26.4.2024

Sinoči je bila v Fazaneriji odigrana polfinalna tekma pokala Pivovarne Union med Muro in Rogaško. Muraši so po streljanju enajstmetrovk ostali brez finalne vstopnice. Ste jih spodbujali na tribuni?

Mura: Mihelak, Cipot, Proleta (od 101. Maruško), Sadriu, Pucko, Cottrell (od 58. Čakš), Turudija (od 46. Antolin), Nuhanović, Kiziridis (od 58. Trontelj), Šarić (od 80. Lamy), Maroša (od 116. Jovićević).

Rogaška: Mulalić, Flis, Vujčić, Pirtovšek (od 75. Diaby), Kambič, Lovrić (od 119. Kitek), Thalisson, Korošec, Kregar (od 88. Prenkpalaj), Kurež (od 88. Majcenić), Mijić.

Strelci: 1:0 Maroša (20.), 1:1 Mijić (44.), 1:2 Mijić (53.), 2:2 Čakš (66.).

Rumeni kartoni: Pucko, Cipot, Trontelj; Pirtovšek.

V prvem polčasu so z zadetkom Maroše domači povedli v 20. minuti. Gostje so izenačili v 43. minuti. Po prekršku Cipota je z bele pike streljal Mijić. Mihelak je strel obranil, a je napadalec Rogaške v mrežo pospravil odbito žogo.

Z drugim zadetkom Mijića so Slatinčani v 53. minuti povedli, za izenačenje pa je v 66. minuti poskrbel Čakš. Tekma je ob izenačenj v rednem delu šla v podaljške, ki niso prinesli zadetkov. O zmagovalcu so tako odločali streli z bele pike, kjer so bili gostje uspešnejši.

Mura, ki je sicer do polfinala premagala Dokležovje, Hodoš, Šenčur, Čardo in Koper, je po porazu proti Rogaški ostala pred vrati finala in brez evropskih tekmovanj v prihodnji sezoni.

Tekmo v Fazaneriji si je sinoči ogledalo 2750 gledalcev. Ste bili med njimi?

Več fotografij v spodnji galeriji …

26.04.2024 ob 10:23 gost

VSE SE VRAČA, VSE SE PLAČA. Mafijaši Murini tak vam trbej. Na bezobrazen način ste odpeljali Čakša iz Beltinec. Beltinci bi z Čakšom v ekipi igrali sedaj v finalu. Mura pa je z Čakšem popušila, zdaj vidite kak se vam vrača in pravilno je tako.

19 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        26.04.2024 ob 11:07 Joka gost

Ka tij motass san je sel vec bi njemi placali pa bi ostal sicer igra zdaj prvi ligi tam je pa bil v drugi

7 3 Prijavi neprimerno vsebino
        26.04.2024 ob 14:39 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gost

Ti si pa rejsan majster Čakš je šou iz 2 lige v prvo tou je isto kak či maš fičoja pa ga menjaš za mercedesa. Ti je zdaj jasno?

2 2 Prijavi neprimerno vsebino
        26.04.2024 ob 17:50 gost

Fantastic work-from-home opportunity for everryone... Work for three to eight hrs a day and start getting paid in the range of 9,000-37,000 dollars a month... Weekly payments....... 𝐄𝐬𝐡𝐨𝐩𝐂𝐫𝐚𝐳𝐞.𝐂𝐨𝐦

26.04.2024 ob 10:24 gost

Čakanje na penale en drek. v igri bi pokazali, realno si niste zaslužili. Bič vas bije. Lep pozdrav z Goričkoga

14 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 11:18 tonek101 gost

Nej ste vredni ka sunce na vas sija

8 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 11:58 Bison gost

Tonči upam, da si se naučil iz lekcije, ki si jo dobil od nasprotnega trenerja. Za igralce pa je tako brez smisla pisati.

7 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 13:51 gost

Kuzmič in Rajbar?? Gorička komedija kera se je po naključju znašla v fuzbale...

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 14:22 gost

Pa ite v pijzdo že idnok z tof Murov,kak ći se svet vrti samo okoli toga drugorazrednega slovenskega nogometa.

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 14:25 gost

Niti v tej konkurenci,na domačon tereni njin je nej uspelo priti v finale,igrišče gor zorati pa nekaj posaditi,de več haska.

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 14:39 gost

Celo tekmo sem spodbujal Rogaško, tako kot na vsaki tekmi mure, navijam za vse njene nasprotnike. Zakaj? Zato, ker imamo v Prekmurju svoje klube za katere lahko navijamo, kje pa piše, da moramo vsi Prekmurci navijati za muro..to so bolane zamisli betežnikov, ki so z muro obsedeni.

8 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 14:41 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gost

Gost 14 : 39ti si rejsan betežnijk pa što pravi ka morejo si Prekmurci navijati za Muro? Ti si obsedeni z ten ka si prouti Muri.

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        26.04.2024 ob 14:46 gost

Zato ne rabiš biti obseden, v to te sili obnašanje publike na murinih tekmah, njihov besednjak, ko žalijo svoje igralce, tega ne vidiš nikjer v Sloveniji.Marsikateri starejši navijač Mure ne hodi več na tekme, ker ga je sram sedeti med tekimi primitivci.

6 0 Prijavi neprimerno vsebino
      26.04.2024 ob 16:39 Busybee gost

Debeli gnpj smrdljivi si palik san z sebo pogučavle z različnimi nicki....debeli več viđeno sve....ajde neka novoga izumi. Šalabajzer

26.04.2024 ob 17:56 gost

Busybee , kak tou, ka tak pušite, zdaj še mladinci fasivali 3 falate od Maribora? Busy..buzi...

26.04.2024 ob 18:16 gost

Konec je z Muraši, njihovi živci so na koncu, zdaj še Nafta pride v prvo ligo, te pa si bodo od faušije tak rezali žile. Itak, so se pa Muraši že na tekmi prišvercali v polfinale, že tam so bili v zelo podrejenem položaju in imeli veliko sreče, ka so bli Koprski napadalci nespretni, ker v Kopru so bli zreli celo za visok poraz. Je pa škoda Beltinec, da se niso vpisali v zgodovino z prvim finalom.

26.04.2024 ob 18:36 gost

Ja saj v Prekmurju trenutno edina vredne omembe Nafta in Beltinci.

27.04.2024 ob 12:14 smo gost

in jih pospremili na smetišče zgodovine

27.04.2024 ob 12:16 ....... gost

pozabili ste na Turnišče, četrtega velikana v letih 1960- 2005, danes pa le borca za četrto mesto super lge, ki vodi v čempions ligo, edino, če nam Gančani ne podkurijo.