https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje
https://www.ris-dr.si/go/555/1477/Valentinov_ples_v_Dvorcu_Rakican
http://www.zniders.com/

ŠPORT

POM NOGOMET: Odranci in Grad pri vrhu 3. lige vzhod

10.10.2010 ob 21:38  

Objavljamo rezultate in podrobnosti s tekem 3. SNL vzhod in Pomurske nogometne lige ter rezultate medobčinskih lig iz minulega vikenda.

3. SNL vzhod

Tehnostroj Veržej : MU Šentjur  3 : 2 (1 : 1)
Gledalcev: 100

Strelci: 0: 1 Filovič (17.), 1: 1 Lugonjič (24.), 2 : 1 Lenič(46.),2: 2 Bojovič (53.), 3 : 2 Hodnik (93.)

Tehnostroj Veržej: Hozjan , Dirnbek, Koder, Hodnik, Kaučič, Lenič, Lugonjič, Sunčič (Vinkovič), Karnet (Štrakl), Vinkovič,Gašperšič (Štrakl)

--------------------------

Tromejnik G-Kalamar ; Stojnci  2: 1 (1 : 1)
Gledalcev: 400

Strelci: 1: 0 Čontala (35.),1: 1 Milošič (44.), 2 : 1 Čontala (55.,11m)

Tromejnik G- Kalamar: Škrbič, Nemec, Šnurer, Horvat, Bokan G. (Bukovec), Kous R., Sukič( Gjureč),Mešič,Bokan R., Forjanič (Kisilak), Ćontala

--------------------------

Odranci : Malečnik  3 : 1 (0 : 0)

Gledalcev: 300

Strelci: 1 : 0 Tkalec (56.), 1: 1 Repina (64.), 2 : 1 Gostan (78.), 3 : 1 Zelko (81.)

Odranci: Ščančar, Zlatar, Erjavec, Horvat, Ivanič (Tkalec) , Žerdin (Gostan), Jerebic, Raduha, Tkalec(Tompa), Sreš, Zelko

--------------------------

AHA EMMI Bistrica : Grad  1 : 2 (1: 2)
Gledalcev: 100

Strelci: 1:0 Divjak (7.), 1: 1 Fujs (26.), 1: 2 Benkič (34.)

Grad: Nemec, Bernjak, Krpič (Kreft), Frumen (Krančič), Baler, Banfi, Stošič, Benkič, Kuronja (Sukič), Fujs, Šiško

--------------------------

Paloma : Čarda  3 : 0 (0 : 0)
Gledalcev: 140

Strelci: 1: 0 Kramberger (53.), 2: 0 Dugonjič (72.), 3: 0 Hutinskl (91.)

Čarda: Prša, Pavel G., Gjergek , Horvat B. (Kozic), Kerčmar, Grah, Pavel D. (Krajnc), Krajnc,Pavel U., Zadravec, Tompa (Recek),
--------------------------

Ostali rezultati:

KOVINAR ŠTORE : ZREČE   1 : 2

SIMER ŠAMPION : KOROŠKA DRAVOGRAD   8 : 0

--------------------------
Lestvica 3. SNL vzhod (po 5. krogih)

1. Odranci                                8 | 27 : 11 | 19

2. NK Kovinar Štore                8 | 16 : 12 | 16

3. Grad                                     8 | 17 : 12 | 15

4. Malečnik                              8 | 16 : 13 | 13

5. Simer Šampion                    8 | 20 : 11 | 12

6. Zreče                                    8 | 10 : 9 | 12

7. Čarda                                   8 | 10 : 9 | 12

8. NK Tehnostroj Veržej         8 | 17 : 22 | 12

9. NK Tromejnik G-Kalamar  8 | 11 : 13 | 11

10. Paloma                               8 | 9 : 12 | 11

11. NK Koroška Dravograd    8 | 12 : 19 | 11

12. NK Aha Emmi Bistrica     8 | 18 : 21 | 4

13. MU  Šentjur                       8 | 9 : 18 | 4

14. Stojnci                                8 | 9 : 19 | 4


--------------------------

POMURSKA NOGOMETNA LIGA (PNL)

