Nogometaši Mure so v 31. krogu Prve lige Telemach doma remizirali s Koprom 1:1.

Mura: Mihelak, Pucko (od 74. Ščernjavič), Sadriu, Maruško, Kous, Nuhanović, Tripi, Antolin (od 64. Proleta), Kiziridis (od 64. Čakš), Šarić (od 64. Turudija), Maroša.

Koper: Koprivec, Pavlović (od 46. Bručić), Palčič (od 67. Jelenič), Prce, Čustović (od 46. Pabai), Sidibe, Ankrah, Vešner Tičić (od 64. Omladič), Ruedl (od 46. Sule), Tomek, Nkada.

Strelca: 1:0 Maroša (45+2.), 1:1 Nkada (50./11 m).

Rumeni kartoni: Maruško, Nuhanović, Maroša, Kous; Tomek.

Rdeči karton: Kous (86.).

Koper in Mura sta se v zadnjem mesecu merila kar trikrat. V prvenstvu je bil nazadnje boljši Koper, v pokalu Mura, tokrat pa se je tekma v Fazaneriji končala brez zmagovalca.

Uvod tekme ni ponudil prav veliko razburljivih dogodkov, v drugi polovici prvega polčasa je bilo nekaj lepih priložnosti na obeh straneh, a žoga ni končala v mreži. Do vodstva so črno – beli prišli v izdihljajih prvega polčasa, ko je po podaji z desne strani z glavo zadel Maroša.

Kmalu po začetku drugega polčasa, po prekršku Maruška, so imeli gostje na voljo najstrožjo kazen. Z bele pike je bil natančen Nkada. V zadnjih minutah tekme je moral Kous zaradi udarca s komolcem predčasno iz igre, a Koprčani niso izkoristili številčne prednosti.

Nogometaši Mure in Kopra so se razšli z neodločenim izidom 1:1. Ste jih spodbujali na tribuni?