FOTO in VIDEO: NŠ Mura visoko premagala NK Dobrovce

19.2.2019

Danes, 19. februarja 2019, je ob 15.30 uri, v Bakovcih bila odigrana zadnja pripravljalna nogometna tekma pred pričetkom spomladanskega dela 1.SNL.

NŠ Mura : NK Dobrovce   13:0 (5:0)

NŠ Mura je pričela s postavo: Obradović (vratar), Rebernik, Bošković, Maruško, Šturm, Kouter, Lorbek, Karničnik, Ćerimagić, Bobičanec in Maroša.

V drugem polčasu pa so igrali tudi: Šafarić (vratar), Kous, Peričić, Pucko, Kozar, Šporn, Horvat, Šušnjara in Sirk.

V 17. minuti vodstvo črno-belih 1:0. Strelec zadetka je bil Žan Karničnik. V 34. minuti je bilo višanje vodstva na 2:0. Strelec zadetka je bil Armin Ćerimagić. V 38. minuti 3:0. Strelec zadetka je bil Žan Karničnik. V 42. minuti 4:0. Strelec zadetka je bil Amadej Maroša. V 45. minuti 5:0. Strelec zadetka je bil Aleksandar Bošković.

1. polčas se je končal z rezultatom 5:0 za NŠ Mura.

V 49. minuti 6:0. Strelec zadetka je bil Tomi Horvat. V 54. minuti 7:0. Strelec zadetka je bil Luka Šušnjara. V 58. minuti 8:0. Strelec zadetka je bil Luka Šušnjara. V 61. minuti 9:0. Strelec zadetka je bil  Rok Sirk. V 62. minuti 10:0. Strelec zadetka je bil Luka Šušnjara. V 65. minuti 11:0. Strelec zadetka je bil Rok Sirk. V 79. minuti 12:0. Strelec zadetka je bil kapetan Alen Kozar. V 87. minuti 13:0. Strelec zadetka je bil Luka Šušnjara.

Tekma se je končala z rezultatom 13:0 za NŠ Mura.