Nafta premagala Ilirijo

Športni park Lendava, 2.10.2021

V petek, 1. oktobra, je bilo v Lendavi odigrano srečanje 10. kroga 2. SNL, v katerem so Lendavčani gostili Ilirijo in zmagali z 2:1

Nafta 1903 - Ilirija 1911 2:1(2:0)

Vinko (5.min), Burai (19.min), Đajič (47.min)

NK Nafta 1903: Galoši (od 45. Moćić), Stare (od 84. Szökrönyös), Kumer, Florjanc, Bolla, Korošec, Novinič, Burai (od 84. Németh), Vinko, Rebernik in Haljeta (od 60. Szabó).

Ilirija 1911:Džafić, Zec, Djermanović, Piskule, Đajič (od 84. Čaušević), Kustrin, Janković, Kuzmić, Kepic (od 84. Rotar), Mlakar in Trdan.

Športni park Lendava: 200 gledalecv.

Sodniki: B. Tkalčič (glavni sodnik), J. Flajšman (1. pomoč), B. Bezjak (2. pomoč).

Strelci: 1:0 Vinko (5.), 2:0 Burai (19.), 2:1 Đajič (47.).

Rumeni kartoni: Novinič, Haljeta, Rebernik, Szabó; Jankovi, Đajič, Zec, Džafić

Rdeči karton: Džafić (95.).

Tekma se je pred 200 gledalci začela bojevito.

Že v začetku srečanja so povedli Lendavčani. V 5. minuti je za 1:0 zadel Vedran Vinko.

V 19. minuti so Lendavčani, povečali svojo prednost na 2:0. Gol je dal Burai Erik Csaba.  Prvi polčas se je tako končal z rezultatom 2:0.

Nato je za Ilirijo v 47. minuti zadel za 2:1 Đajič .

Tekma se je končala z  zmago Nafte z 2:1.

Nafta bo gostovala v soboto, 9. oktobra pri Gorici. Tekma se bo v Športnem parku Gorica pričela ob 15:00.