https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje

LOKALNO

Glasbeni spektakel v Radencih: Kdo vse bo nastopil?

Radenci, 30.01.2025 ob 11:30  

Radenci se pripravljajo na nepozaben glasbeni dogodek, ki bo v občino privabil številna zveneča imena slovenske in hrvaške glasbene scene.


Župan Roman Leljak je na Facebooku razkril delni seznam nastopajočih, med katerimi so Gibonni, Mladen Grdović, Novi Fosili, Severina, Helena Blagne, Nika Zorjan, Tanja Žagar, Popstars, Vili Resnik in Čuki.

Vendar pa seznam še ni dokončen, saj pogodbe z nekaterimi izvajalci še niso podpisane. Ob imenih Severine in Novih Fosilov je Leljak celo dodal vprašaj, kar nakazuje, da so pogajanja še v teku.

"Malo sem pokukal v pisarno za družbene dejavnosti občine Radenci," je zapisal župan in dal slutiti, da se obetajo še dodatna presenečenja.

 Foto: Arhiv Pomurec

    Fotogalerija

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.