Nafta z zmago ostaja na vrhu lestvice

21.4.2024

V Bilju je bila v soboto, 20. aprila 2024, odigrana tekma 26. kroga 2. SNL med Nafto 1903 in Vitanest Biljem. Tekma se je končala z zmago Nafte 0:2.

Vitanest Bilje - Nafta 1903 0:2(0:0)

(Polič v 71. min, Oštrek v 83. min)

ND Vitanest Bilje: Bržan, Cipi (od 78. Žejen), Prš, Doplihar, Trivunović (od 82. Bjelkić), Slavec, Župan, Marinič, Perko (od 78. Bijelonja), Trdin, Gomizelj (od 78. Koštić).

NK Nafta 1903: Nemeth, Vuica (od 70. Polić), Erniša (od 70. Kumer), Bončina (od 70. Igrec), Oštrek, Novinič, Bešir, Paljk, Rebernik, Urh, Gergö (od 70. Dinnyes).

Rumeni kartoni: Bončina, Erniša, Paljk.

Nogometaši Nafte 1903 so v Biljah osvojili nove pomembne točke za obstoj na vrhu lestvice. Medtem ko se je prvi polčas končal brez zadetkov, je v drugem delu srečanja za goste v 71. minuti mrežo nasprotnika zatresel Tin Polič, za povišanje vodstva pa je v 83. minuti zadel Stjepan Oštrek. Tekma se je končala z zmago Nafte 0:2.

Nafta se bo v naslednjem krogu tekmovanja doma pomerila z velenjskim Rudarjem. Tekma bo odigrana v soboto, 27. aprila, ob 18. uri.