LOKALNO
V Pomurju se prodajajo te nepremičnine
Želite kupiti hišo z zemljiščem ali poslovni prostor? Za vas smo preverili, katere nepremičnine so trenutno na voljo v Pomurju.
Prodaja se samostojna hiša v Andrejcih, v velikosti 132,4 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1949 in adaptirana leta 2013. Objekt ima pritličje in mansardo (P+M) ter 367 m2 zemljišča. Nahaja se v območju Krajinskega parka Goričko. Cena hiše je 249.000 evrov.

Prodaja se samostojna hiša v Bogojini, v velikosti 111 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1907 in se nahaja na 1.315 m2 zemljišča. Posest vključuje starejšo hišo in gospodarsko poslopje. Cena hiše je 39.900 evrov.

Prodaja se samostojna hiša v Budincih, v velikosti 100 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1937 in ima pritličje (P). Pripada ji 2.487 m2 zemljišča. Hiša potrebuje prenovo ali je primerna za nadomestno gradnjo. Cena hiše je 32.000 evrov.

Prodaja se samostojna hiša v Dobrovniku, velikosti 300 m2. Hiša je zgrajena leta 1980 in se nahaja na parceli velikosti 2.339 m2, s tlorisom P+1+M. Cena hiše je 170.000 evrov.

Prodaja se samostojna hiša v Domajincih, velikosti 73,50 m2. Hiša je zgrajena leta 1947 in se nahaja na parceli velikosti 2.137 m2. Cena hiše je 45.000 evrov.

Fotogalerija
Komentarji
Opozorilo
Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.

