Nogometašice Teleing Pomurja s 7:0 odpravile Velesovo

Beltinci, 14.4.2013

V Beltincih sta se danes v 14. krogu 1. Ženske nogometne lige pomerili ekipi Teleing Pomurja Beltinec in Velesovo Kamen Jerič. Okrog 100 gledalcev je videlo zmago domačih nogometašic s 7:0.

ŽNK Teleing Pomurje: Pavlovski, Prša, Nikl, Zelko, Rogan, Marič, Eržen, Vrabel, Zver, Tibaut in Benak.

Velesovo: Bakač, Benčina, Kos, Rogelj, Slemc, Lombar, Mazreku, Kos, Bešter, Šiljak in Smolnikar.

Sodnik: Hozjan Borut

1. min: Priložnost za Pomurje, predložek z leve strani si je v kazenskem prostoru lepo zaustavila Erženova, a streljala mimo vrat.

3. min: GOOL! 1:0 za Pomurje! Še ena identična situacija, predložek z leve strani je Erženova z glavo  pospravila v gol.

5. min: GOOL! 2:0 za Pomurje! Mateja Zver se je odločila za strel z roba kazenskega prostora in zadela zgornji desni kot vrat Velesovega.

10. min: Zverova je izvedla prosti strel z leve strani kazenskega prostora, vratarka Velesovega pa je žogo s skrajnimi močmi odbila.

15. min: Nevaren predložek Pršove je gostujoča vratarka s težavami ukrotila. Nogometašice Velesovega so v prve četrt ure igre le dvakrat prečkale polovico igrišča.

16. min: Tibautova se je znašla sama pred vratarko Velesovega, a ustrelila mimo gola.

23. min: Niklova je s polvoleja ustrelila mimo vrat.

27. min: Po predložku iz kota je Erženova ustrelila mimo vrat.

30. min: Po akciji Vrablove in Erženove je Roganova ustrelila preko vrat.

31. min: GOOL! 3:0 za Pomurje! Po podaji iz kota je po zmedi v gostujočem kazenskem prostoru Roganova žogo potisnila v mrežo.

34. min: Strel Zverove od daleč je končal malenkost mimo desne vratnice vrat Velesovega.

44. min: GOOL! 4:0 za Pomurje! Roganova je zadela po identični situaciji kot pri tretjem zadetku.

PRVI POLČAS SE JE KONČAL Z REZULTATOM 4:0 za POMURJE.

48. min: Erženova je ustrelila z desne strani, vratarka Velesovega pa je žogo ubranila.

51. min: Prvi napad Velesovega na tekmi, predložek proti Smolnikarjevi je vratarka Pomurja prestregla.

55. min: Dalj časa trajajočo akcijo Pomurja je s strelom zaključila Roganova, vratarka Velesovega pa je strel obranila.

58. min: GOOL! 5:0 za Pomurje. Jasmina Zelko se je z roba kazenskega prostora odločila za strel in zadela zgornji desni kot gostujočih vrat. Menjava pri Velesovem: Kozinceva je zamenjala Bešterovo.

60. min: GOOL! 6:0 za Pomurje! Zverova je z okoli 30 metrov ustrelila in žoga je še šestič končala v gostujoči mreži.

62. min: Trojna menjava pri Pomurju: iz igre Marič, Prša in Vrabel v igro Kolbl, Kozar in Jelen.

65. min: GOOL! 7:0 za Pomurje! Zverova je prodrla v kazenski prostor in preigrala kar nekaj igralk Velesovega, podala do Tibautove, ta pa je žogo le še pospravila v mrežo.

71. min: Menjava pri Velesovem: Pikonova je zamenjala Rogeljovo.

73. min: Menjava pri Pomurju: Iz igre Erženova, v igro Rozmaričeva.

75. min:  Tibautova je zatresla prečko s treh metrov, ko bi žogo le še morala potisniti v mrežo.

76. min: Zanimiva menjava pri Velesovem: igro zapušča vratarka Bakačeva, v igro pa vstopa Kovačeva. Vrata Velesovega bo do konca tekme branila Smolnikarjeva.

78. min: Menjava pri Pomurju: Črnkova vstopa namesto Zelkove.

87. min: V zadnjih minutah se je igra umirila, nogometašice Pomurja napadajo, gostje pa žogo izbijajo izven svojega kazenskega prostora.

88. min: Prvi rumeni karton na tekmi, dobila ga je nogometašica Pomurja Melani Jelen.

KONEC TEKME! Nogometašice Teleing Pomurja so suvereno opravile svojo nalogo in zmagale s 7:0.