2.10.2022

Včeraj je bila na Športnem parku Domžale odigrana tekma 11. kroga PLT, kjer je ekipa NŠ Mure remizirala proti NK Domžale.

Mura: Mihelak, Pucko (od 46. Kuzmić), Sadriu (od 88. Baić), K. Cipot, Beganović, Šimkus (od 58. Maruško), Klepač, T. Cipot, Šroler (od 72. Shabanhaxhaj), Kous, Daku.

Domžale: Mulalić, Mutavčić, Schoissengeyr, Đurić, Alić, Offenbacher, Markuš, Kovačević (od 60. Saitoski, od 88. Hodžić), Jakupović, Podlogar (od 67. Strajnar), Durdov.

Rumeni kartoni: Offenbacher, Đurić, Strajnar, Markuš; Sadriu, Klepač.

Rdeči karton: Durdov (86.).

Strelci: 1:0 Podlogar (29.), 1:1 T. Cipot (32.), 2:1 Durdov (77.), 2:2 Daku (94.).

Včeraj sta pri NŠ Muri zaradi poškodbe manjkala Luka Bobičanec in Darick Kobie Morris, zaradi bolezni je odpadel še Gregor Balažic. Izven kadra sta bila tokrat tudi Matko Obradović in Nik Lorbek.

S sredine igrišča so tekmo začeli gostitelji.  V 29. minuti je Matej Podlogar povedel z nizkim strelom iz osrčja kazenskega prostora domačine v vodstvo. V 32. minuti je prišlo do izenačenja, ko je lepo zadel Tio Cipot po podaji Martina Šrolerja s prostega strela z desne strani.  Prvi polčas se je končal z 1:1.

Kmalu po začetku drugega dela so bili Domžalčani odločnejši. V 63. minuti pa bi gosti lahko kaznovali zapravljene priložnosti, saj so prišli do najstrožje kazni. Dosojena je bila enajstmetrovka. Vendar je v 64. minuti zapravil priložnost Mirlind Daku, Ajdin Mulalić pa se je izkazal.

Ivan Durdov je v 77. minuti povišal vodstvo domačinov. Vendar si je nato v 84. minuti prislužil rumeni karton, ko je na tla spravil Kai-ja Cipota. Alen Bubek je v 86. minuti preklical rumeni karton po ogledu posnetka in mu pokazal rdečega.

To pa so Sobočani izkoristili v 94. minuti, ko je po podaji z desne strani z glavo zadel Mirlind Daku in tako poskrbel za izenačenje ter postavil končni izid tekme.

Mura bo v nedeljo, 9. oktobra 2022 na Mestnem stadionu Fazanerija gostila Celje.

Več fotografij v spodnji galeriji...

02.10.2022 ob 9:37 AJAJAJAJAJ gost

Veselijo se, kot da bi bili državni prvaki. Pa so komaj vzeli točko, po sreči, eni povprečni ekipi. Res bedno. Kuzmič pa je vesel kot da bi osvojil CL.

15 15 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        02.10.2022 ob 14:56 gost

Nisi bil na tekmi in ne veš zakaj se veselimo.Veselimo se zaradi Čontale,da bo Muro v kratkem pripeljal v 2.SNL,ampak mislim,da mu ne bo uspelo.

6 3 Prijavi neprimerno vsebino
      02.10.2022 ob 9:44 gost

NISEM NOR DA BI ŠEL NA TEKMO MURE !

12 17 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        02.10.2022 ob 14:52 gost

Če boš nor,ali pameten,v Muri se ne bo drugače spremenilo ,dokler bo Čonta še trener pomurskega kluba.

8 4 Prijavi neprimerno vsebino
      02.10.2022 ob 9:51 gost

Bil sam bil pa se esce zaj z Trejzo djouceva od srece.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.10.2022 ob 10:28 gost

Dokler se razmere nedo stabilizirale bar približno kak so bile me več nete vidli na Murinih tekmah .

14 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.10.2022 ob 11:06 gost

Mura iz Murske

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      02.10.2022 ob 11:08 gost

Glupi narod pa se kar odi na Murine tekme in podpira Contalo in njegovo cuntasto bando

12 15 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        02.10.2022 ob 13:14 AAAAAAAAAAAAAAAAA gost

Glupi si ti či ne vejš Mura je znamka pa što god jo vodi, po uspehih prijdejo ponavadi slabši časi kere trbej prebroditi. Tisti kerin je Mura dobra samo da je uspešna nej trbej ka sploj odijona tekme.

12 7 Prijavi neprimerno vsebino
      02.10.2022 ob 11:28 gost

Mura je iz Murske? Cel cas sem do zdaj zivel v zmoti in mislil, da je samo nasa Mura iz Pusce, ko vecinoma zatemnjeni navijajo za vas.

