Beltinci Klima Tratnjek ostali tokrat brez točk

20.8.2023

V soboto, 19. avgusta, so Beltinci Klima Tratnjek na Stadionu Brinje Grosuplje gostovali pri NK Brinje Grosuplje. Ekipi sta se razšli z porazom žutih.

NK Brinje Grosuplje - ND Beltinci Klima Tratnjek 2:1 (2:0)

(Matko v 18. min; Piskule v 31. min; Pihler v 78. min)

Začetna enajsterica NK Brinje Grosuplje: Pavli, Brkić, Piskule, Kene (od 79. min Vrhovnik), Klančnik, Žavbi (od 79. min Zrnec), Islamagić (od 46. min Kepic), Stojaković (od 67. min Beguš), Matko (od 59. min Šparovec), Makovec in Pušnik.

Začetna enajsterica ND Beltinci Klima Tratnjek: Zver, Vodeb (od 46. min Dvoršak), Zorman, Kosić (od 56. min Nerguti), Pihler, Sočič, Kralj (od 46. min Bujan), Težački, Kaučič, Rantaša (od 46. min Štrakl) in Čakš.

Sodniki: Mateo Tozan (glavni sodnik), Nejc Gornik (1. pomoč) in Žiga Knafelc (2. pomoč).

Delegat: Marko Karlin.

Št. gledalcev: 150.

Rumeni kartoni: Vodeb, Kaučič, Težački; Brkić, Kepic.

Prvi polčas je nakazoval premoč domačinov. Kar je potrdil tudi Matevž Matko, ko je že v 18. minuti zatresel mrežo gostov. Lan Piskule je nato v 31. minuti povišal vodstvo domačinov. Prvi polčas se je končal z 2:0.

V drugem polčasu pa je v 78. minuti Luka Pihler žogo pospravil v mrežo domačinov. Vendar se je tekma končala z zmago ND Brinje Grosuplje.

Beltinci Klima Tratnjek se bodo v 6. krogu 2. SNL doma pomerili z ND Vitanest Bilje, in sicer v nedeljo, 3. septembra 2023, ob 16:30.

* FOTO:FB ND Beltinci in Arhiv Pomurec.com.