Kema Puconci : Bogojina  3: 1 (0 : 0)
Gledalcev:  120

Strelci: 1:0 Mihalič (59.), 1:1 Černela (65.), 2:1 Kuzma (72.), 3:1 Pejnovič  (91.),

Kema Puconci: Zver, Kuzma , Dani, Kuronja, Bačič, Gomboc, Pejnovič , Cor, Mihalič (Poredoš), Preininger (Gomboši), Budja

Bogojina: Malačič, Puhan, Rituper, Ošlaj, Flisar, Erjavec , Škedelj, Černela, Puhan (Kuzmič), Godvajs, Dravec (Sovič)

---------------------------

Šalovci : Hodoš  1 : 4  (1 : 3)
Gledalcev: 300

Strelci: 0:1 Toth (2.), 0:2  Zelko (17.), 1:2  Kerčmar (22.), 1:3 Škerlak (33.), 1:4 Škerlak (75.)


Šalovci: Škalič, Kerčmar, Žido (Kerčmar), Smodiš, Škalič N.,Lepoša, Pondelek (Pirc), Cener, Horvat (Ožvald), Korpič, Grkinič (Barber)

Hodoš: Molnar, Roman, Ulen, Toth A., Sandor, Kutoš (Tamaško), Huber, Šnepf (Lainščak), Fartek, Zelko (Vlaj), Škerlak (Merklin)

---------------------------

Ljutomer : Virs Bistrica  1 : 6  (0: 3)
Gledalcev:  60

Strelci: 0:1 Kolarič (9.), 0:2 Lutar (20.), 0:3 Kolarič (43.), 1:3 Žnidarič (60.), 1:4 Kolarič (63.), 1:5 Žugelj (67.), 1:6 Graj (85.)

Ljutomer: Fajfar, Hošpel, Kristl (Rudolf), Žnidarič, Žinko (Munda),Vogrinec D, Kardinar (Mihalič), Perčič (Karlovčec), Vogrinec T., Novak,Smolkovič (Oletič)

Virs Bistrica: Vučko, Kolarič (Graj), Šimonka, Maučec, Lutar, Zver, Vuk, Godina, Hozjan (Biro),Kelenc, Žugelj (Lazar)  

----------------------------

Petišovci  : Rakičan   2  : 3  (1 : 2)
Gledalcev: 80

Strelci: 0:1 Duh (9.), 0:2 Karas (24.), 1:2 Lebar (42.), 1:3 Rajnar (80.), 2:3 Kulčar (83.),

Petišovci: Pečelin P., Varga,Sobočan, Budja, Soke (Lebar), Gerenčer, Pečelin T., Kulčar, Mavriček, Szentgyorgyvolgyi, Szabo

Rakičan: Vereš, Vouri, Žekš, Opec, Jančar (Rajnar), Bagari ,Ropoša (Botjak), Tkalec (Frčko), Godvajs, Duh (Nemec), Karas (Vogrin)

---------------------------

Gančani : Dobrovnik  1 : 1 (0 :1)
Gledalcev:  250

Strelci: 0:1 Horvath (30.),1:1  Breznik (67.)

Gančani: Jerebic, Horvat , Tivadar D. (Felicijan), Breznik (Koveš), Mlinarič, Tratnjek, Halas, Zadravec, Gruškovnjak (Palatin), Zver, Sraka

Dobrovnik: Kovač, Horvath P., Kološa, Solarič (Varga), Horvat, Somi ,Kološa, Horvath J., Kociper, Torma, Gjergek 

-----------------------

Bakovci : Črenšovci   1 : 4  (0  : 1)
Gledalcev:  100

Strelci: 0:1 Kustec  (9.,11m), 0:2  Kustec  (50.), 0:3 Vöröš (72.), 1:3 Balažic (74.), 1:4 Casar (87.)

