16.10.2021

Danes je bila na Mestnem stadionu Fazanerija v Murski Soboti odigrana tekma 13. kroga PLT, kjer je Mura gostila Aluminij.

NŠ Mura - NK Aluminij 3:2 (1:1)

(Nkama v 3. min, Đerlek  v 28. min, Kidric v 59. min, Gorenc v 74. min, Ouro v 83. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica NK Aluminij:

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Praprotnik Jure (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik).

V 3. minuti je po podaji Mitje Lotriča, žogo v svojo mrežo preusmeril Chinwendu Johan Nkama.

Žiga Kous si je v 26. minuti prislužil rumeni karton.

Armin Đerlek je v 28. minuti izenačil na 1:1, kar je bil tudi izid prvega polčasa.

V 59. minuti je za 1:2 zadel Rok Kidric.

Amadej Maroša in Nik Lorbek iz igre v 63. minuti srečanja, v igro Mihael Klepač in Samsindin Ouro.

V 64. minuti iz igre Jure Matjašič, v igro Tilen Pečnik.

Jan Gorenc je v 74. minuti izenačil rezultat na 2:2.

Mitja Lotrič in Klemen Šturm iz igre v 80. minuti srečanja, v igro Kai Cipot in Klemen Pučko.

V 83. minuti je Samsindin Ouro zadel za 3:2 in s tem postavil končni izid tekme.