Poraz Nafte s Fužinarjem

25.9.2021

Na stadionu Peca v Črni na Koroškem je bila danes odigrana nogometna tekma 9. kroga 2. SNL med Fužinarjem in lendavsko Nafto.

Fužinar Vzajemci - Nafta 1903 4:2 (2:0)

(Vardić v 2. min, Kovač v 9. min, Haljeta v 63. min, Vidmar v 78. min, Stare v 87. min)

NK Nafta 1903:

NK Fužinar:

Že v 2. minuti tekme je zadel Marko Vardić in popeljal Fužinar v vodstvo. Samo sedem minute kasneje je Kan Kovač povišal na 2:0, kar je bil tudi izid prvega polčasa. Nermin Haljeta je v 63. minuti dosegel zadetek za 2:1.

Edi Horvat je v 65. minuti zadel za 3:1. Miha Vidmar je v 78. minuti zadel za 4:1. Končni izidi tekme je postavil Marsel Stare, ki je v 87. minuti zadel za 4:2.

Nafta bo v petek, 1. oktober, ob 19. uri v Lendavi gostila Ilirijo.

25.09.2021 ob 20:13 gost

Cilj uprave 5 mesto se izmika. To leto Zte3 med 8 in 13 mestom. Orban bo popizdil ko bo videl kaj dela vodstvo Nafte na celu z Kocsardijem Gabor Veghom.

25.09.2021 ob 20:47 gost

To ni ZTE 3 ampak čedalje bolj ZTE 4. Igen ????????????????????

25.09.2021 ob 20:54 gost

juriš na eđ liga.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      25.09.2021 ob 21:04 gost

Ne Zte 3 je in tone proti 3ligi. Poglejte si beltince, v Gorici so igrali 1-1. Vsaka jim čast. Zte 3 bo tam dobil 5 komadov za dva tedna.

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      25.09.2021 ob 21:30 gost

Ištenem ištenem to bo 3. liga

26.09.2021 ob 0:14 AMY gost

Delam s krajšim delovnim časom več kot 7 tisoč dolarjev na mesec. Neprestano sem slišal, kako mi drugi govorijo, koliko denarja lahko zaslužijo na spletu, zato sem se odločil, da bom to preučil. No, vse je bilo res in mi je popolnoma spremenilo življenje. Tu sem začel ....................................................................................... W­­­­W­­­­­W.C­­­­­A­­­­­S­­­­­H­­­­­A­­­­­P­­­­­P­­­­­1.C­­­­­O­­­­­M

26.09.2021 ob 0:15 AMY gost

Delam s krajšim delovnim časom več kot 7 tisoč dolarjev na mesec. Neprestano sem slišal, kako mi drugi govorijo, koliko denarja lahko zaslužijo na spletu, zato sem se odločil, da bom to preučil. No, vse je bilo res in mi je popolnoma spremenilo življenje. Tu sem začel ........................................................... W­­­­W­­­­­W.C­­­­­A­­­­­S­­­­­H­­­­­A­­­­­P­­­­­P­­­­­1.C­­­­­O­­­­­M

26.09.2021 ob 6:32 Magyar Bacsi gost

Jooojjj kaj to bilo moji Dizelaši

26.09.2021 ob 8:23 Karel K. gost

Premalo denarja sta jim podarila Janša in Orban in zdaj bojkotirajo. Beltinci bodo prej v prvi ligi kot Nafta.

26.09.2021 ob 8:35 Redics gost

Gledaj Beltinci kak hat perse dobro. Oni boljša od diezel Nafta. Treba rastirati to banda.

26.09.2021 ob 9:18 gost

Ste videli kaj se je sinoči dogajalo v Ljubljani? Olimpija enostavno ne sme biti prvak, enako kot lansko leto. Pa še tretjerazredni golman sfali celo žogo. Tragedijakomedija. Bodo sodniki dovolili Olimpiji kakšno tekmo končati z vsemi igralci?

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        26.09.2021 ob 9:50 gost

PRAV JE TAK OLIMPIJA NAM DELA SRAMOTO V EVROPI OSVOJIJO PRVENSTVO POTEM PA RASPRODAJO IGRALCE DA TAKOJ ISPADEJO V ENI OD EV. VEDNO JE TAKO .

