Beltinci izgubili proti vodilnemu Bravu

15.5.2019

Beltinčani so danes v 28. krogu 2. SNL merili moči v Ljubljani z vodilno ekipo Brava. Tudi ta tekma se je tako kot prva medsebojna tekma lansko jesen končala z zmago Ljubljančanov.

AŠK Bravo - ND Beltinci 3:1 (2:0)

Križan (7. min), Ihbeisheh (31. min), Dabro (47. min), Kristl (81. min)

Začetna enajsterica ND Beltinci: Domen Zver, Nino Bertalanič, Alan Hočevar, Samo Žalik, Mitja Mauko, Tim Golob, Žiga Hartman, Ivo Balažic,    Jan Kristl, Patrik Raduha in Marko Maučec.

Začetna enajsterica AŠK Bravo:

Zaradi štirih rumenih kartonov tokrat počiva branilec Borut Lukač. Tekma se je v Športnem parku Šiška začela ob 17. uri, glavni sodnik tekme je Alen Bubek, pomagata mu Tomaž Černe in Tadej Jug. Delegat tekme je Vavpetič Vladimir.

Prvi strel tekme je padel že v 7. minuti. Odličen predložek s strani je izkoristil Križan in Bravo povedel v vodstvo.

V 25. minuti je skoraj padel drugi gol za domače, ko je strel Dabra z glavo šel malo nad prečko Zvera.

Z odličnim strelom izven kazenskega prostora je Ihbeisheh v 31. minuti povišal vodstvo Brava na 2:0.

V 37. minuti je iz igre moral poškodovani Balažic, v igro je vstopil Ropoša. V 24. minuti znova težave s poškodbo. Tokrat je obležal Žalik, ki pa lahko nadaljuje.

Prvi polčas se je končal z vodstvom Brava 2:0.

Na začetku drugega dela tekme, v 47. minuti, je po napaki Bertalaniča Dabrov še povečal prednost Brava.

Zaradi prekrška je rumeni karton v 49. minuti prejel Ropoša.

V 61. minuti druga menjava pri Beltincih. Iz igre je šel Žalik, v igro je vstopil Hartman J. Štiri minute kasneje pa je iz igre šel še Mauko, ki ga je zamenjal Legen.

V 70. minuti so z menjavami pričeli tudi pri Bravu. Iz gre je izstopil Kirm, vstopil je Zec. V drugi menjavi v 74. minuti je na Španja na igrišču zamenjal Trontelj.

V 81. minuti je eden od domačinov dal avtogol in zamnjšal zaostanek Žutih.

V zadnji menjavi Brava je v igro je vstopil Piskule in iz igre odšel Krcić.

Po treh minutah sodniškega podaljška se je tekma končala s 3:1 za domače.

*Foto: arhiv Pomurec.com