Mura neodločeno z Radomljami

24.10.2021

V Športni park Domžale je bila danes odigrana tekma 14. kroga Prve lige Telemach med Radomljani in Muro.

Kalcer Radomlje - Mura 2:2 (1:0)

(Božić v 24. in 60. min, 74. min iz 11-m, Maroša v 87. min)

Začetnih enajst NŠ Mura:

Začetna enajsterica Kalcer Radomlje:

V 18. minuti si je rumeni karton prislužil Andrej Pogačar.

Marko Božić je v 24. minuti srečanja popeljal Radomlje v vodstvo.

V zadnji minuti prvega dela je Obradović obranil enajstmetrovko. Prvi polčas se je končal z vodstvom domačinov.

Jan Gorenc, Mihael Klepač in Staniša Mandić iz igre 46. minuti srečanja, v igro Žan Karničnik, Žiga Kous in Nardin Mulahusejnović.

V 60. minuti je Božić zadel drugič na današnji tekmi za 2:0. V 61. minuti iz igre Nik Lorbek, v igro Tomi Horvat.

Mitja Lotrič je v 74. minuti zadel iz najstrožje kazni in zmanjšal zaostanek na 2:1.

V 87. minuti je za 2:2 zadel Amadej Maroša in s tem postavil končni izid tekme.

Mura odhaja v 15. krogu na gostovanje v Celje. Tekma bo odigrana v nedeljo, 31. oktobra, ob 17. uri.

* Foto: arhiv Pomurec

24.10.2021 ob 17:40 gost

Lepo,zmaga naj najboljši.ČESTITKE tistemu ,kateri pokaže več borbenosti .

24.10.2021 ob 17:47 Lojzek gost

Ka je to za nogometa je res katastrofa,to ka špila mura je res bedno,pol ekipe nekje z glavami drugje,z takim pristopom obstanek

24.10.2021 ob 18:29 gost

JOJ ve so pa vsi zelo izčrpani! Kakšna velika predstava je bila v Mariboru, tako da so sedaj upravičeno izgubili!!?? kreteni !!!!!

8 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.10.2021 ob 19:00 xy gost

Popizdim, in kar nekaj nas ne bo šlo več na tekmo, ker bi se morali osredotočiti na prvenstvo. Naj bi v Evropi igrali rezervisti in pušili. Vtis ne nosi ničesar, realno pa ne morejo do točke. Zdaj pa DOVOLJ ENKRAT KLEPAČA IN MANDIČA - RAJBAR TERAJ JIH DANES, če ne bo obisk vedno manjši.

19 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.10.2021 ob 19:28 pepi1951 gost

osel gre enkrat na led, Šimunđa pa pet krat, začni igrati s prvo postavo.

11 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.10.2021 ob 19:31 gost

pa ge je najboljši strelec Cipot.

15 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        24.10.2021 ob 21:31 456 gost

Vsi domači mladi igralci so MOGLI oditi tak de tudi s Cijpotoma saj morejo drugi spilati kere pripelajo kao okrepitve. Ka ga davle gor 5,10 minut je praf smešno in tak se unicavlejo mladi igralci. In te še pijtajte zakoj sploh mamo nogometno šolo! Marosa bravo tak se bori in s srcon špila.

23 0 Prijavi neprimerno vsebino
      24.10.2021 ob 19:34 gost

Mura dela sramoto sebi in celome Prekmurjo ali je to nogomet katerega ste prikazali v prven polčaso dokler je bil Gajser pomočnik Šimonče je Mura imela igro in dala gol Šimonča tebe je vlak povozo z Ošlajon vred alkohol in cigareta ne spadata v šport iz tekme v tekmo imate majn gledalcev nazadnje boste ostali sami z Trejzo kateroj dajete karte zastojn

13 12 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      24.10.2021 ob 20:37 AJAJAJAJAJ gost

Gajser je 100 LET PRED Šimenim. Dokler je bil v Muri Gajser, se je Šimeni samo " kiti z Gajserjevim delom ". Zdaj, se vidi, koliko je vreden Šimeni. Pol počenega groša, oziroma še to ne.

10 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        24.10.2021 ob 20:49 AAAAAAAAAAAAAAA gost

AJAJAJAJAJ Či bi tij meu kaj pojma o nogometi ne bi bedarije pijso. Šimundža je magister za se naše trenere.

5 14 Prijavi neprimerno vsebino
      24.10.2021 ob 21:42 AAAAAAAAAAAAAAA gost

Seveda pokalni zmagovalci prvaki lige aja tou je nej nika ge pa.

2 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        24.10.2021 ob 21:47 gost

Ti bedak stari imaš v življenju še kaj drugega kot to veško Muro? Hudo bedno mora biti tvoje življenje.

5 1 Prijavi neprimerno vsebino
      24.10.2021 ob 22:32 Busybee gost

Debeli pa tvoja posrana metla vidva sta najlepši par. Idiot.

25.10.2021 ob 7:40 GOST gost

TELE ŠTAJERSKO NAJPREJ DAJ GOLE PA TE REZERVE GOR POGLEDNI ŠVABE BAJERN MENJA ŽE V 40 MINUTI MREŽA PUNA AJ AJ

7 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      25.10.2021 ob 9:57 AJAJAJAJAJ gost

Šimeni je čisto povprečen trener za SLO ligo in nič več. On ne more voditi velikih klubov, ker nima zadosti znanja. Lani prvak samo zato, ker je bila Mura najmanj slaba med vsemi zelo slabimi klubi v naši prvi ligi.

25.10.2021 ob 12:08 Ziki gost