POM NOGOMET: Veržej premagal Rogaško, Drava Ptuj premagala Nafto 1903, Odranci izgubili proti Gradu

Murska Sobota, 30.4.2018

V 2. SNL so bile odigrane tekme 26. kroga. Drava Ptuj je premagala Nafto 1903 z rezultatom 3:1, Veržej je premagal Rogaško z rezultatom 0:1, NŠ Mura pa je remizirala z AŠK Bravo. V 3. SNL so bile odigrane tekme 22. kroga. Polana je premagala Radgono z rezultatom 0:5, Rakičan je 2:1 premagal Čardo, Grad pa je premagal Odrance. Na vrh lestvice 3. SNL se je povzpela ekipa ND LUŠT Beltinci.

2. SNL

26. krog

NŠ Mura : AŠK Bravo      2:2   (0:1)

Strelci: 0:1 Kadrić (18), 0:2 Kadrić (48), 1:2 Sirk (80), 2:2 Maruško (85)

Gledalcev: 900

Mura:  Matošević, Kous, Kurbus, Bošković, Žiger, Kozar (od 73. minute Lorbek), Maruško, Vaš (od 62. minute Šušnjara), Karničnik (od 57. minute Maroša), Bobičanec, Sirk

…………………………………

Drava Ptuj : Nafta 1903      3:1   (0:0)

Strelci: 1:0 Bizjak (52), 2:0 Nahuel Cuffaro (65), 3:0 Bizjak (11m 70. min), 3:1 Monjac (82)

Gledalcev: 500

Nafta 1903: Raduha, Šeruga, Osmanaj, Monjac, Malešević, Novinič, Zeljko, Oštrek, Leuštek, Roginić, Vinko

Rogaška : Veržej     0:1   (0:1)

Strelci: Ahmetović (11m 3. min)

Gledalcev: 130

Veržej: Irgolič, Kolar Robnik, Fanedl, Volmajer (od 89. minute Barbarič), Vok, Čuk, Šošterič, Hanžel, Horvat, Ahmetović (od 89. minute Vinter), Grmek (od 89. minute Lukač)

22. krog

Avto Rajh Ljutomer : Radenska Slatina      4:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Šumak (9), 2:0 Celec (67), 3:0 Rakovec (80), 4:0 (87)

Gledalcev: 60

Avto Rajh Ljutomer: Jurša, Bogdan, P. Mlinarič, Hriberšek, Lotrič (od 76. minute Bukovec), Munda, Brumen (od 54. minute Celec), Markovič, Semenič, Šumak, Panič (od 59. minute Rakovec)

Radenska Slatina: Hozjan, Turk, Ž. Kavaš, Klemenčič, Kaučič (od 72. minute Slekovec), Šajnović, Šteiner, Potrč, Madon, Vujisić (od 68. minute Sečko), Ivanič

ŠNK Radgona : Polana      0:5   (0:2)

Strelci: 0:1 Vori (27), 0:2 Šemen (38), 0:3 Šemen (46), 0:4 Šemen (70), 0:5 S. Žalik (87)

Gledalcev: 150

ŠNK Radgona: Topić, Šilec (od 83. minute Haljil), Šipek, J. Klobasa, T. Klobasa (od 46. minute Bračič), Adam, Sterniša (od 61. minute Hamler), Drašak, Uhan, Kocet, Lehko

Polana: Šaruga, Žižek (od 88. minute Vuk), Klujber, Šemen (od 71. minute Jeranovič), S. Žalik, Horvat Kapun, Novak, Sermek, Polajžer, R. Žalik (od 79. minute Zadravec), Vori

ŠD Bogojina : Črenšovci     0:4   (0:2)

Strelci: 0:1 Biro (17), 0:2 Biro (25), 0:3 Biro (69), 0:4 Skuhala (81)

Gledalcev: 80

ŠD Bogojina: Tkaučič, Šinkec (od 75. minute D. Rac), Drevenšek (od 79. minute Ž. Ošlaj), Černela, N. Rac, Piberčnik, R. Horvat, Vogrinčič, Berden (od 85. minute Nemec), U. Ošlaj, Ivanič

Črenšovci: Božek, Kapun, Skuhala, M. Tompa, Biro (od 76. minute R. Tompa), Treska (od 61. minute Tivadar), Virag, Nemanja, Koznicov, Törnar, Cigan

Rakičan : Čarda Martjanci     2:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Gerendaj (39), 2:0 Godvajs (63), 2:1 Poredoš (78)

Rakičan: Klemenčič, Lovenjak, U. Bagari, Miličevič, Gregor, Casar, Godvajs, M. Bagari, Vrhovski (od 89. minute Meolic), Gerendaj (od 72. minute Rajnar), Emruli (od 81. minute Senčič)

Čarda Martjanci: Buzeti, Korpič, Andrejč, Horvat (od 55. minute Titan), Poredoš, Žganjar (od 63. minute Recek), B. Ošlaj (od 75. minute Banfi), Malačič, Cipot, Poredoš, Legen

Grad : Odranci     3:1   (0:0)

Strelci: 1:0 Belna (49), 2:0 Buček Huber (50), 3:0 Fujs (60), 3:1 Balažic (70)

