6.7.2021

Danes se je na stadionu Toše Proeski v Skopju odvila kvalifikacijska tekma UEFA Lige prvakov med državnim prvakom Severne Makedonije KF Shkëndija in slovenskim državnim prvakom NŠ Mura. Z rezultatom 0:1 je slavila slednja.

KF Shkëndija – NŠ Mura 0:1 (0:1)

Bobičanec (28. min/11m)

Začetnih enajst Shkëndije:

Začetna enajsterica Mure:

V 28. minuti rumeni karton za Kriváka zaradi prekrška nad Cipotom. Za vodstvo Mure je nekaj sekund kasneje iz enajstmetrovke zadel Bobičanec.

Zaradi prekrška Maruška nad Dorievom v 2. minuti sodniškega podaljška je iz enajstmetrovke streljal Ibraimi, ki pa je zgrešil.

Prvi polčas se je končal z minimalnim vodstvom Mure 0:1.

V 52. minuti rumeni karton za Koutra zaradi prekrška nad Alimijem. Rumeni karton si je v 55. minuti prislužil tudi Pavić zaradi prekrška nas Kousom.

Prve menjave v 74. minuti. Pri Shkëndiji je Hebaj zamenjal Zejnullaija, Igor pa Nafiuja. Pri Muri pa je Cipota na zelenici zamenjal Mandić.

Rumeni karton v 66. minuti za Igorja zaradi prekrška nad Šturmom. Šimundža je v 73. minuti namesto Klepača v igro poslal Pucka. V 81. minuti menjava tudi pri Shkëndiji, Elezi je zamenjal Dorieva.

Še dve menjavi pri Črno-belih v 84. minuti. Namesto Bobičanca je vstopil Kozar, namesto Kousa pa Maroša.

Tekma se je končala z vodstvom Mure 0:1. Mura ima tako minimalno prednost pred povratno tekmo, ki bo odigrana čez en teden, v torek, 13. julija, na Fazaneriji.

Več fotografij v spodnji galeriji...

06.07.2021 ob 22:04 gost

V Soboti bo Muri težko videlo se je da Makedonci lahko premagajo Muro. Naši so premalo odločni preveč stali.

5 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      06.07.2021 ob 22:23 kilonja gost

Pa ne no debeli, Janša vodi EU, Mura je premagala Makedonata, pa še Jasha Jegulj se ti je šel gonit v Bruselj z afriškimi kozojebi :( . Slab teden, slab teden, no boš v petek malo gonil kolo, malo kakšnega levaka v grmu , pa bo že lepši svet ;) .

6 12 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      06.07.2021 ob 23:06 gost

MURA JE ZMAGALA, KER JE OBRADOVIĆ BRANIL DOBRO IN MAKEDONCI SO ZASTRELJALI ENAJSTMETROVKO, KI JE BILA SUMLJIVA. ZMAGA, ZMAGA GREMO V DRUGO KOLO.

10 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      06.07.2021 ob 23:57 gost

Debeli smrad prekmurja,si se ukozil a,smrduhar en,saj kot je napisal kilonja,v petek na levo kolo pa ,če boš imel srečo ,da te keri levi pederajs pehne v posrano rit .Če pa ne pa itak boljše,da ne zapušaš svoje 3x3 kletne vlažne sobice.

07.07.2021 ob 0:19 AAAAAAAAAAA gost

G este pa zdaj škodljivci keri ste napovidavali potop Mure v Skopji bezežnijki eni.

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    8. gost
      07.07.2021 ob 0:39 Dušan Pesek gost

Maribor. Gremo v skupinski del lige Europa. Vijoličasti bojevniki!!!

6 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    9. gost
      07.07.2021 ob 8:12 FUJ MURA gost

Temu kar se je igralo v Skopju vi pravite nogomet ? SRAMOTA OD NOGOMETA Istočasno je bil tudi prenos tekme evropskega prvenstva med Italijo in Španijo pa ste malo preklapljali, da bi videli kaj je nogomet in kaj je sranje od nogometa. Mura se samo lahko sreči in vratarju zahvali da ni fasala 5 komadov in to od zelo slabih nasprotnikov. Predlagam upravi Mure trenerju in igralcem, da si ogledajo tekme evropskega prvenstva da bodo videli kaj je nogomet in kaj Murino sranje od nogometa. V Soboti boste redno gor dobili pa boste mogoče prišli k pameti, ko bo prepozno.

