Nafta poražena, po vodstvu Beltinčanov zaradi dežja tekma preložena

30.8.2023

V torek, 29. avgusta, je bila odigrana preložena tekma 2. kroga 2. SNL med Nafto in Bistrico. Na domačem igrišču so z minimalno razliko slavili Bistričani. Tekma med Beltinčani in Taborom iz Sežane je bila po vodstvu žutih zaradi obilnega dežja prekinjena. Drugi polčas tekme bo odigran v nadomestnem terminu.

Kety Emmi&Impol Bistrica - NK Nafta 1903 1:0 (1:0)

(Martinčič v 35. min)

Začetna enajsterica Kety Emmi&Impol Bistrica:

Začetna enajsterica NK Nafta 1903: Luka Andrašec, Josip Vuica, Olivér Dinnyés, Rok Erniša, Toni Lun Bončina, Stjepan Oštrek, Mitja Novinič, Matic Paljk, Tin Polić, Mihael Rebernik, Blaž Urh.

Sodniki: Amel Begič (glavni sodnik), Matej Vojska (1. pomoč), Marjan Kužnik (2. pomoč). Delegat: Silvester Tkalčič.

Št. gledalcev:700

Rumeni kartoni: Krupić, Polić, Vidmar, Paljk, Bračko, Pršo, Rozman.

Za domačo ekipo je v 35. minuti zadel Jaša Martinčič, kar je bil tudi edini zadetek na tekmi. Z 1:0 je slavila ekipa Kety Emmi&Impol Bistrica.

Nafta se bo v soboto, 2. septembra, v Ajdovščini pomerila proti ekipi Primorje eMundia.

Tabor Sežana - Beltinci Klima Tratnjek -:- (0:3)

(Čaks v 24. in 42. min, avtogol v 27. min)

Začetna enajsterica Tabor Sežana:

Začetna enajsterica Beltinci Klima Tratnjek:

Tekma med ekipo Tabor Sežana in Beltinci klima Tratnjek je bila po prvem polčasu zaradi močnega deževja prekinjena in bo odigrana v nadomestnem terminu. Beltinčani so v prvem polčasu v vodstvu treh golov. V 24. in 42. minuti je zadel Čakš, v 27. minuti pa so si domači sami žogo poslali v mrežo.

Kdaj bo tekma odigrana do konca še ni znano. Beltinčani se bodo v nedeljo, 3. septembra, na domačem igrišču pomerili proti nogometašem Vitanest Bilja.

Naslovna fotografija: arhiv Pomurec