Veržej, 6.4.2014

V 19. krogu 2. SNL je bila odigrana tekma med FARMTECH Veržej in Ankaran Hrvatini.

Na domačem stadionu je veržejsko moštvo ponovno klonilo pred gostujočim moštvom. Kljub dokaj polni tribuni, na kateri je bilo 200 gledalcev, in ob glasni spodbudi domačinov je v drugem polčasu NK Veržej izgubil oblast nad potekom igre. V prvem polčasu je igra potekala dokaj tekoče ob večjemu številu prekrškov s strani gostujoče ekipe. Po statistiki gledano so gostujoči igralci igrali precej grobo, kajti že v prvem polčasu so imeli v svoji zbirki 6 rumenih kartonov, domačini pa le enega. Prvi zadetek je padel v 15. minuti, ko je gostujočega vratarja presenetil Hotić Dino. Do izteka prvega polčasa se je igra nekoliko umirila.

V nadaljevanju tekme, v drugem polčasu, se je potek nekoliko spremenil. Že v 50. minuti je padel prvi gol s strani gostujoče ekipe, pod izvedbo Mihalič Tadeja. V statistiko prekrškov je domača ekipa v drugem delu igre zapisala 3 rumene kartone in gostujoča ekipa enega. Že v 72. minuti je padel nov gol pod izvedbo Grižonič Marka. Gosti so znali izkoristit prednost in so vodstvo pod izvedbo Božič Marka ponovno povišali v 88. minuti na 3:1. Kljub trudu veržejske ekipe in ponovno osvojenem golu domačinov, v izvedbi strelca prvega gola Hotić Dina, domači ekipi ni uspelo več izenačiti in je morala priznati premoč gostujoče ekipe iz Ankarana. S porazom sta ekipi, po 19. krogu, zbrali enako število točk in zasedata  5. in 6. mesto.

06.04.2014 ob 12:32 šank gost

Ja res lepo pokomentirana in tudi poslikana stran z tekme v Veržeju. Sicer pa dobra in kvalitetna prvenstvena tekma obeh ekip kljub porazu, gledalci zadovoljni , ni zamer če vidiš, da igralci dajo vse od sebe. Igrali so precej boljše kod proti Aluminiju verjetno jim je tekma v Celju med tednom vzela kar nekaj moči. Dino Hotič ti si pravi Mariborski dragulj samo nabiraj tekme in prišel bo tvoj čas, tudi Živko zelo napreduje kaj se tiče Mariborčanov, Kek pa mora vztrajati da dobi svoje tekme in po moško...Našim pa kapo dol dajte tako naprej saj po mojem še boste nekaj let predstavljali Pomurje na višjem nivoju čeprav VERJEMITE bo druga sezona precej težja..

06.04.2014 ob 13:03 gost trener gost

Kar smo predvidevali- v zimskkem roku je gabor zacel s svojimi fintami kjer se hoce pokazati kot veliki trenxer. A je zelo nizko po inteeligentnosti. Rezultati so slaabi kar se jee predvidevalo. Na vsa grl ste kricali kako se trenira a vsa kvaliteta je samo v mariborskim igracimz. Brez njih je verzej pri beli krajini in simer samppionu. Pomurj niti v tej drugi ,ligi ne more imeti kluuba in tud verzej bo ugasnil.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      06.04.2014 ob 13:16 marko gost

Baje niti pisati ne vej...

06.04.2014 ob 13:51 ziko licenca gost

Najprlej more meti kakšno dokončano šaulo. Osnovno, srednjo,....

06.04.2014 ob 14:12 ilič gost

Gabor je najboljši, ko sedi v kafiču in pametuje. Samo k Iliče več ne hodi, ker mu je v Beltincih obrnil hrbet in pripeljal svojega sonarodnjaka, kateri isto dosti govori v prazno.

06.04.2014 ob 14:23 xxx gost

Pomembno je kaj človek ve narediti . Ne pomagajo ti šole ko pa v praksi je drugače tudi v firmi te najprej vprašajo kaj veš narediti!!!!???Potem pojdite v Avstrijo kako je šola in praksa usklajena........G. Gutalj v Beltincih je baje šolan človek in dosega ( velike ) uspehe z tem klubu!!!????? in kar precej navijačev ni zadovoljnih in in in še in še ......( MURA)?Pa razumljivo je da Veržeju vedno ne bo šlo dobro tak kak povsod dobro pa je da imajo dober podmladek in bodočnost zagotovljeno.....

