27.9.2023

Danes je bila v Športnem parku Domžale odigrana tekma 10. kroga v Prvi ligi Telemach, med Muro in Domžalami.

NK Domžale - NŠ Mura 0:2 (0:1)

(Shabanhaxhaj v 44. min, Maruška v 70. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica NK Domžale:

Sodniki:Matej Jug (glavni sodnik), Manuel Vidali (1. pomoč), Tadej Jug (2. pomoč), Dejan Balažič (4. sodnik), Rade Obrenović (5. sodnik) in Alen Bubek (6. sodnik).

Začetek tekme.

Uvodne minute tekme so postregle z igro brez pravih priložnosti.

16. minuta: Menjava pri Domžalah. Zaradi poškodbe iz igre Mirko Mutavčić, v igro Amadej Brecl.

44. minuta: GOOOL! Vodstvo Murašev. Po hitro izvedenem protinapadu je za vodstvo zadel Dardan Shabanhaxhaj. 0:1

Konec prvega polčasa.

Začetek drugega polčasa.

46. minuta: Menjava pri Muri. Iz igre Niko Kasalo, v igro Filippo Tripi.

49. minuta: Shabanhaxhaj je v lepi akcij pobegnil Hodžiću, a je bil pri strelu na gol nenatančen.

55. minuta: Trojna menjava pri Domžalah. Iz igre Bobarić, Repas in Kolobarić, v igro Stuparević, Đapo in Pišek.

66. minuta: Rumeni karton za Matica Maruška.

70. minuta: GOOOL! Za višanje vodstvo Mure je poskrbel Matic Maruško. 0:2

73. minuta: Rumeni karton si je prislužil Mario Krstovski.

80. minuta: Menjava pri Muri. Iz igre Matic Maruško, v igro Timotej Brkić.

84. minuta: Rumeni karton si je prislužil Elmedin Fazlić.

84. minuta: Pri domačinih iz igre Luka Topalović, v igro Tom Alen Tolić.

92. minuta: Iz igre Amadej Maroša, v igro Nikola Petković.

Konec tekme.

Mura bo v 11. krogu PLT že v soboto, 30. septembra, ob 20:15 na Fazaneriji gostila Celje.