Dokležovje, 20.9.2023

Danes, 20. septembra, je bila odigrana tekma 1. kroga pokala Pivovarna Union pod okriljem MNZ Murska Sobota, v kateri je ekipa Dokležovja gostila nogometaše Mure. Muraši so z rezultatom 0:2 zmagali.

NK Dokležovje – NŠ Mura 0:2 (0:1)

(Jovićević v 44. in 47. min)

Začetna enajsterica NK Dokležovje:

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Sodniki: Slavko Nemet (glavni sodnik), Tomaž Kranjc (1. pomoč), Nejc Tušak (2. pomoč). Delegat: Božidar Crnkovič.

Tekmo si je ogledalo 500 gledalcev.

V 27. minuti si je rumeni karton prislužil Podgorelec, v 38. pa ga je prejel Sadriu.

V konici prvega polčasa je po izvajanju kota za črno-bele z glavo zadel Jovićević. Prvi polčas se je končal z rezultatom 0:1.

Muraši so bolj obetavno začeli tudi drugi polčas, ko je za povišanje vodstva v 47. minuti ponovno z glavo zadel Jovićević. V 49. minuti rumeni karton za Šarića. V 87. minuti ga je prejel Lukač Aljaž.

Gledalci do konca tekme niso več videli zadetkov. Tekma se je končala z zmago Mure 0:2.