OSTALI ŠPORTI
Uspešen nastop prleških judoistov na mednarodnem turnirju v Dupleku
V soboto, 27. septembra 2025, so prleški judoisti z Judo kluba Ormož in TVD Partizana Ljutomer uspešno nastopili na mednarodnem judo turnirju v Dupleku. Na tekmovanju je sodelovalo kar 437 tekmovalcev iz 57 klubov iz šestih držav, kar je še posebej izpostavilo težo in prestiž dogodka.
Za Judo klub Ormož sta odlični uvrstitvi dosegla Nika Kosec v kategoriji do 57 kg in Rene Voršič do 60 kg, ki sta oba osvojila drugo mesto. Peto mesto je v kategoriji do 81 kg osvojil Tjan Koter.
Za TVD Partizan Ljutomer je prav tako bila prisotna vrhunska borbenost. Naj Recek je v kategoriji do 90 kg osvojil drugo mesto, medtem ko sta Eva Vučko do 70 kg in Žan Pihlar do 60 kg osvojila tretja mesta. V kategoriji do 66 kg je peto mesto osvojil Ben Blagovič, deveto mesto pa Nik Pihlar.

FOTO: arhiv društva
Fotogalerija
Komentarji
Opozorilo
Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.

