4.10.2021

V soboto, 2. oktobra, sta se v 8. Krogu Pomurske nogometne lige pomerili vodilna ekipa prvenstva Avto Rajh Ljutomer in četrto uvrščeni Tromejnik Kuzma, kjer je Avto Rajh Ljutomer zmagal z 2:0.

Avto Rajh Ljutomer - Tromejnik Kuzma 2:0 (0:0)

Šalamun (76. min),  Semenič (89. min)

V 8. Krogu Pomurske nogometne lige sta se v soboto pomerila Avto Rajh Ljutomer in Tromejnik Kuzma. Prleki so ob zaključku tekme prišli do nove zmage in tako še naprej ostajajo vodilni na lestvici, saj so Tromejnik Kuzmo premagali z 2:0.

Domačini so v tekmo stopili v vlogi favorita in to tudi hitro pokazali na igrišču, kjer so imeli žogo več v svojih nogah, pripravili pa so si tudi več priložnosti, ki pa se skozi celotni prvi polčas ostale neizkoriščene.

Tudi v drugem polčasu so Prleki prevladovali na igrišču, a mreža Tromejnika je še naprej ostala nedotaknjena.

Ljutomerčani so v 76. minuti tekme preko Karla Šalamuna končno povedli.

V predzadnji minuti tekme je Gašper Semenič povišal na 2:0 in tako razrešil vse dvome o zmagovalcu.