7 23 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        07.07.2021 ob 9:05 gost gost

Tam do 70 minute so dobro igrali, bili boljši, od te pa so se malo preveč branili. Od ge bi te naj 5 komadov dobili hmmm, če sva nej isto tekmo gledala? Zdaj če misliš tiste šanse na konci ti tak povem, če dajo iz prve šanse gol , te do drugih nebi prišlo po vsej verjetnosti, samo te je s tistoga prišel korner in sledila je še ena, ampak golman je tu zatou ka tudi nekaj brani ali? Znaš kak pravijo ..... sreča prati hrabre. Ne primerjaj pa tij tekmo Španija - Italija s to tekmo, tam igrajo igralci kjer je en igralec več vreden kot tvoje premoženje in premoženje tvojih sorodnikov skupaj.

9 3 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        07.07.2021 ob 17:01 ivan gost

No, ne moreš primerjati evropsko tekmovanje in ligaško. Se je pa včeraj špilal vrhunski , moderni nogomet.

0 0 Prijavi neprimerno vsebino
    10. gost
      07.07.2021 ob 11:05 ZA TELE IN GOSTA gost

Zdaj pa mi vidva pametnjakoviča povejta, kolikokrat je Mura streljala v okvir gol nasprotnika, samo 2 x kolikokrat so pa Makedonci streljali v okvir Murinega gola 14 x A VAMA TO KAJ POVE ???? Če nemate Obradoviča bi krepko izgubili ŠTEKATA

4 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        07.07.2021 ob 11:36 gost gost

Tij si vido kak igra Italija? !? ŠE reporter je pravo ka Italija nemočna, da ima Španija posest skoraj 70% v svojih nogah in kdo gre naprej? Štejejo le zadetki, so pa Makedonci pokazali premalo glede na to da so igrali doma, se pa to lahko v torek obrne, ni še nič končano.

4 1 Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      07.07.2021 ob 11:45 gost

Ka je Nadjarske pičke,zaj je nekša tišina gratala?

2 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    12. gost
      07.07.2021 ob 12:02 gost

Ste vidli štadion v Skopji, Stožice so proti viditi kak kakši kurjak.

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    13. gost
      07.07.2021 ob 13:19 gost

Mura je zmagala po veliki sreči,reševal je Obradovič v fazanariji bo zelo teško igre nimate napada pa sploh ni Cipota pa nima kaj iskati v prvi postavi kako to da že 2 leti iščete dobroka napadalca pa ga ne najdete,preveč napak je v igri pa preveč zgrešeni podaj,mogoče pa preveč pričakujemo od teh tretje ligaški igralcev

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        07.07.2021 ob 13:55 gost gost

Obradovič je v goli zato da nekaj brani, saj največ dela je mel na konci v sodnikovem podaljšku, tisti streli med tekmo iz 25-30metrov sploh niso bili nevarni. Glede napadalca se strinjam da bilo pripeljat eno pravo špico. Igra je na zadovoljivi ravni če gledamo ka se sezona komaj začala, noge še težke , so se pa kljub temu pametno postavili, ker če bi se šli nadigravat na gostujočem terenu bi bilo še težje.

4 3 Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        07.07.2021 ob 16:41 AAAA gost

Gost ka si tak pameten včeraj sta bila Cipot pa Obradovič najboukšiva na tereni. Pa tretje ligaški si tij nej pa Murini igralci.

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
    14. gost
      07.07.2021 ob 13:45 Navijač gost

Black Gringos ne hodite na gostovanja, to ste pravi navijači . Lani ne Izrael,letos ne Makedonija... pazite se samo na MB in LJ . Murska najbolj nogometno mesto ? My ass hahaa

3 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        07.07.2021 ob 13:58 gost gost

kama pa naj človek v teh razmerah hodi, ko pa naša vlada dnevno spreminja ukrepe , samo to ti še manjka da te ob vrnitvi vržejo v karanteno.

