PIČLE" 4 TOČKE, torej nikakršen bav bav, bo le kanta za nabijanje. Ekipo mora celo menjat, toliko denarja nima, ŠIMUNĐA JIH JE Z 80.000 plus nekaj - ena delnica EVRI NADMUDRO DO GROBA, s to ekipo v taki ligi (drugi) bil bil prvak, kdorkoli bi sedel na klopi, tudi "zekoslav mrkva". Kot sem omenil, ništa od nogometa, če pa bodo še tekme prodajali, pa nek jih gleda soboški DESUS.

5 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.05.2018 ob 14:28 gost

Šimundža mogoče res ni prodal tekme,ker celo spomlad igra Mura za nič,brez igre brez Želje,ni pravega pristopa,mogoče bo v prvi ligi boljše.

1 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      21.05.2018 ob 15:20 gost

slavje brez šampanjca je uprava z kuzmičem in goričkimi klantoši osramotila slovenija igralci so čakali šampanjec verjetno so ga spili ta golazem iz ljubljane

20. gost
      21.05.2018 ob 16:21 gost

Kaj se sedaj jočete,domače igralce ste natirali,ker ste rabili plačance,ki so v narekovajih bolši,a njih zanima samo denar,ne pa naš ponos,ker domači vam niso bili dobri. Res ste smešni vsi ki daje tu komentarje gor,preberite si svoje od par mesecev nazaj,da bote videli kaj ste pisali,sedaj vam pa spet ti ni pašejo. Res sramota od vas kvazi navijačev. lp

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      21.05.2018 ob 19:44 gost

Ka nebo Mura čez 1 leto spet začela v soboški ligi ha ha.komaj čakam,treba 1.5 mil.€ najmanj za 1 ligo pa se reflektorjev nimate sirotinje pa se že duvate kak ste dobri brez goricancev nikoli ne napolnite vaše fazanerije,se slišimo čez kako leto lp

22. gost
      21.05.2018 ob 21:10 gost

Drage nasprotniki mure, lep pozdrav! Dajmo si nalit člistega vina in priznajmo, ka je bila mura letos pač najbolša, ne glede na zadnji rezultat prote drave, kere je sicer resno žalosten, še bolj pa murina neborbenost in nemotivacija (ampak glede na to, da so bili 1 teden predtem prvaki je vsaj do določene mere razumljiva). Mura je dosegla največ zmag, ima daleč najboljšo gol diferenco, največ gledalcev, vse selekcije v 1 ligi, tako da samo mura si zasluži 1 ligo. Ne nafta, ne drava, nimata mladincev in kadetov v 1 igi, nafta jih ima šele v medobčinski, tako da. Kar se tiče kadra, de se mura zelo okrepila, denar je, in ne bojte se za to, saj ma mura pokrit proračun za prihajajočo sezono in le ta ni majhne, sploh ne. Dragi naftaši pa se sprijaznite ka je mura bla boljša, in vam ni čisto nič kriva, niti vas ni okradla, ker ste se sami, ko ste med sezono izgubili kar 6x, in to ne proti muri, temveč proti smešnim ekipam. Mura vso srečo v 1 ligi, in verjamem, da bo mura v novi sezoni v zgornjem delu, z najboljštevično publiko, nafta pa naj se dokaže v naslednji sezoni. In še enkrat sami ste si krivi, da ste 3, mura vam je v bistvu še najmanj kriva, saj je proti vam izgubila kar 5 točk v 2 tekmah. lep večer

23. gost
      21.05.2018 ob 22:24 gost

Ce bo Triglav predzadnji se igrajo kvalifikacije za prvo ligo, kjer pa je Triglav zelo velik favorit! Premagat prvoligasko ekipo pa je zelo tezko, ker razlika med prvo in drugo ligo je, kot noc in dan! Ze sedaj treba sestavljati ekipo za prihodnjo sezono in napasti prvo mesto v drugi ligi in direktno v prvo ligo, ker kvalifikacije drugoligas s pvoligasem je utopija! Nafta se je lani bila tretjeligas in je napravi poti, saj je v drugi ligi naredila velik napredek in naslednja sezona bo njihova!.

24. gost
      22.05.2018 ob 8:05 Gost gost

Ges resno ne vem zakoj zaj navijači nafte krivijo muro za njihov obstanek v drugi ligi, v zadnjih krogih so dvakrat zgubili in zdaj ko jim manjkajo točke bi naj drugi klubi igrali za njih? Sicer je pa za oba kluba dobro da so v različnih ligah, ker dva prvoligaša sta prevelik zalogaj za regijo, kar je že dokazano. Edina škoda je, da ne bo derbijev in polnih stadionov.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      22.05.2018 ob 8:54 gost

ni še nič gotovo drava mora zmagat innv dodatnih kvalifikacijah z triglavom zmagat v kvalifikacijah ali pa mogoče direktno brez kvalifikacij ška dalje direkt

26. gost
      22.05.2018 ob 10:59 gost

Ne vem kako bo saj ima Mura še 800.000 dolga kaj zdaj sodišče razpravlja ali kako je z tem.

22.05.2018 ob 11:35 ggwp gost

dolg prejšnjega kluba nima veze s sedanjim... na spletni strani nzs je lepo zapisano, da trenutni klub, torej NŠ Mura nima nobene povezave (torej se ne prenašajo dolgovi, tako kot ne naslovi in uspehi) s prejšnjo Muro... Isto tako piše za Olimpijo in še za ostale, ki so kdaj šli v finančni stečaj in se ustanovili pod enakim imenom in drugo obliko naziva (beri:NK,NŠ,ŠD,itd...)

4 0 Prijavi neprimerno vsebino
        22.05.2018 ob 12:49 gost

Nobena Mura( PREJŠNJA) ni prodajala tekem,samo ta sedanja prodaja tekme,z pametnimi cirkusanti,vse se vrne,vse se poplača.

5 0 Prijavi neprimerno vsebino
    27. gost
      22.05.2018 ob 11:17 gost

Nafta mora zmagati zadnjo tekmo nesmejo gledat na Dravo hrabre prati sreča lp

28. gost
      22.05.2018 ob 21:14 gost

Še zadnja tekma doma pokalna Mura - Veržej 17.30 v fazanariji potem pa dolga pavza.

29. gost
      23.05.2018 ob 14:20 BP gost

ka je mađari??? boli vas ka smo van nej pomogle?? GLADKO te 3.!!! adijo mare pa prva liga.. san srečen ka smo zgujbile, samo ka smo vas zajebale!!

30. gost
      23.05.2018 ob 15:03 zwerko gost

Smejšni so tej Vougri. V začetki majo tiskovno kjer na veliko razlagajo, da nočejo v prvo ligo, da je njihov cilj prvo stabilen drugoligaš in sredina lestvice itd. Zdaj se pa jočejo, pa krivijo Muro, da jim ni pomagala. Pri tem pa pozabljajo, da so v Lendavi krdli otrokom šale, igralci se klali na igrišču samo da premagajo Muro itd... Ja res je: sve se pamti, sve se vrati ! In vrnilo se vam je, prejšnjo nedeljo !