Murska Sobota, 16.8.2021

Včerajšnja tekma petega kroga Prve lige Telemach med Muro in Kalcer Radomljami je bila zaradi hudega naliva in posledično razmočenega igrišča prekinjena.

V 59. minuti je bila tekma v Murski Soboti, zaradi močnega naliva in vetra, prekinjena pri rezultatu 2:2. Podrobnosti s tekme najdete tukaj.

Preostanek tekme 3. septembra

Po približno 15 minutah jo je glavni sodnik Alen Borošak moral tudi dokončno odpovedati, saj je bila igralna površina neprimerna za igro. Zadnjih 31 minut tekme bo odigranih 3. septembra 2021 ob 17. uri.

Nik Lorbek je na včerajšnji tekmi prejel močan udarec v glavo in srečanje končal z zlomljenim nosom. Lorbka je v 51. minuti zamenjal Kozar.