Mura Dupleku zabila 12 golov

15.6.2019

Muraši so danes v Spodnjem Dupleku odigrali prvo pripravljalno tekmo z NK Duplek.

NK Duplek : NŠ Mura 0:12 (0:3)

Muraši so tekmo odigrali v dveh postavah.

Prvi polčas: Gyergyek (vratar), Kous, Dalić, Laci, Šturm, Šporn, Lorbek, Cipot, Horvat, Šušnjara, Sirk.

Drugi polčas: Šafarić (vratar), Karničnik, Bošković, Maruško, Pucko, Kozar, Kouter, Bubnjar, Horvat, Bobičanec in Maroša.

V 28. minuti vodstvo Mure z 0:1. Zadel je Kai Cipot.

Za 0:2 je v 31. minuti ponovno zadel Kai Cipot. V zadnji minuti prvega polčasa je za 0:3 zadel Tomi Horvat.

Prvi polčas se je končal z 0:3.

V 48. minuti vodstvo Mure z 0:4. Strelec Nino Kouter.

Za 0:5 je v 55. minuti zadel Luka Bobičanec. V 62. minuti je Nino Kouter povišal vodstvo Mure na 0:6.

Avtogol v 66. minuti za 0:7.

V 67. minuti vodstvo Mure z 0:8. Strelec Andrija Bubnjar.

V 74. minuti vodstvo Mure z 0:9. Strelec Aleksandar Bošković.

Andrija Bubnjar je v 84. minuti zadel za 0:10.

V 89. minuti vodstvo Mure z 0:11. Strelec je bil Matic Maruško. Strelec dvanajstega zadetka je v 90. minuti bil Luka Bobičanec.

Tekma se je končala z zmago Mure z 0:12.