Beltinčani poraženi v končnici tekme

25.10.2023

V Športnem parku Beltinci je bila danes, 25. oktobra, odigrana zaostala tekma 3. kroga 2. SNL. Beltinci Klima Tratnjek so gostili Triglav Kranj in bili poraženi v zadnji minuti tekme.

ND Beltinci Klima Tratnjek - NK Triglav Kranj 1:2 (0:1)

(Okocha v 37. in 93. min, Pihler v 67. min)

Beltinci Klima Tratnjek: Močić, Težački, Vodeb, Zorman, Kosić (63 Kralj), Pihler, Štrakl (82 Bujan), Nerguti, Kaučič, Rantaša (63 Sočič), Čakš.

Triglav Kranj: Kruljac, Bernik, Šalja, Čadež, Čeh, Mlakar, Kondić, Okocha, Ivetić, Pokorn, Petrović (57 Podbregar).

Sodniki: Uroš Rađević  (glavni sodnik), Uroš Benc  (1. pomoč), Žiga Šumer (2. pomoč). Delegat: Domen Majcen.

Strelci: 0 : 1 Golden Okocha Gibson (37.), 1 : 1Luka Pihler(66.), 1:2 Golden Okocha Gibson (93.)

Rumeni kartoni: Henrik Nerguti, Maksimiljan Zorman.

Pred 500 gledalci v Beltincih so gostje povedli v 37. minuti, ko je po predložku z desne strani zadel Gibson. Beltinčani so v 67. minuti prišli do izenačenja po natančnem strelu Pihlerja z bližine. Izenačen rezultat je trajal vse do zadnje minute tekme, ko je v sodnikovem podaljšku v 90+3. minuti ponovno zadel Gibson in poskrbel za končni rezultat 1:2 in tako prekinil niz zmag Beltinčanov.

Beltinčani ostajajo na vrhu lestvice, z dvema točkama zaostanka jim sledijo Kranjčani. Žuti bodo naslednjo tekmo odigrali v soboto, 28. oktobra, ko odhajajo na gostovanje k ravenskemu Fužinarju. Tekma se bo na Mestnem stadionu Ravne na Koroškem začela ob 15. uri.