LOKALNO
FOTO in VIDEO: BTC City Murska Sobota s Čuki praznoval 26 let
Danes, 7. decembra, je BTC City Murska Sobota z bogatim programom praznoval svojo 26-letnico, ki je privabila številne obiskovalce.
Na odru je najprej nastopila priljubljena glasbena skupina Čuki, ki je s svojimi uspešnicami ustvarila veselo in sproščeno vzdušje.
Nato je dogajanje popestril čarobni obisk svetega Miklavža, ki je v družbi Zimske vile navdušil zbrane, predvsem najmlajše obiskovalce. Otroci so Miklavža pričakali z navdušenjem, medtem ko so starši uživali v prazničnem duhu dogodka.
Več fotografij v spodnji fotogaleriji ...
Fotogalerija
Komentarji
Opozorilo
Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.
Jas sen cuja ka je tote potrebne čuk pedercina!!!