Murska Sobota, 21.3.2012

Tako kot v soboto tudi danes nista pomurska prvoligaša iztržila pozitivnega rezultata. Bližje je bila Mura 05, a po velikem preobratu izgubila proti Domžalam 3:4, medtem ko je Nafta v Novi Gorici izgubila s 3:1.

Mura : Domžale 3:4 (1:0)

Strelci: 0:1 Krcić (38.), 1:1 Fajić (51.), 2:1 Jelić (63.), 3:1 Fajić (75.), 3:2 Zatkovič (77.), 3:3 Živec (81.), 3:4 Osmanaj (90.).

Kljub delovnemu dnevu je dobrih tisoč gledalcev na Fazaneriji spremljajo sila zanimivo tekmo, ki pa se ni iztekla po pričakovanjih domače publike. Muraši so prvem polčasu zaostajali z 0:1, nato z dvema zadetkoma Nusmirja Fajića in enim Dragana Jelića povedla s 3:1, v zadnjih petnajstih minutah pa nato prejela tri zadetke ter izgubila. Preobrat so skreirali Mitja Zatkovič, Saša Aleksander Živec in rezervist Liridon Osmanaj.

Mura 05: Luk, Kouter, Cipot, Travner, Janža, Bohar (od 76. Lotrič), Maruško, Dodlek, Rep, Jelić (od 86. Sreš), Fajić.

Domžale: Vidmar, Skubic, Elsner, Ihbeisheh, Hanžič, Korun (od 78. Osmanaj), Zatkovič, Balokog, Krcić (od 69. Gerić), Radovanović (od 64. Drevenšek), Živec.

Trije zadetki Fajića in Jelića niso zadostovali za zmago črno-belih ...

Več fotografij v spodnji galeriji ...

HiT Gorica : Nafta 3:1 (1:0)

Strelci: 1:0 Plut (35.), 2:0 Plut (46.), 2:1 Da Silva (55.), 3:1 Buzeti (90.).

V prvem polčasu je le kakšnih 400 gledalcev videlo kar nekaj priložnosti na obeh straneh, uspešen pa je bil le Vito Plut. Isti igralec je zadel za 2:0 že v prvi minuti nadaljevanja, zadetek upanja pa je v 56. minuti dosegel Joao Gabriel Da Silva. Ob koncu je domačo zmago samo še potrdil nekdanji igralec Mure in Nafte Rok Buzeti.

Hit Gorica: Brljak, Buzeti, Gregorič, Zarifovič, A. Jogan, Vetrih (od 86. K. Jogan), Ndiaye, Komac, Galešić (od 76. Žigon), Plut, Arčon (od 61. Vicente).

Nafta: Ajlec, Tomažič Šeruga, Levačič, Dolinar, Atanasov, Raduha (od 70. Kajtazi), Korošec, Da Silva, Sreš, Pavel (od 49. Vranešević), Zelko.