12 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    8. gost
      02.10.2022 ob 12:08 Izguba navijacev gost

Vodstvi je uspelo...vcasih v domzalah blo 300-400 lidi...zaj 20 pa se to kolegi od vodstva...cudno ka predsednik tak uspesen poslovnez i ne vidi da ne gre v pravo smer...in cr ne gre so potrebne spremembe

02.10.2022 ob 14:23 Yt gost

Vse igralce ki jih je pripeljal šimunđža zdaj dobijo brco v rit to so obradivič Lorbek bobičanec marušku Kozar ki spolh ne igra dosti in je domači igralec in tisti ki so mogli oditi kot so zalokar Horvat šturm Gorenc maroša zaradi trenerja čunte izdaj pa mamo sladoredarje in itd in Mura nebo nikoli več tako priljubljena med navijači dokler bo ta čontala trener on je za tromejnik dober

9 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    11. gost
      02.10.2022 ob 14:57 Erni Me__č gost

Grad pusti pri miru če hočeš biti brez glave če maš jajca se podpiši kdo si bikec🐒🐒🐒

10 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    12. gost
      02.10.2022 ob 15:04 gost

Oglašajo se sami zakompleksirani marki in sobočanci, kere boli da Goričanci vodijo Muro. Muro so sobočanci že dvakrat pripelali v prekmursko ligo in propadli dokler niso prišli Goričanci.

02.10.2022 ob 16:48 gost

Sam priimek ČONTALA pomejni ---čonta--ničvredi brez mesa ! Za odpad!!!!!! Gorički Lajkoši so za njihove brejge --vukojebine !!!!!!

4 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    16. gost
      02.10.2022 ob 17:03 Rebeccachaffer gost

Everyone can make money now a days very easily...dd.....I am a full time college student and just w0rking for 3 to 4 hrs a day. Everybody must try this home online job now by just use... This Following Website.----->>> 𝗪𝘄𝘄.𝗢𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲𝗖𝗮𝘀𝗵𝟭.𝗰𝗼𝗺

0 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    17. gost
      02.10.2022 ob 18:32 gost

Ge San Nej odu na tekmu ka San odu v šumu kostanje nabirat. Vutru je se je v sobuti pa trbej Nika zaslužiti. Samu nega dosta ka sumi vse skoru pokradli. Pa udavleju po blokaj na markuskun. San že malu na tekoucun gdo to dela. Nemaju enuga drejva udavleju pa cejle vreče kostanjev. Samo dobiti je moren te bun jim pa je bal mater kradljivo blokuvsku.

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    18. gost
      02.10.2022 ob 18:33 RobertWilliams gost

Zacząłem zarabiać 85 USD/godzinę w wolnym czasie, wykonując zadania z moim laptopem, który dostałem od tej firmy, na którą natknąłem się w Internecie… Sprawdź to i zacznij zarabiać sam. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Spójrz na to, co robię….. Od tego zacząłem…>>> 𝗪𝘄𝘄.𝗛𝗼𝗺𝗲𝗖𝗮𝘀𝗵𝟭.𝗖𝗼𝗺

19. gost
      02.10.2022 ob 18:35 gost

Baje se v torniščaj dosta na črno odavle kostanje.

5 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      02.10.2022 ob 18:46 gost

Naroda sigurno več nede telko kak je bilou če de de par lujde ka tou tak nemre ite če je pri tromejnike nej bil dober ka je v pomurske lige ja kak je pa te lejko dober v prve snl znamo ka nema pojma pa što za ten stoji če njva mata probleme naj rejšita na drugačen način nej pa klubu se dela velika sramota da imamo četrto razrednega trenerja keri je dolžan pol goričkega sramota nevem kam gleda Kuzmič samo keš on je iste drek zdaj bojo prišle okrepitve in to močne napadalci trije Rajbarovi zidare sprepijte pa dva pomočnika v obrambe pa lp

4 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      • gost
        02.10.2022 ob 21:30 Janči gost

Po 6. kolu Mura 9 točk, Maribor 4. Po menjavi trenerja v MB stanje danes: Mura 14 točk, Maribor 17 točk. Torej ...

03.10.2022 ob 9:45 gost gost

Osebno nisem bil in tudi en čas me ne bo, vse dokler je Čontala trener. Mura ima ekipo za top 3, ampak kaj ko trener ni dorasel izzivu, ni discipline v ekipi, ne ve se kdo pije, kdo plača. Gledam včera Oura pri Radomljah, bil en izmed boljših, a Mura se ga odrekla (bolj verjetno trener). Že od daleč se vidi da nekaj ne štima, trenutno Obradovič, Bobičanec, Lorbek iz neznanih razlogov niso v ekipi, delujejo kot razpuščena banda. Pod Šimundđžo se je na trening prihajalo v klubski opremi, pod Čontalo kot komu paše. Treba nastavit trenerja ki bo imel red in disciplino v ekipi, tudi neko hiarhijo, zato čimprej nastavit novega trenerja, dokler ne bo prepozno. Športni direktor in sedanji trener pa naj svoje stvari (dolgove) urejata privat ne preko kluba.

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      03.10.2022 ob 11:32 gost

TELE ZABITO - TELLLLLLE!!!

25. gost
      03.10.2022 ob 16:39 Erni Me__č gost

Če se tak čeden te pa tij boj trener (bikec se pa bikec ostaneš)

3 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      03.10.2022 ob 18:21 gost

V Mure do zdaj Muren gol zazijdale ka na vsakoj tekme dobijo od dva do tri gole ttak se je odločo vrhovni poglavar Rajbar ištvan Zoltan ka te bar nedo mogle gola dobite