https://www.ris-dr.si/go/1013/3219/Ples_noc_carovnic_v_dvorcu_Rakican_2022
https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
https://www.pomurec.com/go/203/LOKALNO
https://www.ris-dr.si/go/1011/1886/DRUZINSKI_CENTER_POMURJE

NOGOMET

POM-NOGOMET: Pomurska derbija Veržeju in Tromejniku, zmagala tudi Ljutomer in Rakičan

16.9.2012  

Odigrano je bilo četrti krog 3. SNL - vzhod, kjer ostaja z maksimalnim številom točk samo še Farmtech Veržej, ki je tokrat v pomurskem derbiju ugnalo Grad, drugi gorički predstavnik Tromejnik pa je na domačem terenu ugnal Odrance. Objavljamo še rezultate nižjih lig.

https://www.ris-dr.si/go/1013/3219/Ples_noc_carovnic_v_dvorcu_Rakican_2022

3.SNL-VZHOD 4.krog

Koroška Dravograd : Avto Rajh Ljutomer   0:1 (0:0)

Gledalcev: 110

Strelci: 0:1 Leben A.(80)

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Kuzmanovski, Žinko, Munda, Smolkovič, Vogrinec T. (Jelen), Karić (Panič), Leben (Majerič), Fasvald

…………………………………

Aha Emmi Bistrica : Čarda   1:1 (1:0)

Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Obrovnik J.(45), 1:1 Cipot A.(62-11m)

Čarda: Prša, Puhan, Gjergjek D., Cipot, Vogrinčič (Zadravec), Kouter, Pavel G., Pavel U., Šipoš (Flisar), Mauko, Horvat (Gjerek)

…………………………………

Agroservis Beltinci : Zreče   0:0 (0:0)

Gledalcev: 350

Agroservis Beltinci: Vöröš, Smej, Slavič, Zlatar D., Šiško, Smodiš (Zlatar M.), Kerec (Ilić), Tkalec, Vogrinec, Sreš, Kovač

Fotografije s tekme bomo objavili v ponedeljek dopoldan.

…………………………………

Farmtech Veržej : Grad   3:0 (0:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Vinkovič D.(55), 2:0 Vinkovič M.(62), 3:0 Vinkovič M.(83)

Farmtech Veržej: Andrejč, Ropoša, Polajžer, Fekonja, Lukač, Kaučič, Lovrec, Vidmar (Sečko), Kocuvan, Karnet (Vinkovič M.), Vinkovič D. (Kurbus)

Grad: Klemenčič, Banfi, Vrabelj, Krauthaker, Belna, Sukič (Krpič), Rogač, Ribaš, Furek, Kumer, Sajko, Zajc

…………………………………

Kovinar Štore : Rakičan   0:2 (0:1)

Gledalcev: 80

Strelci: 0:1 Senica U.(20-ag), 0:2 Karas M.(67)

Rakičan: Vuzem, Gruškovnjak (Vogrin), Botjak, Žekš, Godvajs, Karas (Gerendaj), Rajnar S. ,Vurcer, Tkalec, Kutoš, Kerec (Špoljarič)

…………………………………

Tromejnik G-Sukič : Odranci   3:0 (2:0)

Gledalcev: 500

Strelci: 1:0 Bokan R.(8), 2:0 Čontala D.(20), 3:0 Čontala D.(66-11m)

Tromejnik G-Kalamar: Škrbič, Nemec, Horvat, Kous, Potrč (Ulen), Grah (Pavel S.), Sukič, Bokan R., Kisilak (Mešič), Janža, Čontala

Odranci: Ščančar, Gostan, Tkalec, Žnidarič, Raduha, Sreš, Tompa, Matjašec, Jerebic, Gonc J., Mlinarič

Fotografije s tekme bomo objavili v ponedeljek popoldan.