Bakovci: Klamfar, Vurcer, Cipot (Stojanovič), Caruso, Bencak, Bencak, Balažic (Martinec), Nemec, Buzeti (Vukovič), Meolic, Zavec (Lukač)

Črenšovci: Ternar, Slana, Balažic, Vinko ,Cigan (Hozjan), Časar, Virag, Horvat, Kustec, Voroš (Horvat), Dražnik

------------------------  

Turnišče : Hotiza La Storia  3 : 1  (1: 1)
Gledalcev: 200

Strelci: 0:1  19 Kotnjek (2.), 1:1  Horvat (38.), 2:1 Vöröš (55.), 3:1 Lutar (88.)

Turnišče: Lebar, Sobočan (Fuks), MertikB., Mertik M., Žalik , Horvat (Koznicov), Prša, Voroš (Fuks), Koren, Gjerkeš (Lutar), Verbančič

Hotiza La Storia: Žižek (Horvat), Cigan, Bažika, Kotnjek (Hozjan), Vida (Oletič), Vugrinec, Koudila, Doma, Čurin, Tibout, Kranjec

------------------------  

Lestvica PNL


1. Rakičan                             8 8 0 0 22:7 24

2. Turnišče                            8 6 0 2 23:10 18

3. Hotiza-La Storia               8 5 2 1 16:9 17

4. Črenšovci                         8 5 1 2 20:9 16

5. Virs Bistrica                     8 4 1 3 19:14 13

6. Kema Puconci                  8 4 0 4 15:14 12

7. Hodoš                               8 3 2 3 15:14 11

8. Šalovci                              8 3 2 3 10:10 11

9. Bogojina                           8 3 1 4 17:16 10

10. Gančani                          8 3 1 4 10:16 10

11. Ljutomer                        8 3 1 4 9:18 10

12. Dobrovnik                      8 1 2 5 12:15 5

13. Bakovci                          8 1 1 6 7:18 4

14. Petišovci                         8 0 0 8 3:28 0

---------------------

MNL MURSKA SOBOTA

Rezultati:

LESOPLAST KRIŽEVCI : ROMA 1 : 4

APAČE : PERMANENS BELTINCI 1 : 0

SLATINA : DOKLEŽOVJE 0 : 2

LIPA : SERDICA KL. ŠINKO 0 : 5

AQUA IŽAKOVCI : ŠD CVEN  2 : 1

TIŠINA : ŠD NK PUŠČA  3 : 1

----------------------------------

Lestvica MNL MURSKA SOBOTA

1     NK APAČE             6            15 : 6       16       
2     NK DOKLEŽOVJE           6         13 : 11     12     
3     NK SLATINA          6          14 : 8     11     
4     AQUA IŽAKOVCI          6          16 : 7     10     
5     NK SERDICA KL.ŠINKO     6   17 : 11     10     
6     NK TIŠINA                     6          13 : 11     10     
7     PERMANENS BELTINCI     6    8 : 7     8     
8     LESOPLAST KRIŽEVCI     6    8 : 12     7     
9     NK ROMA                     6          12 : 17     7     
10   NK PUŠČA              6           9 : 11     5     
11   ŠD CVEN                     6          12 : 18     4     
12   NK LIPA                    6           7 : 25     1     

----------------------
MNL LENDAVA

Rezultati:

Graničar : Nafta veterani   1:3 

Žitkovci : Renkovci   0:4 

Veterani Turnišče : Olimpija Dolga vas 4:3

Kobilje : Nedelica    6:1 

Polana : Panonija   2:1

Kapca : Čentiba     0:4 

Mostje : Zvezda Dolina  6:0 

-----------------------

Lestvica MNL LENDAVA

1. Kobilje              8      36:10   21
2. Čentiba             8      30:11   17
3. Nafta veterani  8      21:10   16
4. Mostje              8      27:16   15
5. Renkovci          8      15:12   15
6. Nedelica           8      13:12   14
7. Veterani Turnišče 8 35:26   12
8: Polana             8       18:15   10
9. Olimpija Dolga vas 8 15:18 10
10. Graničar       8        13:15    9
11. Panonija       8        16:12    8
12. Kapca          8         13:28    5
13. Žitkovci       8         14:37    4
14. Zvezda Dolina 8      7:51     3

    Fotogalerija

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.