Športni park Ljutomer, 1.11.2021

Ta vikend se je s tekmami 12. kroga Pomurske nogometne lige končal jesenski del tekmovanja. V športnem parku Ljutomer so se pomerili domačini in nogometaši iz Odrancev. Tekma se je končala z rezultatom 1:1. Ljutomerčani so brez poraza postali jesenski prvaki, Prekmurci pa na zimski odmor odhajajo na 3. mestu, z devetimi točkami zaostanka.

AVTO RAJH LJUTOMER - ODRANCI 1:1 (0:1)

(Šalamun 65; Ciglarič 21)

Tekmo so bolje odprli gostje iz Odrancev, ki so v 21. minuti po strelu Ciglariča povedli z 1:0. V drugem polčasu so tudi domačini zaigrali bolje in v 65. minuti, preko Šalamuna, dosegli izenačujoči zadetek. 1:1 je bil tudi končni rezultat tekme.

01.11.2021 ob 8:57 gost

To Panko ti si naš🤣🤣🤣🤣🤣

7 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      01.11.2021 ob 11:31 Odrančar gost

pravilna delitev točk saj so igrali kuji in cuzeki

01.11.2021 ob 12:00 gost

Tooo je guč. Vsi ostanejo kuji, nega prizadetih. Rojši cujen ka Veržej do igralce v Lotmerk kak cuzekon

2 1 Prijavi neprimerno vsebino
      01.11.2021 ob 13:18 Prlek gost

Odranci so prosili ka jim ne napunimo mrežo. Iščejo novega predsednika kluba in trenerja. Kak zgleda de naš bivši trener Zemljič šo v Odrance. Itak je poceni. Tn negdi 1500 evrov s spanjon pa hrano.

01.11.2021 ob 13:38 Odrančar gost

Morali bi še napraviti eno dirko na hpodromi kateri bi bil hitrejši, Tudi tam bi bilo teško napovedati zmagovalca. Zato ker kuji so bolj iskušeni cueki pa bolj zaleteni.

01.11.2021 ob 16:09 gost

Verženski trener !!???če neboš zadnjo kolo vzeja nekaj kvalitetnih mladincov ali kadetov namesto nekih ci.... potem ti jas priden spakiran kufre .

01.11.2021 ob 16:39 gost

Ka Cigel de lekar šel iz Odranec nazaj v Lotmerk? Kak se čuje se sili nekaj nazaj ali v Lotmerki ga ne nucajo več

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      01.11.2021 ob 16:42 gost

Borovič (glavni sodnik itak malo Odrančar) je pomagal malo odrančaron ka nebi dobili pa 4 falate kak proti Hotizi

01.11.2021 ob 20:59 EVA gost

Delam s krajšim delovnim časom več kot 7 tisoč dolarjev na mesec. Neprestano sem slišal, kako mi drugi govorijo, koliko denarja lahko zaslužijo na spletu, zato sem se odločil, da bom to preučil. No, vse je bilo res in mi je popolnoma spremenilo življenje. Tu sem začel ................................................ 𝗪𝗪𝗪.𝗡𝗘𝗧𝗖𝗔𝗦𝗛𝟭.𝗖𝗢𝗠

02.11.2021 ob 14:05 cuzek gost

SEČKAR prvi trener VERŽEJA si ni ogledna niti ene tekme ( mladincev - kadetov ) V ČASU GABORJA je ZIKO pregledno vse tekme zato so bili dečki na njegovem spisku za tekmo. Zato pa ima SEČKO take igralce v ekipi ki ne vejo prav žoge brsnoti. SEČKO ti IN tvoji omenjeni delate sramoto VERŽEJSKEMU klubu .

01.02.2022 ob 15:10 Sexy gost