Lendavčani z zmago iz Dravograda

16.11.2019

V Športnem centru Dravograd je bila danes odigrana nogometna tekma 18. kroga 2. SNL med Dravogradom in Nafto.

Koroška Dravograd - Nafta 1903 1:3 (1:2)

(Vedran Vinko v 17. min, Peter Kogelnik v 32. min, Jaka Bizjak (11-m) v 44. in 55. min)

Začetna enajsterica NK Nafta 1903:

Sodniki: Mihael Antič (glavni sodnik), Adis Habibović (1. pomoč) in Daniel Cerovac (2. pomoč).

Delegat: Drago Koletnik.

Število gledalcev: 200.

V 17. minuti srečanja je Nafto popeljal v vodstvo Vedran Vinko. Za izenačenje je v 32. minuti poskrbel Peter Kogelnik.

V 44. minuti je iz enajstmetrovke za 1:2 zadel Jaka Bizjak. Prvi polčas se je končal z rezultatom 1:2 za NK Nafto 1903.

V 55. minuti višanje vodstva Nafte na 1:3. Drugič na današnji tekmi je zadel Jaka Bizjak.

Tekma se je končala z zmago NK Nafta 1903, z rezultatom 1:3.