21.8.2022

Včeraj je bila na Športnem Parku Šiška odigrana tekma 6. kroga PLT, kjer je ekipa NŠ Mura gostovala pri ekipi NK Brava in zmagala z 0:1.

Mura: Obradović, Morris, Balažic, K. Cipot, Pucko, Beganović, Lorbek (od 87. Kozar), Bobičanec (od 72. Maruško), T. Cipot (od 62. Šroler), Shabanhaxhaj (od 72. Klepač), Daku.

Bravo: Orbanić, Križan, Jakšić, Milić, Kavčič (od 92. Kurež), Nsana, Trontelj, Kramarič (od 86. Šaranić), Kurtović, Štor (od 86. Puconja), Maružin (od 86. Marjanac).

Strelec: 0:1 Daku (85.).

Rumeni kartoni: Shabanhaxhaj, K. Cipot, Daku.

Tekma se je pred 900 obiskovalci začela napeto.

V 25. minuti so imeli črno-beli najlepšo priložnost dotlej, a je na koncu Tio Cipot z ramo oziroma glavo žogo poslal precej mimo cilja.

Prvi polčas se je tako končal brez zadetkov.

V 81. minuti pa so domači prišli do enajstmetrovke, ko je Kai Cipot v kazenskem prostoru odrinil Martina Kramariča, strel pa je nato neuspešno izvedel Trontelj.

V 85. minuti pa so Sobočani povedli, ko je svoj četrti gol sezone dosegel Mirlind Daku.

Drugi polčas se je tako končal z zmago Mure, ki je v Šiški prišla do svoje druge zmage v sezoni.

Mura bo v nedeljo, 28. avgusta 2022, na Mestnem stadionu Fazanerija gostila Maribor.

21.08.2022 ob 14:19 Magyar Bacsi gost

Kot da ne bi imel pametnejšega dela???

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      21.08.2022 ob 14:23 Magyar Bacsi gost

Glaven Gorički jebač Geza Mezga iz Čikečke vasi je zagotovo bil!!!!

21.08.2022 ob 17:59 gost

ZADNJI ČAS JE DA ČONTA PA 2 CIPOTA ZNJIM ZAPOSTIJO MURO,TAKRAT BO MURA ZNOVA ZAŽIVEJLA PA BO IMELA USPEH PA GLEDALCI SE BODO VRAČALI

3 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        22.08.2022 ob 2:48 Janko Koruptivnik gost

Celo bando razpustiti in bo več koristi kot pa tole mučenje žoge!!!! Krave naj pasejo travo na igrišču bo zelo velika korist za živali. Zblojenci pa še kar naprej zagovarjajte tole mučenje žoge, pljuvanje bobikana kot lame, drislanje čunte in še in še. SRAMOTA!!!!

3 4 Prijavi neprimerno vsebino
      22.08.2022 ob 2:52 Janko Koruptivnik gost

Celo bando razpustiti in bo več koristi kot pa tole mučenje žoge!!!! Krave naj pasejo travo na igrišču bo vsaj neka korist. Zblojenci še kar naprej zagovarjajte antipropagando nogometa. Še črne grinte več to ne podpirajo!!!! Bobikan - floki propaganda pljuvanja kmalu bo itak šel v ZOO Zagreb namesto kakšne lame. SRAMOTA!!!!

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      22.08.2022 ob 3:09 Janko Koruptivnik gost

Nekaj se govori, da bo stadion Mure odkupil krivočobasti - Čoba za pašnik - za krave in kot svinjak??? A ve kdo kaj več mogoče o tem??? Gospa surla - ščinkavka pa mu bo pomagala pridobiti subvencijo. Bravo g. Čoba in reši nas te nadloge.

22.08.2022 ob 3:13 dilinka gost

Jeeee dilinka saka ga čast tome čobastome..........joj kak san ga rano stano gor....še dugo ne de ga Cigajna. Ehhhh še mo ga malo oći zapro.

0 1 Prijavi neprimerno vsebino
      22.08.2022 ob 6:46 gost

Kaj je Dillinka ti je vreme nagajalo ,da nisi mogel spati ?

22.08.2022 ob 10:25 dilinka gost

Jeeee dillinka ka se ga dela??? San ga že pri leder fabrik. Sa Cigajnom ga piđeva kavo....

22.08.2022 ob 10:29 gost

Ti še ne čutiš krize , da gostincu polniš blagajno ??!!

22.08.2022 ob 15:29 Angela Johnson gost

Everyone can make money now a days very easily.I am a full time college student and just w0rking for 3 to 4 hrs a day. Everybody must try this home online job now by just use This Following Website.----->>> W­­w­­w.H­­o­­m­­e­­C­­a­­s­­h­­1.C­­o­­m

22.08.2022 ob 17:00 gost

Mura ne bo napredovala dokler bo trener brez znanja Čontala pa 2 Cipota štereva lejčeta po igrišču kot kokoši brez glave koristi pa nobene v prvi postavi bi morali igrati boljši igralci,kateri do 60 minute sedijo na klopi ravno tako niso za prvo postavo Kos Maruško Bobičanec

22.08.2022 ob 17:20 gost