1 2 Prijavi neprimerno vsebino
    15. gost
      07.07.2021 ob 15:43 Lojzek gost

Realno gledano je mura kvalitetnejša ekipa od makedoncev,ki niso pokazali praktično nič...tudi mura je igrala izpod nivoja za to ekipo,vsi vemo da je zmožna igrati bistveno bolje,kar so že dokazali,torej lahko mura igra samo bolje...je pa res,kaj za vraga res nihče v muri ne zna najti pravega golgeterja???kak je zdaj z okrepitvami???a državni prvak nima denarja za vsaj enega napadalca???odšli so 4 igralci,potrebno je osvežiti ekipo z bar 2 nova igralca...pa naj povejo,bom jaz poiskal napadalca pravega

4 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    16. gost
      07.07.2021 ob 18:36 gost

Če pa niso sposobni najti dobrega napadalca pa jaz vam tu gor pišem že pol leta da to vodstvo ni sposobno pripeljati dobre igralce ne razumejo se v te posle glavno da negdo dobro služi

3 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    17. gost
      08.07.2021 ob 8:05 LFL gost

BEDAKI : kdaj boste dojeli da zato imamo Obradovića da dobro brani.Zato je najbolje plačani igralec MURE,zato je bil izbra za vratarja SLO prenstva ,čeravno ste mnogi to osporavali z Vekičem ,Frelihom . Mnogi kritizirate a NIMATE POJMA.Mura je odigrala taktično zelo dobro in pametno - - -ZRELO. A mogoče kdo od štekašev VE KAK JE BIL REZULTAT??????????????????. SAMO NAŠA MURA IZ MURSKE IZ POMURJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V torek v na FAZANERIJO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Naša kri je ČARNO BEJLA.

7 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    18. gost
      08.07.2021 ob 8:21 LFL gost

FUJ MURA : govedo eno idi si tablete vzemi ,ker si jih potreben. Tile tvoji šipci bi nam že v Skopju dali vsaj GOl ,če bi bili tega sposobni.Na Fazaneriji jim damo gol v prvih 30 minut in zavladala bo velika žalost v praznih škodoželjnih glavah,Spet bojo trpele tablete. 5 komadov da bi nam dali???? Daj pelji TV na popravilo pa tudi TEBE naj naštelajo !!!!!!!!!! Se ti vidi da nimaš POJMA OD POJMA Primerjava z najboljšimi igralci Evrope.Daj si na podstrešju napravi GENERALKO. Betežno je betežno.SMRAD EDEN SRAM TE BODI.Če ti starši še živij se te sigurno SRAMUJEJO.GNOJ -SMRAD - POKVARJENEC -DEBIL .

19. gost
      08.07.2021 ob 10:40 gost

Ti sebe poglej v ogledalo in boš videl vse najslabše kar je na tem svetu .SMRAD.

3 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      08.07.2021 ob 11:01 gost

Videli boste v torek koliko golov bo dobila Mura pa kaj zmorejo tretje ligaški igralci,nič dobrega ne pričakujte

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      08.07.2021 ob 13:56 AAAAAAAAAAA gost

Škodljivci že pa cvijlijo pa nabijajo o igri Mure. Či bi meli kaj pojma o nogometi bi znali ka se takšne tekme špilajo na rezultat nej pa kakšen atraktiven nogomet. Samo vij senjajte ka Mura doma zgbij s tejmi prlej de dala 3 komade nej pa zgibijla. Ja no sanje so dovoljene.

22. gost
      08.07.2021 ob 14:06 gost

Marsikdo je sanjal da bo MURA v Skopju dobila 3 gole .TE SE JE PA ZBUDIL POGLEDAL NA TTX iN VIDEL 0:1 ZA MURO. ŠOK IN TAKOJ TABLETE .Sanjale so svinje kukuruz. Dajmo MURA ti si naša ČARNO BEJLA LJUBEZEN .