22.5.2023

Murašice so včeraj na Fazaneriji z zmago proti Olimpiji v zadnjem krogu ženske nogometne lige Triglav Zdravje le še dodatno potrdile naslov prvakinj.

V murskosoboški Fazaneriji je ŽNK Mura Nona še drugič v slabem mesecu dni premagala ŽNK Olimpijo in tako potrdila dvojno krono. V tej sezoni so Murašice, ki jih je na koncu vodil trener Robert Berendijaš, postale državni in pokalni prvak.

Izabela Križaj je v četrti minuti poskrbela za vodstvo Ljubljančank, že šest minut kasneje pa je Špela Kolbl izenačila. Kaja Korošec je v 40. minuti postavila rezultat polčasa in tudi tekme, ki se je končala z rezultatom 2:1.