https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje

LOKALNO

V Čeregu kmalu nova kanalizacija – podpisana gradbena pogodba

30.08.2025 ob 12:00  

V zaselku Čereg v Bogojini bo kmalu stekla gradnja nove kanalizacije.


V sredo, 27. avgusta 2025, sta župan Alojz Glavač in predstavnik podjetja TELEG-M d.o.o., Milovan Gazibarić, podpisala gradbeno pogodbo za izvedbo projekta, katerega skupna vrednost znaša 423.953,83 EUR z DDV.

Dela se bodo predvidoma zaključila do 30. novembra 2025, kar pomeni pomemben korak k izboljšanju komunalne opremljenosti naselja. Z izgradnjo kanalizacije se bo zaokrožil celovit kanalizacijski sistem v Bogojini, kar bo pomembno prispevalo k bolj urejenemu in trajnostnemu razvoju kraja.

Občina ob začetku del prosi občanke in občane za razumevanje in potrpežljivost ob morebitnih začasnih ovirah, ki bi lahko vplivale na vsakodnevne poti. Po zaključku investicije pa bo kraj pridobil sodobno komunalno infrastrukturo, ki bo bistveno prispevala k višji kakovosti bivanja v občini.

Foto: Občina Moravske Toplice

    Fotogalerija

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.