KRONIKA
Voznica električnega skiroja padla in se huje poškodovala, policisti zasegli moped
Pomurski policisti so v preteklem dnevu obravnavali tri prometne nesreče, devet kaznivih dejanj, dve poškodbi vozil na parkirišču in sedem primerov povoženja divjadi.
Prometna nesreča, v kateri se je huje telesno poškodovala voznica električnega skiroja, se je zgodila na Bakovski ulici v Murski Soboti, ko je slednja padla zaradi neprilagojene hitrosti.
V večernih urah je voznik na električni rolki trčil v peško, ki je pri tem utrpela lažje poškodbe. Voznik rolke je bil pod vplivom alkohola.
Policisti so voznici zasegli moped, za katerega obstaja sum, da je vozilo predelano.

S področja kriminalitete je bila obravnavana grožnja, zatajitev, poškodovanje vozila, tri tatvine delov iz tovornih vozil in odkrit ponarejen bankovec za 50 evrov.
Storilki kaznivega dejanja nasilja v družini je bil izrečen ukrep prepoved približevanja, na parkirnem prostoru v Pincah pa je bilo odkrito ukradeno vozilo.
Meritve hitrosti bodo danes pogostejše na območju policijske postaje Gornja Radgona.
Fotogalerija