1 5 Prijavi neprimerno vsebino
        26.09.2021 ob 9:56 gost

Olimpija je zasebni klub in lastnik lahko počne kar hoče, ker vlaga svoj denar v klub. Nimajo pa sodniki nobene pravice, da vedno oškodujejo Olimpijo in pomagajo Muri.

4 3 Prijavi neprimerno vsebino
      26.09.2021 ob 9:23 Karel K. gost

Morda je problem Mandarič kar se tiče Olimpije. Sicer pa je Olimpija slaba ekipa, Mura je zanjo profesor. Saj se pa to dogaja tudi v evropskih močnih ligah, da zadnji premaga prvega ali tretjega na lestvici. To je zanimivo. Kako praviš Muri sodniki pšomagajo ker ne navijaš zanjo, Olimpijo pa oškodujejo ker zanjo navijaš. Saj si ti narobe svet svetlobna leta oddaljen od realnosti.

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        26.09.2021 ob 9:51 gost

Karoly, si se zajebal, ker ne navijam za noben klub v slovenski ligi. Vidim pa, za razliko od tebe, kaj se dogaja že dve leti. Sodniki proti Olimpiji in za Muro. Ti, kot navijač Mure, tega pač v svoji nerealnosti pač ne vidiš. Pa še športne stave so ogromen faktor, o čemer ti nimaš pojma. Poznaš onega Prekmurca, ki je obogatel s športnimi stavami? Verjetno ne, ker si za časom vsaj 40 let ali še več. Poznaš Ukrajinca Antona?

3 2 Prijavi neprimerno vsebino
      26.09.2021 ob 9:31 gost

Koliko je te bil koeficient na stavo : polčas ena, konec dva 1/2 .

ZA KOMENTIRANJE NE ODPIRAJ STRANI KER NEMOREŠ KOMENTIRATI.......

26.09.2021 ob 9:53 gost

Za Beltince sem mislil ne moreš komentirati.

26.09.2021 ob 10:28 Tupi gost

In zdaj je tebi zjelabo celo nedelo, ka tij nemres komentirati. Ko je budalo moreš biti

5 3 Prijavi neprimerno vsebino
        26.09.2021 ob 10:36 gost

Tupi, tebi je to logično, da ne smeš komentirati o OBČINSKEM klubu, ki je v lasti občanov in ne dveh ljudi.????????????????'

3 5 Prijavi neprimerno vsebino
        26.09.2021 ob 10:49 Občinski klub gost

Vse ka ti na duši leži se da pogucati v klubi. Komi na čast se trgaš za komentare? Aja nemaš tij muda v živo povedati. Razmin ja

6 3 Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      26.09.2021 ob 10:41 gost

Ne dajte se ZTE3 idemo v borbo za odlicno 7 mesto. Mora nam uspeti.

20. gost
      26.09.2021 ob 11:54 gost

Zuti klub je v lasti občine (finančno) tako pravijo Včeraj so letali kak stekleni psi nogometa pa niksnoga, meli več sreče kak pameti. 😄

0 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      26.09.2021 ob 12:58 gost gost

Dokič de Breznik v klubi ka si davle plačo gezeraka ne idemo na tekmo. Fuj.

2 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      26.09.2021 ob 13:06 Karči virus gost

Sem se ukozil, danes počivam jutri bom pa začel napadati čelavega, puklavega, kaplarja janoša - drislavca. Zagotovo se bo usral, posral!

23. gost
      26.09.2021 ob 15:55 gost

Gost ob 12:58 lepo nedelo ti želejn! Zatou ka si se zlajal. Srčno pa prporoučan ka ideš tij v klub pa si tij davleš či boš mou kaj!!! Lejko pa tudi kaj delaš! Mij mo pa odili na tekme, takšnih kak si tij pa ne nucamo.

8 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      26.09.2021 ob 17:50 gost 15.55 gost

ka pa lajaš mij mo odili na tekme tvoj stari ka je precednik puno ne odi na tekme da se jouče po burger tv