…………………………………

OSTALI REZULTATI:

Šmarje pri Jelšah : Malečnik   5:2 (2:0)

…………………………………

LESTVICA:

1

FarmtehVeržej

12

2

Tromejnik G-Sukič

9

3

Koroška Dravograd

9

4

Agroservis Beltinci

7

5

 Rakičan

7

6

Zreče 

7

7

Avto Rajh Ljutomer

6

8

Šmarje pri Jelšah 

5

9

Odranci 

4

10

Ahha Emi Bistrica

4

11

Čarda

4

12

Grad 

3

13

 Malečnik

3

14

 Kovinar Štore

0

 …………………………………

 

PNL    5.krog

Apače : Lesoplast Križevci   1:1 (0:0)

Gledalcev: 80

Strelci: 1:0 Kučan A.(54), 1:1 Rožanc S.(87)

Apače: Kuzmič M., Kurbus (Fifolt), Novina, Mauko, Kuzmič D., Mulec, , Merčnik, , Kučan (Marovič (Korenč)), Grilanc M., Pohorec, Dobaj

Lesoplast Križevci: Zver, Lainšček, Šlihthuber (Vukan), Vöröš, Celec, Horvat, Kuronja (Šlihthuber), Novak S., Šnepf (Rožanc), Fujs (Sabo), Novak N. (Grčar)

…………………………………

Turnišče : Črenšovci   3:2 (1:2)

Gledalcev: 300

Strelci: 0:1 Kociper S.(5), 0:2 Kociper S.(11), 1:2 Šemen M.(37), 2:2 Horvat D.(56), 3:2 Koren A.(73)

Turnišče: Ritlop, Jakšič, Horvat D. (Žalik M.), Lutar E. (Lebar), Šemen (Žalik D.), Lackovič, Lutar D., Horvat T., Prša, Recek (Kulčar), Koren

Črenšovci: Ternar, Šobak, Balažic, Virag, Dražnik, Tompa R. (Graj), Tornar, Škafar, Kociper, Tompa M., Časar (Kramar)

…………………………………

Hodoš : Nafta 1903   1:4 (0:3)

Gledalcev: 200

Strelci: 0:1 Žlebič S.(18), 0:2 Ivanič M.(24), 0:3 Ivanič M.(43), 1:3 Toth A.(59), 1:4 Bunderla G.(73)

Hodoš: Lang, Vlaj (Molnar), Toth, Zelko (Kalman), Ivan, Vass, Somogly, Mesko, Sipos, Gorza (Kovacs), Ponacz

Nafta 1903: Litrop, Levačič, Gerencser, Caban, Žlebič (Smej), Ivanič M., Vida, Kocet, Vöröš (Bunderla), Biro (Ivanič L.), Polareczki (Požgai)

…………………………………

Virs Bistrica : GMT Bogojina   7:2 (3:0)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Zver P.(10), 2:0 Jerič M.(29), 3:0 Žugelj A.(41), 3:1 Ošlaj U.(49), 4:1 Jerič M.(54), 5:1 Hozjan D.(60), 5:2 Gregorec T.(76), 6:2 Zver P.(83), 7:2 Godvajs B.(89-11m)

Virs Bistrica: Števanec, Rengeo (Slana), Maučec G., Maučec I., Cigan (Radman), Hozjan (Lazar), Biro, Kolenko, Žugelj (Pozderec), Jerič (Horvat), Zver

GMT Bogojina: Tomašič, Puhan, Gregorec, Černela, Ošlaj S. (Kozar), Godvajs, Ošlaj U., Erjavec (Casar), Kuzmič (Klar), Gutman (Cor), Rac (Maučec)

…………………………………

Šalovci : Kema Puconci   4:2 (1:1)

Gledalcev: 200

Strelci: 0:1 Kuzma M.S.(2-11m), 1:1 Grkinič R.(30), 2:1 Kerčmar V.(57-11m), 2:2 Krančič F.(58), 3:2 Ulen Z.(83), 4:2 Lepoša D.(89)

