Nives Meško postala svetovna prvakinja v disku plesu

Pecs, 26.10.2012

Od 21. do 23. oktobra je v Pecs-u na Madžarskem potekalo Svetovno prvenstvo v Street showu ter Svetovni pokal v Disco dancu. Plesni klub Zeko je tam osvojil pet odličij, Nives Miško je postala celo svetovna prvakinja.

Na vseh treh tekmah je bilo skupaj 3000 plesalcev iz več kot 20 držav. Iz Plesnega kluba Zeko se je tekmovanja udeležilo18 ljudi. Osvojili smo kar 5 odličij.  Nives Miško je v kategoriji Street show solo deklice s točko Cazy Frog postala svetovna prvakinja.

Na Svetovnem pokalu v discodancu pa so rezultati naslednji:

- Disco solo članice Tjaša Gazdag 2. mesto, Tjaša Štornik 9. mesto

- Disco Mala skupina člani 2. mesto (Katja Štesl, Alja Flisar, Jasna Tivadar, Tjaša Štornik, Tjaša Gazdag)

- Disco solo deklice: Nives Miško 1. mesto, Živa Horvat 26. mesto

- Disco pari člani Tjaša Štornik in Tjaša Gazdag 3. mesto

-Disco pari otroci: Živa Horvat in Ana Zver  10. mesto

-Disco male skupine otroci 4. mesto (Bria Farkaš, Klara Vinčec, Lara Ozvatič, Ina Hadžek, Naja Kovač, Živa Horvat, Karolina Senčar)

- Disco solo mladinke:Janja Gomboc 7. mesto, Meta Štuhec 13. mesto, Anja Kovačič 19. mesto, Neja Drožina Romih 33. mesto