Gledalcev: 250

Grad: Škodnik, Celec, Bernjak (od 75. minute Pejnovič), Krauthaker, Stošić, Belna (od 68. minute Andrejek), Buček Huber, Potočnik, Gašperšič (od 42. minute Kolmanko), Tomo Marič, Fujs

Odranci: Prša, Horvat, Jerebic (od 20. minute Tompa), Sreš (od 54. minute Žugelj), Zagorec, Graj, Copot, Gerencsér, Balažic, Raduha, Kuzma

Hotiza : Tromejnik      2:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Polareczki (42), 2:0 Polareczki (68)

Gledalcev: 200

Hotiza: Prekupec, Belaj, Mario Imre, Evald, Magyar, Polareczki (od 89. minute Matej Imre), Dino (od 88. minute Sabo), Labaš (od 89. minute Markoja), Kocuvan, Toth, Ruben

Tromejnik: Šafer, Kotnik, Pihler, Kisilak, G. Bokan, Seršen, Rogač, Kous, B. Bokan (od 74. minute Fašalek), Janža, R. Bokan (od 80. minute Bagari)

ND LUŠT Beltinci : Turnišče     3:0   (3:0)

Strelci: 1:0 Kotnik (7), 2:0 Mauko (27), 3:0 Hartman (41)

Gledalcev: 350

ND LUŠT Beltinci: Zver, Bertalanič (od 54. minute Tkalec), Ropoša, Trstenjak, Mauko (od 88. minute Pavel), Ciglarič, J. Hartman (od 77. minute Žerdin), Ž. Hartman, Kristl, Kotnik, Apatič

Turnišče: Cigut, Dominko, Nemec (od 63. minute Koznicov), Lutar, D. Horvat, Roškar (od 63. minute Verbančič), Županić, Kolar, Ternar, Kovač (od 80. minute Koren), Koren

Bakovci : NK Dokležovje     6:0   (3:0)

Strelci: 1:0 Lapoši (5), 2:0 Lapoši (12), 3:0 Virag (33), 4:0 Zavec (46), 5:0 Lapoši (55), 6:0 Stojanovič (70)

Kema Puconci : Križevci    2:1   (1:1)

Strelci: 1:0 Gjergjek (8), 1:1 Vöröš (27), 2:1 Grah (87)

NK AQUA Ižakovci : Serdica Kl. Šinko    0:3   (0:0)

Strelci: 0:1 Skledar (64), 0:2 Kovač (74), 0:3 Kovač (76)

NK Goričanka : Aluvar Gančani      0:2   (0:1)

Strelci: 0:1 Gregorec (28), 0:2 Dugonjić (72)

Gledalcev: 220

Hodoš : Mura veterani     1:1   (1:1)

Strelci: 0:1 Vrečič (25), 1:1 Horvath (34)

Gledalcev: 70

ŠD NK Rotunda : ŠD Cven     1:2   (0:2)

Strelci: 0:1 Pintarič (2), 0:2 Pavliček (18), 1:2 Balajc (63)

NK Apače : Šalovci      1:1   (1:1)

Strelci: 1:0 Kozar (10), 1:1 Gjergjek (44)

Gledalcev: 20

Lipa : NK Pušča      3:4   (2:1)

Strelci: 1:0 Borovič (17), 1:1 Grebenar (32), 2:1 Škafar (38), 2:2 Horvat (58), 2:3 Grebenar (72), 3:3 Tkalec (76), 3:4 Horvat (89)

Cankova : Roma      6:3   (4:1)

Strelci: 1:0 Martinec (3), 2:0 Martinec (18), 2:1 Horvat (25), 3:1 Kološa (35), 4:1 Martinec (44), 4:2 Grebenar (53), 4:3 Horvat (76), 5:3 Špari (82), 6:3 Martinec (85)

Mostje : Nafta veterani     5:2   (1:1)

Strelci: 1:0 Vincek (11m 37. min), 1:1 Bažika (11m 38. min), 2:1 Novak (52), 3:1 Sekereš (61), 4:1 Vincek (75), 4:2 Bedo (80), 5:2 Tüške (89)

HTS Čentiba : Nedelica      2:4   (1:1)

Strelci: 1:0 Herceg (42), 1:1 Nedelko (43), 2:1 Lebar (66), 2:2 Žalik (67), 2:3 Lutar (78), 2:4 Maučec (89)

Olimpija Dolga Vas : Bistrica     1:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Gönc (39), 1:1 Kolman (80)

Gledalcev: 100

ŠD Kobilje : Dobrovnik      1:4   (1:1)

Strelci: 1:0 Strojko (3), 1:1 Meszelics (41), 1:2 Meszelics (11m 60. min), 1:3 Meszelics (11m 65. min), 1:4 Zemljič (68)

16. krog

Veterani Turnišče : Graničar      1:1   (0:1)

Strelci: 0:1 Somi (20), 1:1 Majc (88)

Gledalcev: 40

Panonija Gaberje : ND Renkovci      3:2   (3:1)

Strelci: 1:0 Prendl (3), 1:1 Škaper (9), 2:1 Prša (41), 3:1 Horvat (43), 3:2 Škaper (81)

Petišovci 2017 : Malibu Kapca      1:4   (1:2)

Strelci: 0:1 Balažic (6), 0:2 Balažic (26), 1:2 Halas (35), 1:3 Antolin (62), 1:4 Pleh (85)