Šalovci: Gašpar, Kerčmar, Ulen, Pondelek (Korpič), Bagari, Lepoša D., Korpič M., Horvat (Kovač), Grkinič (Lepoša M.), Cener (Škerlak), Štefanicki (Recek)

Kema Puconci: Fartelj A., Bokan D., Huber, Kuzma, Krančič, Budja, Bokan T., Frumen (Bokan M.), Škerlak, Poredoš, Mihalič (Fartelj)

…………………………………

Tišina : Kobilje  1:3 (1:2)

Gledalcev: 100

Strelci: 0:1 Šooš L.(17), 1:1 Kuzma K.(35), 1:2 Rogač M.(41), 1:3 Šooš L.(72)

Tišina: Bohar, Horvat M., Serdt, Stojisavljević, Slatinšek (Jablanovec), Hovat T., Lebar, Virag (Bogdan), Varga, Kuzma, Bencik

Kobilje: Nemec, Bukovec S. (Havaši), Bukovec M., Rozman, Gjerek R., Nagy (Zver), Graber (Černela), Gjerek J. (Horvath), Zajtl, Šooš, Rogač (Domonkoš)

…………………………………

Velika Polana : Hotiza 0:0 (0:0)

Ni podatkov

…………………………………

LESTVICA:

1. 

Lesoplast Križevci 

11 

2. 

Nafta 1903 

10 

3. 

Hotiza 

10 

4. 

Velika Polana 

10 

5.

Črenšovci

9

6.

Kobilje

9

7.

Turnišče

9

8.

Šalovci

7

9.

Kema Puconci

6

10.

Tišina

5

11.

Virs Bistrica

4

12.

GMT Bogojina

4

13.

Hodoš

3

14.

Apače

2

…………………………………

 

I. MNL Murska Sobota        5.krog

ŠNK Radgona : NK Goričanka   1:3 (1:1)

Lipa : ŠD Roma   1:0 (1:0)

Slatina : ŠD NK Pušča   4:0 (1:0)

Gančani : Bratonci   9:0 (2:0)

Serdica Kl.Šinko : ŠD Cven   2:0 (2:0)

ŠD NK Rotunda : ŠNK Bakovci    0:6  (0:3)

Dokležovje : Cankova   6:0 (4:0)

Aqua-Ižakovci je bil prost

…………………………………

LESTVICA:

1. Gančani

15

2. ŠNK Bakovci

12

3. Serdica Kl.Šinko

12

4. Aqua-Ižakovci

10

5. ŠD Cven

10

6. Lipa

10

7. ŠNK Radgona

9

8. Slatina

6

9. NK Goričanka

6

10. Dokležovje

6

11. ŠD Roma

4

12. Cankova

3

13. ŠD NK Rotunda

0

14. Bratonci

0

15. ŠD NK Pušča

0

…………………………………

 

I. MNL Lendava       5.krog

VeteraniTurnišče : Čentiba    3:3 (2:2)

Petišovci : Panonija Gaberje    0:6 (0:3)

Dobrovnik : Mostje    3:2 (1:1)

Kapca : Nafta veterani    1:2 (1:0)

Graničar : Žitkovci    2:0 (2:0)

Olimpija Dolga vas : Zvezda Dolina    5:1 (1:0)

Nedelica : Renkovci    2:0 (1:0)

…………………………………

LESTVICA:

1.

Nafta veterani

15

2.

Nedelica

12

3.

Mostje

12

4.

Dobrovnik

10

5.

Panonija Gaberje

9

6.

Graničar

9

7.

Renkovci

8

8.

Kapca

7

9.

Čentiba

7

10.

Žitkovci

4

11.

Petišovci

4

12.

Olimpija Dolga vas

3

13.

Veterani Turnišče

1

14.

Zvezda Dolina

0

…………………………………

    Fotogalerija

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.