https://www.ris-dr.si/
https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
https://www.eventim.si/si/vstopnice/slovenija-wales-lendava-sportni-park-lendava-571498/event.html
https://www.ris-dr.si/go/540/1835/ESCAPE_ROOM
https://www.pomurec.com/go/203/LOKALNO

NOGOMET

Tromejnik nadigral Dolgo vas, Hodoš premagal Bakovce, Renkovci premagali Nafto veterane

13.10.2020  

Pretekli vikend so bile odigrane nogometne tekme 7. kroga Pomurske nogometne lige, kjer je Tromejnik premagal Dolgo vas. V 7. krogu MNL Murska Sobota je ekipa Hodoša premagala ŠNK Bakovci. Odigrane so bile tudi tekme 7. kroga MNL Lendava, kjer je ekipa Renkovci Tuš Žalik premagala Nafto veterane.

https://www.ris-dr.si/

PNL

7. KROG:

Grad

:

Črenšovci  

3:1 (0:0) 

Avtorajh Ljutomer  

:

Čarda Martjanci   

4:2 (0:1)

Goričanka 

:

Turnišče 

1:2 (1:0)

Radenska Slatina  

:

Hotiza 

0:1 (0:0)

Kema Puconci  

:

Mlinopek Križevci

0:0 (0:0)

Aluvar Gančani 

:

Rakičan 

2:4 (2:2)

Polana 

:

Serdica Kl. Šinko

5:0 (1:0)

Odranci

:

Veržej 

1:0 (1:0)

Olimpija Dolga vas

:

Tromejnik

0:5 (0:1)

...................

Lestvica:

Klub

Tekem

Z

N

P

Goli

Točke

1. Odranci

7

7

0

0

20:1

21

2. Veržej

7

6

0

1

18:7

18

3. Avto Rajh Ljutomer 

7

5

1

1

18:8

16

4. Grad

7

5

1

1

10:5

16

5. Turnišče   

7

4

1

2

9:10

13

6. Hotiza  

7

4

0

3

13:8

12

7. Čarda Martjanci 

7

3

1

3

17:13

10

8. Tromejnik 

7

3

1

3

9:13

10

9. Aluvar Gančani

7

3

0

4

15:11

9

10. Polana  

7

3

0

4

15:13

9

11.  Radenska Slatina  

7

3

0

4

10:9

9

12. Mlinopek Križevci 

7

2

3

2

6:6

9

13. Rakičan 

7

2

1

4

20:13

7

14. Olimpija Dolga vas

7

2

2

3

6:20

8

15. Kema Puconci

7

0

5

2

3:8

5

16. Goričanka 

7

1

1

5

10:26

4

17. Črenšovci

7

1

0

6

5:13

3

18. Serdica Kl. Šinko

7

0

1

6

1:21

1

 MNL MURSKA SOBOTA 

7. KROG

Rezultati:

ŠD Bogojina

:

Lipa

3:2 (0:1)

ŠNK Bakovci

:

Hodoš

2:4 (1:1)

ŠNK Radgona

:

NK Aqua Ižakovci    

3:3 (0:1)

Šalovci

:

Cankova 

2:1 (0:0)

…………………………………

Lestvica:

Klub

Tekem

Z

N

P

Goli

Točke

1. ŠNK Radgona

7

6

1

0

24:9

19

2.  ŠNK Bakovci

7

6

0

1

32:8

18

3. Hodoš

6

5

0

1

19:12 

15

4. ŠD Bogojina

6

5

0

1

14:8

15

5. Dokležovje

6

3

2

1

19:7

11

6. Mura veterani 

6

2

2

2

22:13

8

7. Lipa 

7

2

2

3

17:21

8

8. NK Aqua Ižakovci

7

2

1

4

21:25

7

9. Tišina

6

2

1

3

8:14

7

10. Roma

6

2

0

4

11:19

6

11. Apače

6

1

1

4

12:17

4

12. ŠD cven

6

1

1

4

7:12

4

13. Šalovci

7

1

1

5

5:26

4

14. Cankova

7

0

2

5

5:25

 MNL LENDAVA

5. KROG

Rezultati:

ŠD Kobilje 

:

Nedelica

2:2 (1:2)

Mostje 

:

Malibu Kapca

0:1 (0:1)

Panonija Gaberje 

:

Zvezda Dolina  

4:2 (1:0)

Čentiba 

:

Bistrica 

2:2 (2:0)

Nafta veterani

:

Renkovci Tuš Žalik  

0:3 (0:0)

…………………………………

Lestvica:

Klub

Tekem

Z

N

P

Goli

Točke

1. Čentiba

7

5

2

0

22:6

17

2. Bistrica 

7

4

2

1

18:11

14

3. ŠD Kobilje

7

3

3

1

18:14

12

4. Nafta veterani 

7

3

3

1

17:16

12

5. Prekmurec Dobrovnik 

6

3

2

1

13:7

11

6. Nedelica

7

3

1

3

11:13

10

7. Renkovci Tuš Žalik

7

2

2

3

12:12

8

8. Malibu Kapca

7

2

2

3

10:15

8

9. Graničar

6

1

2

3

4:10

5

10. Panonija Gaberje

7

1

2

4

13:21

5

11. Mostje

6

1

1

4

4:8

4

12. Zveza Dolina

6

1

0

5

6:15

3

 

* Foto: arhiv Pomurec.com

    Fotogalerija