06.04.2014 ob 14:32 znalac gost

Veržej je včeraj igral samo z dvema Mariborskima igralcoma, vsi ostali so bili igralci, ki so osvojili tretjo ligo. Veržej je ostal v drugi ligi, kar je bil tudi cilj. Ekipa Veržeja še ima dosti rezerve, saj manjkajo še določeni igralci, ki bodo lahko igrali v prvi postavi in so nosilci še nekaj let. Kvazi strokovnjaki ste že po prvi tekmi z Dobom pisali, kaj delajo v drugi ligi, zdaj pa so trd oreh vsem ekipam. Veržej sodeluje z Mariborom in bo tako tudi naprej, tako, da bo klub še nekaj časa v drugi ligi in tudi svojih igralcev imajo dovolj.

06.04.2014 ob 14:33 gost trener gost

Gost xxx ne pisi neumnosti o gutalju. Gutalj pa ni solan clovek ampak mutivoda. Vprasaj kak in koliko trenirajo v beltincih. Skoraj nic ampa j tretja liga tako slaba, da jim dobro gre. Gaborja pa so tako iz beltinec kot iz zavrca nagnali ker jee samo modruval in si izmisljal take vitamine pa maserje. Nekaj casa ga poslusas potem, pa dosti. Verzej pa dobro dela z mladimiza tretjo ligo in to za tisto tretjo ligo kot bi po novem, pomurska. Tudi ostali pomurski klubi so tako na celu z muro

06.04.2014 ob 14:36 veržejčan gost

Upajmo, da nam bo Maribor še dolgo pomagal. Potem se ni treba bati za trenerja, podmladek,... Teh stvari potem ne rabimo. Mariborčani so v Veržeju zakon, brez teh igralcev bi že menjali trenera.

06.04.2014 ob 14:43 gost gost gost

Prav maš za mutibariča Gutalja. Kak je človek že prišo do šole brez ka bi znal Slovenski gučati, kak je prišo do službe na občine, kak je ..... Baje pa je tudi menedžer. O ton, da še prišlo marsikaj vo. Plačevanje preko občine,....

06.04.2014 ob 15:01 faktor gost

Slovenijo vodijo visoko izobraženi ljudje, pa kam so jo pripeljali. Trener Gabor je s to mlado ekipo v drugi ligi naredil več, kot je nekdo sploh pričakoval in z večino teh igralcev je osvojil tretjo ligo. Ni trenerja v Pomurjo, ki bi lahko uspešno vodili člansko ekipo Veržeja boljše v drugi ligi od Gaborja, saj v drugi ligi že moraš biti stručko, ne samo na papirju, ampak v praksi. Naslednjo leto, če ostane Gabor v Veržeju, bodo igralci še bolj napredovali in bo ekipa še močnejša. Glejte, Gabor trenira ekipo čisto drugače, kot je to počel v nižjih ligah, kjer so mu igralci komaj hodoli po treningu,pa so imeli osnovne vajice za pionirčke.

06.04.2014 ob 15:13 gost trener gost

Gabor se je hvalil pri cifru, kak je on naredil da mariborski igralci pri njih igrajo. To ni res . Verzej je edini pristal v to neumno kombinacijo z mariborom. Vsak drugi klub ki dela dobro z mladimi v tako sodelovanje ne bi pristal. Verzejcani a se hvalitete kako dobre mkade igralce imate. Zakaj pa ti mladi igralci iz mb pri vas .vasi pa gledao iz tribun.

06.04.2014 ob 17:37 izi gost

Nekoga fejst boli, da je Veržej kot klub daleč pred vsemi in da ima sposobno vodstvo.S tribun gledajo samo poškodovani in nepripravljeni igralci. Žal, vsak pa ne more igrat na tem nivoju, da ne bi redno treniral.

06.04.2014 ob 21:17 prlek gost

Dokler bo avtocesta iz Maribora bo Veržej drugoligaš. Sem slišal da pokrivajo tudi njihovo finančno stanje. Gabor uredil? On sam sebi ni zmožen licence urediti že dosti let.

07.04.2014 ob 13:51 jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj gost

Vprašanje za vodstvo Veržeja zakaj trening in tekmo pustite odigrat reprezentanci pomurja saj z 4 tekmami skozi vikend je teren precej uničen. V Bakovci , Beltincih pa ne ?